Перейти до змісту

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?


yurgen

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?  

96 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

P.S. Кстати .....многие украинцы так и не определились в своём языке... ну например:

1. Пылесос --- ПОРОХОТЯГ --- ПЫЛЕВСМОК ---ПОРОХОВБЫРАЧЬ ---- (не дофига ли значений для одного слова)

2. Вертолёт --- ГВЕРТОЛИТ (от.Кучмы) ---- ХЕЛИКОПТЕР (анг. от ......... )

а это следствие 70ти летней окупации и насильственной русификации.... как ни крути :blink:

кто постарше мож помнит как проводили в союзных республиках реформы "правописания" чтобы приблизить правописание республикаских языков к русскому...

а слышали как по СТБ в новостях говорят дикторши, класно так.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо вас бентежить, коли люди розмовляють російською мовою - значить та псяча мова вам явно

небайдужа. а значить ви запроданець и зрадник України. На палю !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вас бентежить, коли люди розмовляють російською мовою - значить та псяча мова вам явно

небайдужа. а значить ви запроданець и зрадник України. На палю !!!

Да ну в пень всё это, Кость! Лучше на пиво....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, ну ну нафіг ви спілкуєтесь російською, вона Вам що така близька до душі мова? От скажіть, особисто мені, для чого????

Хіба Ви української не знаєте?? Чому Ви цураєтесь її, а? От якщо Вам так приємно спілкуватися російською - то валіть в Росію! Там будете спілкуватися на псевдо своїй мові.

Нє, ну я розумію, що є люди які просто не знають української мови, але ж якщо ти вчився української. то якого бена ти базариш російською??? Ніяк цього не зрозумію!

От навіть на цьому форумі всі чогось стараються писати на російській, а нафіга питається??? Для кого і для чого? Ех ви.... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Trix дуже складні питання ставиш перед собою. Ти ще не дозрів, щоб знайти на них відповіді. Читай, думай.

Бажаю успіхів в твоїй нелегкій справі. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не важко. Їм на російській зручніше, і вони просто так хочуть. Які тут можуть бути питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АААА :mdr:

Ну шо за фігня! Чого зручніше??? Чім Вам не зручно по українські розмовляти? язик не повертається чи гордість не дозволяє???

просто так хочуть

А не хочете хоча б на форумі попробувати писати українською?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня была учительница украинского языка, которая вдолбила в мою рускоязычную голову, что надо говорить "українською мовою", а не "на українській мові", і що в українській мові "рахують" тільки гроші, а у всіх інших випадках "вважають"............. посвящяеться всем грамотеям.........

2 модераторс. Прошу, как топикстартер, закрыть к едренефене эту ветку. Голосованием удовлетворён. Хотелось конструктива, а получилась очередная ссора...закрывайте.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в языке дело, а в самолюбии. Поверте, оно задавит даже самое глубокое уважение к собеседнику.

Еще лет 5 назад можно было говорить, что все проживающие в Украине знают, или как минимум понимают оба языка, сейчас уже так не скажишь, а жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в языке дело, а в самолюбии. Поверте, оно задавит даже самое глубокое уважение к собеседнику.

Еще лет 5 назад можно было говорить, что все проживающие в Украине знают, или как минимум понимают оба языка, сейчас уже так не скажишь, а жаль.

в більшості випадків для того, щоб не бачити самолюбства, гордині і впертяйства достатньо змінити себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще лет 5 назад можно было говорить, что все проживающие в Украине знают, или как минимум понимают оба языка, сейчас уже так не скажишь, а жаль.

Ще років 25 тому тими, хто цікавився поглибленим вивченням якоїсь іншої мови, крім російської - могли зацікавитися компетентні органи. І якщо нині молодь більше схиляється до вивчення не російської мови, а англійської, яка є куди більш міжнародною порівняно з мовою РФ - це не "жаль". Це дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще років 25 тому тими, хто цікавився поглибленим вивченням якоїсь іншої мови, крім російської - могли зацікавитися компетентні органи. І якщо нині молодь більше схиляється до вивчення не російської мови, а англійської, яка є куди більш міжнародною порівняно з мовою РФ - це не "жаль". Це дуже добре.

