Перейти до змісту

Ще одна жертва депутатського синка-мажора.


Serpent

Рекомендовані повідомлення

Саме прикро, що скоріше всього діло будуть тянути і намагатися замнути. :)

Якщо будуть намагатися це зробити то сподіваюся мото спільнота цього недопустить. І злочинець буде покараний по всій суворості закону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стандатна тєма: синуля на татовій машині збив когось - тато синулю на курортік подалі - а справу під 10 замків - ган*они штопані блін! :) бєзпрєдєл і беззаконня! Ще й смертну кару відмінили!? Таке відчуття, що одним можна абсолютно все - а всі інші просто бидло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке відчуття, що одним можна абсолютно все - а всі інші просто бидло

Саме так, в нашій країні добре живеться при наявності грошей та впливу ;)

У всіх інших випадках тут жити хріновенько.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх інших випадках тут жити хріновенько.

дык вали отсюда... НАТО недалеко уже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дык вали отсюда... НАТО недалеко уже...

Як тільки добре встану на ноги - обдумую варіанти.

Але їхати з пустим "чумайданом" не бачу сенсу.

Я не з тих людей хто їде унітази мити.

П.С а Доречі причому тут НАТО? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У всіх інших випадках тут жити хріновенько.

дык вали отсюда... НАТО недалеко уже...

А причину такого зверхнього тону можна пояснити ? Ще один аналог мажора ?

Тема то про те що -1 хороша людина і завсвітився це один "давілко-мажор" в такому сумному контексті.

В Одесі тема забулась, да на памяті ще декілька таких випадків сумних...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви чьо не фкурсє.. він їхав собі тихенько 60 км на годину, а тут підла байкерша, їдучи на задньому колесі, штовхнула бентлі, якийц від такого сильного удару проїхав ще 150 метрів і протаранив дві машини.

А одеську справу закрили за відсутністю складу злочину... ну не виноватий він був :0024: і взагалі то не він був.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/18/81446.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви чьо не фкурсє.. він їхав собі тихенько 60 км на годину, а тут підла байкерша, їдучи на задньому колесі, штовхнула бентлі, якийц від такого сильного удару проїхав ще 150 метрів і протаранив дві машини.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/18/81446.htm

ага, а мєнти проводячи слідчий експеримент за кадром сказали, що швидкість була біля 200 всього-то навсього :angry:

то Shura: власне я думаю що багато людей переїзджають закордон на ПМЖ тільки тому, що вони неможуть себе тут реалізувати(через заморочки нашої рідної держави), і через "безпрєдєл" взагалі у всьому абсолютно.Та і за дітей дуже стрьомно - що їх чекає в майбутньому в нашому "бардаку" :( ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да все как всегда... байкерша еще и виновата будет. Хуле, на Бентли наехала, и померла. Хто ремонт оплатит???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Shura: власне я думаю що багато людей переїзджають закордон на ПМЖ тільки тому, що вони неможуть себе тут реалізувати(через заморочки нашої рідної держави), і через "безпрєдєл" взагалі у всьому абсолютно.Та і за дітей дуже стрьомно - що їх чекає в майбутньому в нашому "бардаку" :angry: ?

т.е. закрыть глаза и не видеть бардака - спасение?

нет, надо не бежать, а что-то делать тут, чтоб бардака было меньше.

иначе бентли будут всегда правы, даже если поворачивал налево из правого ряда

заморочки державы - наши заморочки. и их лечить надо, а не ампутировать.

реализовать себя можно здесь.

причем реализация - не значит купить себе бентли. бентли и прочие понты - это фуфло.

Хто ремонт оплатит???

mix_forever, а еще и лечение водителя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А одеську справу закрили за відсутністю складу злочину... ну не виноватий він був :angry: і взагалі то не він був

спочатку закрили справу, а потім експертиза підтвердила наявність алкоголю в крові водія

http://censor.net.ua/go/offer/ResourceID/96745.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так справа на особистому контголі в Югія Луценка

http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/18/81469.htm

І анекдот в тему, хоч і не смішна ситуація зовсім.

Син депутата збив двох людей на пішохідному переході. Ну і його тато питає в судді:

- Що мому синові буде

Суддя:

- Ну тому що пробив лобове скло, років 5 дамо за спробу кражі зі взломом, а той що в кущі відлетів всі 8 отримає за спробу втечі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, Рижий, анекдот як непришийкобиліЩось...

шкода, що та сссука залишиться безкарним.

а дочка залишилась без мами :0026:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда, Рижий, анекдот як непришийкобиліЩось...

шкода, що та сссука залишиться безкарним.

а дочка залишилась без мами :)(

анекдот правдивий на 100% - це реалії українського правництва

Shura - я не про те що закрити очі і втікти - я про те що боротись з ідіотами які мають дох**на бабла дуже важко (часто-густо взагалі неможливо) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мочити таких козлів треба, зі снайперки в лоба.

Дай снайперко, я стрілятиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я один не вижу перемен или я слеп

ветеран войны собирает бутылки на хлеб

а сопляк сливает деньги в клубе с папиного счета

его папа вор, но весит на доске почета

© стим=)

немного не в тему, но все же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно жалко людини. А синок цього мажора як завжди не понесе ніякої відповідальності. Бо життя людини для цих багатих нічого не значить перед якимись бумажками(грошима)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокуратура закрыла дело экс-пасынка Фирташа

http://www.pravda.com.ua/ru/news/2008/9/22/81298.htm

Киевская прокуратура закрыла дело Сергея Калиновского, которого обвиняли в совершении ДТП, в результате которого погибли два человека.

Как сообщила "Украинской правде" вдова одного из погибших – прапорщика внутренних войск Владимира Куликовского – она получила письмо с уведомлением о закрытии дела.

По словам Ларисы Куликовской, уведомление должно было прийти заказным письмом, однако пришло обычным.

В уведомлении сказано, что дело закрыто в связи с отсутствием состава преступления.

"Оказывается, что у нас убить человека – это не преступление", - возмутилась она.

В то же время, Куликовская считает, что дело на этом не остановится.

"Я сомневаюсь, что оно завершиться. Я его просто так не оставлю", - заверлиа вдова погибшего прапорщика.

"А те, кто берут деньги, – пусть берут побольше. Раз они не умеют по-другому работать", - добавила она горестно.

Как известно, 30 мая 2007 года на рассвете в центре Киева кабриолет Сергея Калиновского врезался в стоящую на обочине машину милиционера. Водитель этой машины погиб на месте.

Погибла также девушка Сергея, сидящая рядом с ним в машине, Анастасия Бронникова.

Сразу после аварии Калиновский находился в больнице, откуда сбежал 14 сентября прошлого года.

По некоторым сведениям, сейчас Калиновский живет в Израиле. Он был объявлен в международный розыск.

Калиновский является бывшим пасынком бизнесмена, совладельца "РосУкрЭнерго" Дмитрия Фирташа.

P.S. Бандитам-тюрми! Ющенко-так! :ohmy:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Киевская прокуратура закрыла дело Сергея Калиновского, которого обвиняли в совершении ДТП, в результате которого погибли два человека.

Ну так іншого фіналу і не могло бути. І Ющенко тут ні до чого, просто гроші правлять світом. В нас все купляється і продається, навіть людське життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж в нас за держава така? І скільки ще все це буде продовжуватись? Потрібно знов когось типу Леніна щоб підняв народ і постріляти все те багате бидло нах! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...