Перейти до змісту

Чи не шкодить часта переустановка Windows


OLCUB

Рекомендовані повідомлення

Чи не шкодить часта переустановка Windows вінчестеру????????

Рекомендуется переустановка Windows-а не чаще трех раз в день, после завтрака, обеда и ужина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ОС вообще портят винчестеры - они же постоянно к нему обращаются во время работы :)

А какой смысл переустанавливать Винду постоянно, если можно один раз нормально установить? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой смысл переустанавливать Винду постоянно, если можно один раз нормально установить?

Сам поняв шо сказав?

Ти що не бачиш людина, мягко кажучи, не спеціаліст.

Звичайно віндоус швидко забиваєтся хламом та мусором, реєстр стає важким та неповоротким, вилізають баги і т.п... Звичайно не у всіх, але у більшості. Тому і переустановлюють.

А то хто знає як з цим боротися таких питань не задає (я маю на увазі ТС)

От мене на ноутбуці леново є кнопочка червона. Вона моментально відновлює вінду з скритого розділу на вінчестері. Для домогосподарок прекрасна штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какой смысл переустанавливать Винду постоянно, если можно один раз нормально установить?

Сам поняв шо сказав?

А що незрозумілого в тому, що він сказав? Чи трохи погано сприймаєш довгі речення?

Якщо вінду треба часто переставляти, то рекомендую скористатися Acronis і зробити образ встановленої вінди, драйверів і необхідних програм. І при тому як вінда полетить все відновлюється за кілька хвилин :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що незрозумілого в тому, що він сказав? Чи трохи погано сприймаєш довгі речення?

Що означає "нормально установить"?

Установка може буде тільки в двух варіантах - або вона пройшла, або ні. (я не беру до уваги різні неофіційни зборки вінди ібо це треш)

ВСЕ

Як можно установіть вінду не нормально - я не знаю.

А якщо він мав на увазі створення образу після установки вінди та програм то про це так і треба казати.

Чи я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вінду треба часто переставляти, то рекомендую скористатися Acronis і зробити образ встановленої вінди, драйверів і необхідних програм. І при тому як вінда полетить все відновлюється за кілька хвилин :)

А с Acronis красная кнопка тоже появится?

Я хочу, чтоб как у encoarage: моментально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2encoarage

Сам я понял ;)

Извини меня, но когда я брал первый комп домой (когда просто достало иметь к нему доступ только на работе) - то ХР продержалась на нём почти два года. И то - умерла не своей смертью: сгорел винчестер. А пережила она установку десятков игр и, наверное, сотен программ - можешь представить, что в реестре творилось; выдержала интернет без антивируса - т.е. я её совсем не берёг. И работала на удивление шустро до самого конца. Почему?

Когда я ещё совсем не разбирался в компах, то просил, чтобы мне позволили присутствовать при правильной установке системы и объяснили, что можно делать, что нужно делать, а чего ни в коем случае не творить :)

И когда позже ставил - получалось с первого раза и до первого вируса :)

Удивляюсь, как живуч этот миф - с 99-го года его слышу :)

Причём верят ему совсем далёкие от железа пользователи, которые общаются с себе подобными, а т.н. "компьютерщиков" боятся и уважают :)

Вспоминаю, как удивлялся в своё время, что можно делать так, как в песенках поётся - Формат Ц: :) А позже уже не боялся из-под ДОСа делать такие вещи.

А вообще - к чему это я? ;) Да просто если человек хочет быть с компом не "на Вы и шёпотом", а "ну ты, козёл!" (© компьютерная байка) - то он должен интересоваться хотя бы основными принципами работы той же ОС и комплектующих компа.

То, что человек задаёт вопросы - это хорошо, возможен рост :)

А почему не сказать сразу про "створення образу після установки вінди та програм" - только лишь потому, что человек САМ должен найти ответ, САМ пройти через все заморочки, а не взять готовое решение и в следующий раз при переустановке системы напрочь забыть о нём и снова просить помощи :)

Примерно вот так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це нормалний діалог, респект.

Роскажу про себе. Перший комп'ютер ВЗАГАЛІ це був ZX-Spectrum.

Перший мій власний компьютер - 386ий ноутбук.

Ну а далі пішло поїхало... Дуже подобалась 2000 вінда... Стояла роки 4 а то і 5.

Тільки зовсім недавно прийшлось перейти на ХП (але 2000 нікуди не ділась) т.як вже зовсім відстала системка моя від часу... з флешками, фотовідеокамерами невеличкий напряг, юсб пристрої встають не так легко... Неможливість поставити ІЕ7 (мені треба для роботи) і багато чого іншого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це нормалний діалог, респект.

Роскажу про себе. Перший комп'ютер ВЗАГАЛІ це був ZX-Spectrum.

Перший мій власний компьютер - 386ий ноутбук.

Ну а далі пішло поїхало... Дуже подобалась 2000 вінда... Стояла роки 4 а то і 5.

Тільки зовсім недавно прийшлось перейти на ХП (але 2000 нікуди не ділась) т.як вже зовсім відстала системка моя від часу... з флешками, фотовідеокамерами невеличкий напряг, юсб пристрої встають не так легко... Неможливість поставити ІЕ7 (мені треба для роботи) і багато чого іншого...

Какие ОСи стояли на ZX-Spectrum-е и 386ий ноутбуке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки зовсім недавно прийшлось перейти на ХП (але 2000 нікуди не ділась) т.як вже зовсім відстала системка моя від часу... з флешками, фотовідеокамерами невеличкий напряг, юсб пристрої встають не так легко...

