Перейти до змісту

Чи не шкодить часта переустановка Windows


OLCUB

Рекомендовані повідомлення

Я думаю що топік варто закрити з висновком, що будь-яке програмне забезпечення і взагалі будь-яка робота шкідливі для вінчстера. Щоб він був як новий довго і щасливо -- його категорично забороняється розпаковувати з заводської упаковки і тим більше включати.

All: народ, що це з вами? В політиці ні про що сваритесь, тут те ж саме... якийсь глобальний спермотоксикоз, чи що? Чи це стрибки курсу долара так на вас впливають? Схаменіться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

категорично забороняється розпаковувати з заводської упаковки і тим більше включати.

:) Так і зроблю і вінда летіти не буде, і перевстановлювати її не буде тре

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висновок зроблено вірний, але й тема виявилася корисною :-) Пригадали раритети, від яких нафталінчиком потягує. Ще б почали сперечатися, чи взагалі ота Windows for Workgroup 3.11 є операційною системою чи просто надбудова над MS-DOS... Потім плавно перейти на те, що мєлкософт той дос в когось стирив... Ну як завжди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, подискутувати можемо, але навряд чи ти на це здатний.

Здатний, але заради спокою і чийогось здоров'я не будемо дискусію розводити....

З.І. Мене тут більше нема :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

человек САМ должен найти ответ, САМ пройти через все заморочки, а не взять готовое решение и в следующий раз при переустановке системы напрочь забыть о нём и снова просить помощи

В принципі, так воно так, але інколи маленька допомого, або підказка з економлять кучу часу :( .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тема закрыта. виновные в оффтопике получили по недели ридонли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...