Перейти до змісту

[Архів] - Розгляну пропозиці по покупці відеокарти (2060, 2060s, 3050)


Рекомендовані повідомлення

1 годину назад, AnimaNoir сказав:

Дякую! Дійсно гарний варіант. Але думаю мені зажирно буде) і бж міняти. Подумаю.

можна ужати андервольтом до 150 ватт+-
ЯК бомж варіант - взяти турбінку 1080ti, андервольтнути її до 160-180 ватт і так юзати. Я в свій час так грався. по шуму не сильно гірше звичайних трьохкулерних. зате по ціні можна за менше 6к знайти. мені така гіга турба відпрацювала 2 роки і була продана далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, b0rg сказав:

якщо геть малий бюджет тоді лише один варіант - знайти в районі 7+ кілогривен 1080Ti, вона так і далі достатньо актуальна. інші і потужніші варіанти значно дорожче. ні на 2060 ні на 3050 Вашу 1060 не варто міняти - типу грошей потратите а різниця буде мінімальна. 

а БЖ треба міняти так чи інакше, це справа часу

1080 ti є варіант за 5900, але вона гаряча і бж треба ватт 600 мінімуму. Вся проблема що екстренно помінявся монітор з 1080p на 2k. І тек що тягнуло раніше на аш бігом(Apex Legend, Колда Варзон, Всякі вочдоогси, однис словом те що дітьо грає) тепер йде зі скрипом. Є можливість купити 4060, але не має сенсу бо платформа стара як говно мамонта - 1150. А за раз-два, 30тисяч трохі напряжно для сімейного бюджету віддавати. От тому і хотів взяти якусь усовну 2060-2060s місяці на 3-4, а тоді вже і нова платформа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину назад, Dima4s сказав:

можна ужати андервольтом до 150 ватт+-
ЯК бомж варіант - взяти турбінку 1080ti, андервольтнути її до 160-180 ватт і так юзати. Я в свій час так грався. по шуму не сильно гірше звичайних трьохкулерних. зате по ціні можна за менше 6к знайти. мені така гіга турба відпрацювала 2 роки і була продана далі.

Це варіант. Але вона без dlss зараз скрутно, треба хочаб 2060. Я згадую скільки 1080ti жере, аж страшно робиця) мій 10літній бд плаче) а  міняти бж це знову 1.5-2к. Короче треба збирати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На карту до 200ватт твого бж має вистачити. Розжени трохи 1060, пограйся і глянь чи бж тримає напругу по 12в вище тих же 12в. В ідеалі 12- 12.1в має бути. Ну і по гпу-з глянь скільки карта їсть ватт. Так і прикинеш чи треба міняти.

А що за проц зараз? Може там і немає толку ставити потужнішу карту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий замінив 650ті на 1070. І тепер дивиться як його 3770к пихтить і не може її навантажити на 100% і типу приріст є, але карта в середньому грузиться тільки на 60-80%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, AnimaNoir сказав:

Я згадую скільки 1080ti жере, аж страшно робиця)

2060 бере 190 ват, 1080ti -  ~250. Ну  прям не АЖ ТАК СТРАШНО 

в андервольті взагалі вони поріняються

зате за 2060 швидше певно на відсотків так 30-40

це ж 11 Гіг і 352 біта шина

 

1 годину тому, AnimaNoir сказав:

платформа стара як говно мамонта - 1150

тобто це ще PCI-E 2.0 x16 :blink:

про які RTX ми говоримо? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин назад, b0rg сказав:

2060 бере 190 ват, 1080ti -  ~250. Ну  прям не АЖ ТАК СТРАШНО 

в андервольті взагалі вони поріняються

зате за 2060 швидше певно на відсотків так 30-40

це ж 11 Гіг і 352 біта шина

 

тобто це ще PCI-E 2.0 x16 :blink:

про які RTX ми говоримо? ))))

Rtx мимо, ми говоримо про dlss, що бустить так непогано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую. Тему можна закривати. 
P.S тепер павери самі не можуть це робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кому цікаво що взяв. Придбав rx 5700(не хt) за адекватні гроші. картки більш ніж встачає для поточних потреб)
Хоча я й не люблю радеони, і завжди топив за зелених. Як тимчасове рішення - я задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, AnimaNoir said:

Кому цікаво що взяв. Придбав rx 5700(не хt) за адекватні гроші. картки більш ніж встачає для поточних потреб)
Хоча я й не люблю радеони, і завжди топив за зелених. Як тимчасове рішення - я задоволений.

Розумний вибір, найоптимальніша карта по співвідношенню ціна/продуктивність. Раджу в 2д режимі примусово вмикати вентилятор на низьких обертах, щоб був мінімальний обдув. Можна і напругу знизити, тоді карта буде взагалі холодна.

Змінено користувачем case_l
  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин назад, case_l сказав:

Розумний вибір, найоптимальніша карта по співвідношенню ціна/продуктивність. Раджу в 2д режимі примусово вмикати вентилятор на низьких обертах, щоб був мінімальний обдув. Можна і напругу знизити, тоді карта буде взагалі холодна.

Але є інша проблема. Треба на завтра купити перехідник sata to 6pin. Є ідеї де в Луцьку це зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, AnimaNoir said:

Але є інша проблема. Треба на завтра купити перехідник sata to 6pin. Є ідеї де в Луцьку це зробити?

такі перехідники в основному з гівна зроблені, з дуже тонких кабелів, а що Molex немає?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилини назад, case_l сказав:

такі перехідники в основному з гівна зроблені, з дуже тонких кабелів, а що Molex немає?

 

Ну або molex на 6 pin)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, AnimaNoir said:

Ну або molex на 6 pin)

треба такий

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилини назад, case_l сказав:

Т

Я розумію, але якщо замовляти то це вже з понеділка. Не хочеться без компу вихідні сидіти. Прийдеця походу бж брати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В каравані я купував. Давно правда. Там був магазинчик з уомп теєнікою і всяким таким барахлом. Перехідниками різними

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WWW.OLX.UA

40 грн.: 40 грн.: Продам перехідник кабель живлення для відеокарти 8pin на 8pin (6+2) × 2

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гість
Ця тема закрита для опублікування відповідей.
×
×
  • Створити...