остается только удивляццо откуда дипломаты знали ин.языки а профессура читала по иносрански, а в школах, сцуки заставляли учить иностранные языки, и ваабще, почему нас всех не расстреляли кровавые тираны.

З.Ы. Поражаюсь, как это некоторые граждане писали украинским языком поэзию и прозу, их же за каждым углом поджидала кровавая гебня с окровавленными топорами и только и бредила тем что кого бы еще засадить. Видимо таким образом они боролись с тоталитаризмом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.Ы. Поражаюсь, как это некоторые граждане писали украинским языком поэзию и прозу, их же за каждым углом поджидала кровавая гебня с окровавленными топорами и только и бредила тем что кого бы еще засадить. Видимо таким образом они боролись с тоталитаризмом.

Остап Вишня

Василь Стус

Микола Зеров

Павло Филипович

Олекса Слісаренко

Микола Куліш

Лесь Курбас

Євген Плужник

Михайль Семенко

Гео Шкурупій

Марко Вороний

Василь Мисик

Валер'ян Поліщук

Василь Вражливий

Григорій Епік

Мирослав Ірчан

Антін Крушельницький

І це лише маленький список тих українських письменників та митців, які були політв'язнями савєцького режиму. Ти про них ніколи не чув? Не дивно, у військово-історичній літератури згадки про тих, хто хотів творити, а не нищити, ти не знайдеш.

Навіть мій батько за фразу у вірші

"...Синню неба, сонця злотом осявав крило знамен" - чимало виходив по кагебістських кабінетах за явний натяк на жовтоблакитний прапор.

Так що не тобі судити, бо і не знаєш ти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що не тобі судити, бо і не знаєш ти.

и не сужу, просто удивляюсь, почему всех под топор не пустили, ведь "Ще років 25 тому тими, хто цікавився поглибленим вивченням якоїсь іншої мови, крім російської - могли зацікавитися компетентні органи (с)".

Кстати, заметь, при жостком тоталитаризме люди, кто хотел, творили на украинском языке. Видимо им это разрешали с издевкой и надеждой опплевать язык? Э?

З.Ы. Дорогой zhbr, твои надежды на то что я, смотря на твои посты, опущусь до твоего уровня излияний на оппонента говна - излишни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені все одно якою мовою зі мною спілкуються, головне щоб людина хороша була.

По роботі дуже часто спілкуюся з Харків*янами і з Киянами, в основному на російській, мене це зовсім не бентежить. Я навіть вдосконалив своє знання російської, щоб соромно не було.

Але бентежить те, що "керовніки" нашої країни категорично відмовляються розмовляти державною мовою, і навіть намагаються зробити другу державну мову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що не тобі судити, бо і не знаєш ти.

и не сужу, просто удивляюсь, почему всех под топор не пустили, ведь "Ще років 25 тому тими, хто цікавився поглибленим вивченням якоїсь іншої мови, крім російської - могли зацікавитися компетентні органи (с)".

Кстати, заметь, при жостком тоталитаризме люди, кто хотел, творили на украинском языке. Видимо им это разрешали с издевкой и надеждой опплевать язык? Э?

Так, але було дві умови:

1. Все проходило цензуру.

2. Доводилося оспівувати партію, Леніна і Аврору. Навіть якщо не хотілося.

З.Ы. Дорогой zhbr, твои надежды на то что я, смотря на твои посты, опущусь до твоего уровня излияний на оппонента говна - излишни.

Власне, ти цим і нині, і раніше займаєшся. Тільки не помічаєш цього, бо впевнений в своїй нів'єбєнності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але було дві умови:

1. Все проходило цензуру.

2. Доводилося оспівувати партію, Леніна і Аврору. Навіть якщо не хотілося.

Власне, ти цим і нині, і раніше займаєшся. Тільки не помічаєш цього, бо впевнений в своїй нів'єбєнності.

1. Дык смотря на то что пишется/покаывается (творится) оно таки надо было, причем сейчас тоже.

