Перейти до змісту

Курс долара на 1 листопада


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Придумав таку фішку:

Давайте спрогнозуємо курс долара, який буде 1 листопада 2008 р.

Кожен пише курс, який на його думку буде на це число: купівля-продаж готівковий.

По ходу вияснимо, хто на Борді найкращий фінансовий прогнозист :)

Мій прогноз:

5,00 - 5,20

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до фінансового чи аналітичного прогнозування ІМХО це не має ніякого відношення зважаючи на стан ринку та політичну обстановку... Швидше до шаманства чи екстрасенсорики. :). Тому пропоную наректи самогго точного бордовця Шаманом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до фінансового чи аналітичного прогнозування ІМХО це не має ніякого відношення зважаючи на стан ринку та політичну обстановку... Швидше до шаманства чи екстрасенсорики. :) . Тому пропоную наректи самогго точного бордовця Шаманом :)

І просити адмінів безоплатно змінити йому нік :)  , з збереженням кількості постів і репутації.

5.25 - 5.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мой прогноз 5.65, думаю Нацбанк не сможет выходить на продажу все время, а сдерживать на гривну трудно на фоне международного кризиза и нашего дибилизма в политике.

ЗЫ: я не финансист, а программист, то шо звыняйте если шо :)

ЗЫЫ: возможно даже сегодня будет самый минимальный курс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 октября: 5,05 - 5,15

1 ноября: 5,02 - 5,10

3 ноября: 5,12 - 5,22

почему пишу 3 даты: 31.10 - пятница, конец месяца. в конце месяца всегда немного ниже

1.11 - хоть и начало месяца, но суббота, почти не в счет

3.11 - первый рабочий день месяца. все пошли за долларами для погашения кредитов

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до фінансового чи аналітичного прогнозування ІМХО це не має ніякого відношення зважаючи на стан ринку та політичну обстановку... Швидше до шаманства чи екстрасенсорики. :). Тому пропоную наректи самогго точного бордовця Шаманом :)

+1

імхо, на 1 листопада курс буде нижчим за 5,3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рахувати найкращий результат думаю по сумі відхилень, так як показника 2, тобто якщо ти вказав 5,0-5,1, а стало 5,2-5,25 то відхилення= 0,2+0,15=0,35, от в кого це відхилення менше, той і "ШАМАН місяця" :))

ще одне - редагувати пости ЗАБОРОНЕНО! хочеш щось сказати - дописуй ще одне, це ввожу, щоб ніхто по ходу не міняв прогнози

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне - редагувати пости ЗАБОРОНЕНО!

t0rik-а надо попросить

я тоже об этом подумал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я редактировал свой пост, но честно курс не менял ;) просто дописал ЗЫЫ:. А в посте не видно что я его редактировал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одне - редагувати пости ЗАБОРОНЕНО! хочеш щось сказати - дописуй ще одне, це ввожу, щоб ніхто по ходу не міняв прогнози

Первое, что пришло в голову - можешь пару раз в день сохранять (бэкапить) страницы темы. И сверять потом, если что. ;) Банально, но зато просто. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

напевне почесний титул шамана не дістанеться нікому  ;)  .за 6 гривнів ніхто даже й не вспоминав. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну еще не вечер :) , а пока miDas самый близкий с его прогнозом 5,5-5,8.

Межбанк сейчас 5.8792/5.9500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компютерні фірми зовсім не надіються на краще  :)  , скачав  свіжий прайс Нео курс 7.95.

IMG533-1225458396.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...