Перейти до змісту

www.la2fun.com


legolas_soi

Рекомендовані повідомлення

Так як було створено цілий підрозділ Lineage, то вважаю доцільним створити тему про недавнє відкриття свого серверу.

Короткий вступ: після тестового відкриття С4 сервера "для себе" рік тому вирішив повернутись до цієї теми.

Походив по пвп сервах, подивився що є, що подобається людям.

Відкрито було Інтерлюд в тестовому режимі з 15го Липня 2008р на рейтах х800.

Потім для зручності участі в л2топах рейти було змінено на х1200. Додано епік одежу і зброю.

Далі введені тату і для підняття свого рівня в л2топах були введені Евент КоЛ, які даються лише за евенти і голосування.

З 1го серпня сервер відкрився офіційно, а сайт піднято на домені www.la2fun.com

На початку вересня було куплено серйозну сборку для того, щоб було якнайменьше "лагів" і "багів".

На даний момент (16.09.08) на сервері онлайн 50-90 залежно від часу доби.

На стадії розробки серйозний сайт (зі всією статистикою, реєстрацією користувачів, зміною паролів і т.д. Дизайн уже зроблено).

На всі запитання і зауваження по роботі сайту\сервера відповім тут :0022:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку вересня було куплено серйозну сборку для того, щоб було якнайменьше "лагів" і "багів".

Про це розкажи пліз детальніше ;)

Бо наскік мені відомо ця "серйозна зборка" ламається за допомогою звичайного артмані (протестовано на твому серваку) :)

Якщо не помиляюсь то так веде себе лише ява а її аж ніяк і ні в яких умовах неможна назвати "Серйозною" ;)

PS http://www.artmoney.ru/rus.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти в локальному режимі подломав якусь цифру то це не значить що в тебе реально щось вийшло.

Аналогічно артманями я ламав і л2сервер.ру. А толку? хіба що розводити наівних ігроків на Ц кристалах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бабло на закупку уходило як дай дорогу так що все нармально ламається.

Проблема ява серваків що там не стільки общітує сервак гру скільки клієнт а на сервак відсилає результат. На л2серві ти ламав тільки зображення на монітор а тут це ламає все що завгодно.

Ну і головна проблема таких серваків що скіли дроп ітд ітп все працює як йому вздумається а не так як на офі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як був пік зацікавленості гри (в мене особисто ;) ) ламав Яви сервера (не в локальній мережі), дюп, заточкі, адмін панелькі і т.д. на ура йшло... один раз навіть дюпнув шмот на сервачку знайомого (ява зборка але там чел дуже толковий, він майже повністю перебрав всю сборку своїми руками, з геодатами шаманив поповній... але всеодно Ява це є Ява ;)

2legolas_soi те що свій сервак робиш це зачёт :) бажаю тобі побільший онлайн і поменше жуліків, ну і нервішкі бережи =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставлю іншу сборку, на якій уже пофіксено то що не було пофіксено тут.

Ставлю захист (клієнт сайд) від всяких ХЛапів і т.д.

Пробуйте через тиждень дюпати. Буду дуже радий почути критику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Народ залийте будьласка папки animations music і всі такі похожі бо у мене качає обновлення дуже довго а там якраз качається ця папка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ау люди а як почати грати в Lineage2? Мене просить зарееструвати акаунт на сайті www.plaync.com я зарееструвався! просить код. який?

шо в lineage2 не можна грати безкоштовно????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха я не питаю починати тебе мені чи не починати гру я питаю як почати грати ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага!!

На la2fun.com відкрився новий сервер з рейтами х25 х25 х25 х8(спойл) х1(квест) на ОФФ ядрі. Найостанніша розробка ПТС Інтерлюд.

Деталі на www.la2fun.com або у мене в ICQ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то це топік де спілкуються про сервер la2fun, а те що Ти не можеш законектитись в л2 це уже інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...