Перейти до змісту

LUX FM


TreNeR

Рекомендовані повідомлення

Может только у меня, но и в машине и дома типа как-бы прерывается, или перебивается какимто радио такси. У всех так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом переривається. Списую на затримки каналу цифрової ретрансляції. Радіо-таксі - не чув такого :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну может не радиотакси, но именно в прерываниях иногда слышны какието посторонние звуки и голоса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мож возле тебя таботает какойто "шаловливый\разболтыный" передатчик

или в разных частях города так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На деяких радіоприймачах чути "перериви", на 0,5-1 секунду. з чим пов"язані - незрозуміло, якоїсь закономірності не вивів, але спостерігаю доволі часто. Інші радіостанції працюють без проблем в той самий час, на тому самому обладнанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во-во, только что спрашивал у кума, у него тоже глюкает и на работе и в машине. Остальные станции и у меня и у него нормал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у вас приймач сам з RDS?

Бо в мене такі глюки також бувають, але я думав що це саме за RDS, який підтримує люкс і мелодія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом попадались з пітримкою RDS... але здається і на простих аналогічний баг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене також є такі перебої. мафон з рдс. і то причом перебої вже зо 2 місяці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може оце і є причина, запустили його недавно, раніше його тільки мелодія підтримувала, зараз ще люкс додався. Відповідно якоїсь потужності не вистачає або ще щось заслабе і такий ефект виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, у меня при прерывании отчетливо слышны какието посторонние передачи, во всяком случае когда еду по Кравчука и мимо варшавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

в мене всі хвилі нормально!

мелодія дуже нормально!

а от ЛЮКС, то повна дупа... Такі перебої, що слухати вуха болять...

Саме смішне, що найгірший сигнал біля цума, найближче до їхнього ретранслятора

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так, там ще купа ретрансляторів. Гармоніки-с, нічого дивного :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

говорю как спец по таким заморочкам - обычно глюки с "помехами" вылазят либо изза сгнившего кабеля , либо изза хренового контакта с антеной в какомто из разьёмов, либо либо изза неисправного приёмника (неисправнось проявляется в том что в каскад усиления пролазят частоты из ефира т.с. .. и прочее.. вариантов масса.. - решается методом исключения..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Всі бажаючі можуть зараз послухати як плющить люкс. перевірено на 3-х радіоприймачах різного типу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю, у меня при прерывании отчетливо слышны какието посторонние передачи

Так-так, замічений такий глюк. При чому в брата автомагнітола з антеною, в якій вмонтований підсилювач (антена наклеєна на лобове скло). В нього цей глюк і замічений, переривання трансляції, в момент переривання чути щось схоже на розмову таксі з диспетчером.

В мене автомагнітола з антеною без підсилювача (звичайна автовисувна телескопічна антена) - ні разу ніяких подібних глюків не було. Обидві магнітоли з РДСом. Можливо причина в таких пілсилювачах на антенах???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...