Перейти до змісту

З вчорашнього вечора бензин почав рости


vanus

Рекомендовані повідомлення

Їду вчора і дивлюсь 95 на ВОК-ці 6,15, УкрНафні 6,05 афігеть гади, невже знову починається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні по новинам показували, що в америці на 50 центів став дешевше галон.

А в нас бардак, перевибори, от можна і знов починати загрібати мільйони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в них така передвиборна програма. До виборів - піднімаємо ціни, після виборів - працюєм на благо народу, і ставим ціни які були до виборів. :D І народ впевнений що зробив правильний вибір. Достали вони зі своїми виборами!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так чему удивляетесь, уважаемые? рост цены на бензин, imho, вполне адекватный ответ на удешевление гривны. или кто-то сомневался в том, что нефтетрейдеры упустят шанс заработать на удорожании доллара, а значит и нефти за доллары купленной? лично я еще неделю назад полный бак залил, да и две канистры впрок запас. а то мало ли..

странно что тему начал vanus, понимающий вроде бы человек. неужто не запас он тонну-другую солярки по докризисной цене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
за тою кризою хіба що єдина приємна штука - то соляра по 5,80грн/л.

ага

"премьер-канистр" с нефтетрейдерами поговорила :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та не говорила, а просто математику на рівні процентів нагадала, бо вони всі дуже забутькуваті і обмежені і не помічають, що нафта в 2,5 рази впала в ціні, а долар зріс тільки до 6грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне всі пам'ятають часи, як дизпаливо було в 2-ва рази дешевше за 95-ий бензин. А чому зараз вони вирівнялись в ціні? Невже в технологічному виробництві ДП щось змінилось? Для виробництва бензину з нафти потрібно набагато більше трудоємких процесів ніж для виробництва ДП. Часом ніхто не в курсах, яка різниця в ціні між висооктановими бензинами та дизпаливом за бугром?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попит більший був, всі транспортні перевезення на фурах, вся с/г і більша частина будівельної техніки і я використовуємо дизель. Країна в кризі і такого попиту вже з рік-два не буде, то є надія що опустять, тільки щоб з ціною якість не пішла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зверни увагу, що дуже мало продається нових машинок з дизельними моторами, це якраз наслідок неякісного пального, але зараз вже почали давати гарантію на дизелі, бо, думаю, що якість покращилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якість покращилась.

Мені на бусі фільтрика грубої очистки хватає максимум тижня на два, не залежно на якій я заправці заправляюсь і при останій заміні фільтра в ньому була вода. Зимою в морози їхати взагалі казка. Такщо якісний дизель в нас фантастика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

только что смотрел по телеквизору (5 канал) интервью с каким то экспертом в топливно-энергетических делах, слушал не внимательно (теперь жалею :) ), но уловил фразу, что с сегодняшнего дня вроде как "відчизняні нпз" повышают отпускные цены на бензин...

кто там ближе к лукойлу\континиуму - цены опять поползут вверх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас тут говорили про Аргос, раніше заправлявся їхнім бензином, було все гуд, але потім як вони поміняли чи то власника, чи просто нову фірму створили, не Аргос а Біопетроль, там два тижні був дуже неякісний бензин, що за 5 метрів до колонки був дуже їдкий запах.

Після 2-х заправок в машині загорілась лампочка check engine. Як ситуація зараз не знаю, бо там вже не заправляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...