ключевое слово: "моя системка" :)

а это "юсб пристрої встають не так легко" перефразируй в "юсб пристрої мені встановити не так легко"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура ти зря напрягаєшся, тому як ти своє ламерство вже довів в топіку про Утел :)

Не обкакайся щє й тут.

Какие ОСи стояли на ZX-Spectrum-е и 386ий ноутбуке?

На Спектрумі не було осі а тілько інтрепретатор бейсіку.

На 386ому - спочатку Win 3.11, потім я трошки грався і навіть поставив таку не дуже поширену ось як Win 3.11 for Workgroups, ну а потім Win 95...

Але тормозила, звісно. 4мб памяти зовсім мало було... Да і проц слабенький (хоча DX 40)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я краще багатозначно промовчу в цьому випадку :)

А про "ламерство" Шури не тобі судити, чи ти сам Бог в цій галузі? Та бачу ти і не тільки в цій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шура ти зря напрягаєшся, тому як ти своє ламерство вже довів в топіку про Утел :)

учитывая твои глубокие познания в разных областях знаний, плюс все твои высказывания против мнений специалистов, то расцениваю данную оценку как комплимент и признание моего высокого профессионализма :)

навіть поставив таку не дуже поширену ось як Win 3.11 for Workgroups

данная ОС именно у тебя была "не дуже поширена"?

ты за всех не расписывайся, ок?

и чем отличалась Win 3.11 от Win 3.11 for Workgroups?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не шкодить часта переустановка Windows вінчестеру????????

Та ні впринципі...

Просто часта переустановка вінди просто дістає, займаю багато часу..

Я раніше часто перевстановлював вінду, бо кучя непонятних всяких програм не дає нормально робити системі, реєстр засирається і усьо..

Тепер стараюся просто ставити ті програми які треба, а не все підряд, і слідити щоб ніяка там вірусня нічого не намутила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

учитывая твои глубокие познания в разных областях знаний, плюс все твои высказывания против мнений специалистов, то расцениваю данную оценку как комплимент и признание моего высокого профессионализма

А більш тобі сказати і нема чого. Тільки можеш викручиватися як вуж на сковордці. Від свого я не відмовляюсь.

данная ОС именно у тебя была "не дуже поширена"?

Я бачу тобі придратися більше ні до чого дядя Шура. Так, ця ось була не дуже поширена порівнянно с Win 3.11 і тим більше Win 95.

и чем отличалась Win 3.11 от Win 3.11 for Workgroups?

Більш глибокою підтримкою мережі

п.с Шура, твої наміри мене якось зацепити виглядять дуже якби то сказати, УБОГО :)

Так що краще помовчи а то знову щось не те ляпнеш і придется тікати з теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю шо не шкодить, бо це така сама програма як і інші. А якшо багато програм мішають роботі, то попробуй їх повидаляти через Uninstall

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

encoarage, за таке звертання до людей як ти до Шури говориш можна не тільки в баньку піти але і забути дорогу сюда, я не говорю що сам вкрай вихований і всеЖ не дозволяю собі тявкати проти людей які не один кілограм заліза погризли за свій вік з РС. Вже судячи із даної теми видно що тобі потрібно не тут огризатись а мовчки книжечки читати, почни із колекції автора Гука, за 1997-1999 роки, там просто чудово розписане залізо від 486 і вище... так сказати ази почитай. А загалом ти мене вбив такою фразою що тобі 2000 стала занадто старою :) , в мене файловий працює на 2000 вже 3 роки майже і перегружається тільки по дуже великих святах, я взагалі його тримаю у підвалі обшитим зверху пінопластом від сирості, все чудово працює :).

З.І. Краще повчись чогось ніж огризатись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DrFaust, оно спасибо, конечно

но с человеком, для которого

и чем отличалась Win 3.11 от Win 3.11 for Workgroups?

Більш глибокою підтримкою мережі

просто не стоит вести дискуссии :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене файловий працює на 2000 вже 3 роки майже

Різницю між файловим (я там розумію, сервером?) та домашнім ПК розумієш?

за таке звертання до людей як ти до Шури говориш можна не тільки в баньку піти але і забути дорогу сюда

Не знаеш "подопльоки" - не пиши...

Вже судячи із даної теми видно що тобі потрібно не тут огризатись а мовчки книжечки читати

По чому судячи?

там просто чудово розписане залізо від 486 і вище... так сказати ази почитай

Це ти до чого взагалі?

просто не стоит вести дискуссии

Ну-ну. Просвіти-ка нас чим відрізняются ці дві версії Віндоус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

encoarage ти мене ще повчи в компах і залізі а також незабудь подискутувати про переваги та різниці між різними ОС, начни з родини Windows і побігли до ОС з відкритим кодом....ще раз тобі говорю не тявкай...

просто не стоит вести дискуссии :)

Взагалі ти був правий, оно так самостверджується  :) .... ну то на здоров'я..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп.

encoarage, насчет Спектрумов ты не прав :) Там была ОС, и звалась она TR-DOS и ставилась в виде отдельной платы :) Уж что что, а спектрум я помню прекрастно, ибо это был первый самолично собраный комп.

З.Ы. Тетя Вики говорит ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, насправді, не пам'ятаю щоб там була ось...

Хоча спектруми бувають різні, я користовувався якимось самопальним радянського виробництва

ти мене ще повчи в компах і залізі а також незабудь подискутувати про переваги та різниці між різними ОС, начни з родини Windows і побігли до ОС з відкритим кодом....ще раз тобі говорю не тявкай...

Я тебе нічому не вчив, а задав конкретні питання.

А ти як бачу тупо ЗЛИВ.

DrFaust, подискутувати можемо, але навряд чи ти на це здатний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...