Перейти до змісту

Тихе полювання (любителям грибів)


Рекомендовані повідомлення

найдальша вилазка по гриби - то ринок. так що посиджу полюбуюсь фотками,і зароблю грошей щоб було з чим в суботу "по гриби сходити"

Я вчора бачив на Варшавці зі сторони автостанції кілька кошиків білих в різних людей. Пройшов мимо з білою завистю. Навіть не спитав родословну. Бо завжди одна і таж відповідь. В лісі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось збирається їхати в неділю і раптом матиме два вільних місця - напишіть, будь-ласка, можливо з дружиною приєднаємось :)

Або просто порадьте щось не надто далеко від Луцька (бо на бетонку трішки далеченько, не матимемо змоги присвятити цьому достатньо часу).

Змінено користувачем bcranger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Лопатенському лісі повно грибів ,але треба йти глибше і де мох.

по ліву чи по праву сторону якшо з Журавич їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагнали апетиту мені, в обід приїхав додому, поначитувався тут. Псіхнув, жінку в жменю і в Журавичі. Просто чудово погуляли по лісуhk-54uBWTM4.jpgMkLqeom7ur0.jpg0lDF1dyoPpE.jpgSefQZuDwE0w.jpgLOQE8T2nRVA.jpg8lPb9Hz6iNE.jpgQoEtK16hupE.jpgCuDJ5fVCrCE.jpg

  • +1 8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bcranger, а хз, я там можна сказати вперше був, того проїхав журавичі, проїхав ще пару км і став. По дорозі на Берестяне

Заодно відвідав однокласника, живе в Журавичах. Відбулася приблизно така розмова:

- Саша, завези де у вас тут гриби є, хочу білих

- та то треба шоб ви якось приїхали, шоб я зловив сусіда і шоб він був тверезий, візьмемо уаза і поїдем))) бо дофіга йти

Змінено користувачем Polehan
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такого "білого" знайшла моя Тьоща, сам в шоці, розміри вражають

Ти ще великих грибів з тьощою не бачив.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такого "білого" знайшла моя Тьоща, сам в шоці, розміри вражають

Ти ще великих грибів з тьощою не бачив.

Може і небачив, так покажи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може і небачив, так покажи.

вище я фото власні викладав передивись, і не тільки цього року.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такого "білого" знайшла моя Тьоща,

Гм.. може треба було з тьощою червоно пошукати? Напівсолодкого! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в лопатенському лісі знайшов гриби дуже схожі на маслюки, тільки жовті(я так зрозумів. що вони в листяних лісах такі, а в хвойних темна шапка), знизу є плівка,як в маслюка і вони решітчасті..Назбирав пів відра. але тесть сказав, що то псевдомаслюки(хоча вони пластинчасті мають бути) і викинув...Я ось думаю. що то нормальні гриби.Хоча не знаєш на 100% - не ризикуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

псевдомаслюки(хоча вони пластинчасті мають бути) і викинув...

Маразм.

1-2 гриба є трубчастих, серед отруйних. Всі решта пластинчаті. Якщо в трубчатого є плівка від "яйця" - то це 10001% маслюк. Твій тесть лох!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда бурі маслюки при надавлюванні знизу не міняють колір, а ці трішки темніють...

Змінено користувачем san4ez1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bcranger, а хз, я там можна сказати вперше був, того проїхав журавичі, проїхав ще пару км і став. По дорозі на Берестяне

Заодно відвідав однокласника, живе в Журавичах. Відбулася приблизно така розмова:

- Саша, завези де у вас тут гриби є, хочу білих

- та то треба шоб ви якось приїхали, шоб я зловив сусіда і шоб він був тверезий, візьмемо уаза і поїдем))) бо дофіга йти

зрозуміло, дякую)

завтра зрання в ті краї плануємо, також вперше, сподіваюсь, щось знайдеться.

Змінено користувачем bcranger
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@,

псевдомаслюки(хоча вони пластинчасті мають бути) і викинув...

Маразм.

Твій тесть лох!

Та краще підстрахуватися, я з ним згоден,коли не знаєш гриба. Просто колір не звичний(жовтий),да я і назбирав багато їх, ось і сумніви в нього закралися, хоча в самого пару таких було-він їх теж викинув. Прочитав, що є маслюк жовтий і ще куча видів...Я то бачив , що гриб скоріш за все їстівний.Ну то таке)))В мене білих хватає, жарянка всеодно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановне товариство, а підкажіть, чи можна не чистити шкірку з молодих маслюків? тут десь балакали про таке, я вже забув. дуже дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановне товариство, а підкажіть, чи можна не чистити шкірку з молодих маслюків? тут десь балакали про таке, я вже забув. дуже дякую.

Можна. На смак не впливає, лише на вигляд (очищені маслюки біленькі, а нечищені темні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bcranger,ми теж з друзями) назбирати думаю не вийде нічого, там людей певне буде як на ринку, але погода шепче, гріх вдома сидіти, погуляєм лісом)

Змінено користувачем Polehan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostasyuk, можна і не чистити. Особисто я завжди чищу, неподобається лишній слиз при готуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такого "білого" знайшла моя Тьоща,

Гм.. може треба було з тьощою червоно пошукати? Напівсолодкого! ;)

ти о чьом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...