2. Ну так извинете, у кого деньги тот и ангажирует. Или ты хочешь сказать что если, допустим, твой клиент, платя деньги, захочет что бы ты с ним общался и вел дело русским языком, ты конечно же откажешься.

Ну, я то колонизатор и априори гадина "нів'єбєнна". Еще на дату регистрации посмотри. Так что...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Дык смотря на то что пишется/покаывается (творится) оно таки надо было, причем сейчас тоже.

Подивись навколо. Від низькопробного чтива до порнухи - все друкується. Від тверезомислячих до шизофреніків - всі публікуються. Свобода. Багаторічний голод на нецензуровані речі дався взнаки.

2. Ну так извинете, у кого деньги тот и ангажирует. Или ты хочешь сказать что если, допустим, твой клиент, платя деньги, захочет что бы ты с ним общался и вел дело русским языком, ты конечно же откажешься.

Саме так. Ніколи не веду будь-яких переговорів з клієнтами російською мовою. І всі, в т.ч. російськомовні мене чудово розуміють. Виняток - з боржниками можу говорити російською. Матюками.

Звичайно, якщо ведення справи буде коштувати 2000 у.о., а у клієнта виникне бажання чути від мене звіти російською мовою, і він за це готовий буде заплатити додатково - ми так і пропишемо в угоді, що 2000,00 у.о. - варітсть правової допомоги, і 1000,00 у.о. - вартість послуг по звітуванню іноземною мовою. Але таких не траплялося. Якщо будуть кандидати - повідомлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, народ... Ну і розвели ви тут... http://www.kplo.ru/index.php?option=com_co...61&Itemid=5 — оце народ переймаєтсья, а ви "язык", "мова"... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нашего народа в крови заложено: "Сделать проблему на ровном месте, а потом мужественно ее преодолевать." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого прибалти зробили ізоляцію російській мові, вони ж самі справжні європейські демократи і думаю, що Конституція спокійно б дозволила бути їм байдужими до цієї теми. ВОНИ ПРОСТО ЗАХИЩАЮТЬ ВЛАСНОГО ВИРОБНИКА! Неможуть разом розвиватись культура маленького народу і культура імперії, яка розвивалась і розвивається поглинаючи всі інші. Порівняння нашої - української культури з російською і прирівняння їх в правах на території ОДНОЗНАЧНО тільки України, мотивуючи це рівноправністю, демократичними цінностями, правами росіян-переселенців, процес який викликає сумніви. Як можуть конкурувати культури, одна з яких постійно наражалась на знищення, забуття, приниження, і дивним чином добула до наших часів, з культурою, яка в гіганському вінегреті ввібрала в себе уривки культур всієї Європи. Російській культурі в світі нічого не загрожує, крім, мабуть-що, китайської, в далекій перспективі, от хай собі і розвивається на найбільшій в світі державній території. Українська культура має право і мусить пройти цей короткий шлях "вільного" розвитку на пільгових засадах, оскільки тільки вона, так само як і культура малих прибалтійських країн, не дасть нам стати малою часточкою, тих безкрайніх холодних просторів колишньої імперії.

Тут дуже багато думок-заперечень, стосовно пріорітетного розвитку української мови, викладених з достатнім застосуванням мозгових ресурсів. Раз ви такі розумні, загляньте в майбутнє, шановні, що ваші погляди, якщо вони реалізуються (а вони вже реалізуються на половині території України) зроблять для цієї держави в стратегічній перспективі. Тут доречно задатись питанням, де б ви більше хотіли жити в Росії чи в Україні, якщо в Україні, то ваші пости лишень квазімозгова діяльність, якщо в Росії - ви звичайні саботажники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По роботі дуже часто спілкуюся з Харків*янами і з Киянами, в основному на російській, мене це зовсім не бентежить. Я навіть вдосконалив своє знання російської, щоб соромно не було.

Це не нормальна ситуація, коли тебе керівництво деяких луцьких організацій "просить" розмовляти, наприклад з Києвом, зовсім чужою для тебе мовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...