Перейти до змісту

Bluetooth-гарнітура


Рекомендовані повідомлення

Постав вибір. Вимоги - тривалий час автономної роботи, безпроблемна робота з апаратами від Nokia, і можливість одночасного підключення до двох телефонів (якщо це взагалі можливо).

Користувачі, чекаю ваших думок.

Продавці, чекаю ваших пропозицій з розхвалюванням товару. Ціни - в лічку, бо модер не спить.

Дякую!

В світлі новітньої заборони користуватися мобілкою за кермом - думаю, питання актуальне багатьом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В світлі новітньої заборони користуватися мобілкою за кермом - думаю, питання актуальне багатьом.

ага. і про магнітоли з блютус можна не забувати - дуже зручно, сам користувався. імхо зручніше за гарнітуру в рази. номер набирати з пульта магнітоли і звонити, коли телефон залишив в сумці у багажнику - воно того варте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяця півтора тому купили братові в магазині Алло гарнітуру Plantronics Discovery 925. Надзвичайно якісна і стильна штука, до того ж дуже елегантно вирішена проблема з надлишковою вагою і тривалою роботою далеко від розетки. Завдяки потужним алгоритмам подавлення шумів якість звуку в обидва напрямки -- просто шикарна. Навіть під час розмови біля відкритого вікна в автомобілі, співрозмовник не перепитує і взагалі чує чудово, навіть краще ніж просто по телефону.

discovery925_black_B.jpg

Зараз хочу купити собі таку ж штучку, але більше не можу знайти в Луцьку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Місяця півтора тому купили братові в магазині Алло гарнітуру Plantronics Discovery 925. Надзвичайно якісна і стильна штука, до того ж дуже елегантно вирішена проблема з надлишковою вагою і тривалою роботою далеко від розетки. Завдяки потужним алгоритмам подавлення шумів якість звуку в обидва напрямки -- просто шикарна. Навіть під час розмови біля відкритого вікна в автомобілі, співрозмовник не перепитує і взагалі чує чудово, навіть краще ніж просто по телефону.

А одночасно з двома телефонами може взаємодіяти? Бо я з собою дві трубки тягаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одночасно з двома телефонами може взаємодіяти? Бо я з собою дві трубки тягаю...

Судячи по оглядах, то є :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одночасно з двома телефонами може взаємодіяти? Бо я з собою дві трубки тягаю...
Ось ТУТ є огляд, а ось з нього цитата:
По сути, это самая легкая гарнитура с возможностью работы с двумя устройствами одновременно, столь совершенной системой шумоподавления, да еще и с таким временем работы. Надо иметь, как говорится, особенно рекомендую владельцам автомобилей.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одночасно з двома телефонами може взаємодіяти? Бо я з собою дві трубки тягаю...

Юзаю Plantronics voyager 510

41XB1238FJL.jpg

Работает без проблем с двумя телефонами одновременно. В данный момент со смартом Нокия и коммуникатором на WM 6.1. Батареи хватает на неделю при моей интенсивности. Слышимость хорошая в обе стороны. Есть система шумоподавления. Носить удобно. В комплекте три подушечки разных размеров. Нет нагрузки на ухо, вес гарнитуры за счет её конструкции распределяется на всю ушную раковину. Можно без проблем и неудобств носить по полдня, после недолгого привыкания. Нокия передает все звуки на гарнитуру, включая имя и фамилию. Винда нет, гарнитура звонит в ухо стандартным звуком типа трииинь-трииинь. В комплекте сетевая и автомобильная зарядка.

ЗЫ покупал в "АЛЛО" с год назад за 399 грв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как на счет длительности работы аккума? Есть ли возможность менять его? Кто пользуется больше года, 2, 3-х, что скажете?

Місяця півтора тому купили братові в магазині Алло гарнітуру Plantronics Discovery 925. Надзвичайно якісна і стильна штука, до того ж дуже елегантно вирішена проблема з надлишковою вагою і тривалою роботою далеко від розетки. Завдяки потужним алгоритмам подавлення шумів якість звуку в обидва напрямки -- просто шикарна. Навіть під час розмови біля відкритого вікна в автомобілі, співрозмовник не перепитує і взагалі чує чудово, навіть краще ніж просто по телефону.

discovery925_black_B.jpg

Зараз хочу купити собі таку ж штучку, але більше не можу знайти в Луцьку :huh:

Видел такую, магазин "Мобілочка" на Воли. Стоит она где то 535 грн.. приблизительно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до запитання. Оскільки в машину куплено USB-перехідник, то шукаю з відповідною зарядкою від USB. Як показує практика, переважна більшість гарнітур мають зарядне гніздо тільки подібне до mini-USB.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня простенькая синяя ложка Bluespoon AX2 - сейчас такую можно гривен за 90-110 купить. заряжается от USB (USB кабель и очень полезная зарядка с USB выходом в комплекте). не шумит, отлично держится в ухе (минут через 10 вообще не замечаешь). если болтать по 20-30 минут в день, то зарядки хватает на неделю. спаривается с восемью девайсами одновременно (не проверял, но с двумя точно). акку заменяемый

bluespoonAX2_hand.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты о самсунге D880? там bluetooth 2.0 и даже A2DP порт имеется. как бы проблем вообще не должно быть. приходи в любой магазин и выбирай, пробуй. потом возвращайся домой и заказывай в инете :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купил себе Plantronics voyager 520. Не нарадуюсь :-) Работает одновременно с 2 телефонами, не и плюс можно на компе использовать как гарнитуру, например по аське или скайпу потарахтеть :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В світлі новітньої заборони користуватися мобілкою за кермом - думаю, питання актуальне багатьом.

ага. і про магнітоли з блютус можна не забувати - дуже зручно, сам користувався. імхо зручніше за гарнітуру в рази. номер набирати з пульта магнітоли і звонити, коли телефон залишив в сумці у багажнику - воно того варте :)

Часом треба поговорити так, щоб пасажирам не було чути. Тому в даному випадку краще гарнітура :)

Купив собі Plantronics Discovery 925, працює з двома телефонами. Тільки треба мати на увазі, що в рідному комплектному мануалі про це практично нічого не написано, зате є лінк на сайт, з якого можна сказати повний мануал.

Крім того, один телефон знаходиться автоматично, а от інший треба кожен раз з'єднувати вручну, що трохи харить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом треба поговорити так, щоб пасажирам не було чути. Тому в даному випадку краще гарнітура :)

для цього на морді магнітоли була красива кнопочка "трансфер" і береш мабілу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом треба поговорити так, щоб пасажирам не було чути. Тому в даному випадку краще гарнітура :)

для цього на морді магнітоли була красива кнопочка "трансфер" і береш мабілу

А з двома телефонами одночасно магнітола працювала? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, під'єднуються два телефони. Варто після включення гарнітури один разок натиснути на кнопку гарнітурки - і вона знаходить обидва телефони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...