Перейти до змісту

Вибір відеокарти


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
Radeon HD4670 буде раза в 2 швидша за 8600GT....

Однозначно бери 4670...

Вона то в 2 швидша за 8600GT. Але і гарячіша, ASUS Radeon HD 4670. 73с при навантаженні. Я би добре подумав перед тим, як брати таку гарячу відео картку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа новий кулєр поставити?

А GeForce 9500GT сильно нагрівається?

На тому ж сайті можна знайти. Але це не той рівень. Я вже писав в темі ГТА4. Якщо брати, то брати щось з цього: Asus EN9600GT/HTDI/512M/A, 256bit або GIGABYTE GV-R485ZL-512H - це дві самі холодні відео картки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіпа новий кулєр поставити?

А GeForce 9500GT сильно нагрівається?

Не парься - 80С для відяхи з макс. навантаженням - це нормально. Це є штатні характеристики, не тра боятись. Просто нада щоб корпус був норм. і вона до 110С не нагрілась :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 2 Starui_Diya4

ти краще озвуч суму грошей в $ ,(а то ти кідаєшся з одної крайності в другу) які тобі не шкода використати на відеокарту , а то зараз порадять дві GTX 280 в SLI режимі, і 16 ядерного процесора ,щоб їх розкочегарити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Я хочу PCI-E відеокарту, але мені підходить тількі AGP. Це залежить від матєрінкі? Якщо да, то шо мені робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Я хочу PCI-E відеокарту, але мені підходить тількі AGP. Це залежить від матєрінкі? Якщо да, то шо мені робити?

1.залежить

2.міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хочеш поставити PCI-E відеокарту, то прийдеться міняти не тільки материнку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте відеокарту.

Бюджет $200

Система:

AMD Athlon 64 X2 5200+

Asus M2N

2*1Gb DDR2 Samsung

450W

OS: Vista SP1 x64

Вимоги: Щоб файно пішло GTA4

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на таких іде файно:

GeForce 9800GT - 130у.о - 150у.о

GeForce 9800GTX+ - 190у.о - 210у.о

radeon 4850 - 170у.о - 200у.о

radeon 4870 - 250у.о

Ціни коливаються від фірм - виробників і фірм - продавців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Starui_Diya4 - Давай так:

1) визначся: який відеоінтерфейс у твоїй материнській платі!!

2) PCI-E - днозначно швидший порт. Але!!! Якщо в тебе відеокарта на AGP одна із останніх. (типу 7600GT) а PCI-E щось типу АТІ 2600 - то перша її вставить по саме не балуйся.

3) Якщо в тебе мамка з AGP - тоді тобі доведеться міняти мамку. пам'ять і процесор , для того щоб поставити PCI-E відеокарту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ! Яку краще брати відеокарту (для ігор).

Radeon HD3650 Radeon HD3850 Radeon HD4670 GeForce 8600GT GeForce 9500GT

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Яку краще брати відеокарту (для ігор).

Radeon HD3650 Radeon HD3850 Radeon HD4670 GeForce 8600GT GeForce 9500GT

Radeon HD4670

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене Радеон 2600про на АГП з 512Мб пам"яті, при грі "Сталкер" помітив одну особливість, якщо гра починає хапати повільну пам"ять(400Мг) з апертури хоч 1Мб, то система починає тормозити, FPS знижується на 50 - 60%, як тільки перейду на локацію яка використовує менше 512 граф. памяті FPS виростає в 1,5 - 2 рази. це видно в моніторі АТІ ТУЛ (вільної пам"яті і FPS). Те саме і в Облівіоні ( Біля моста через річку вранці - 520Мб)

Так, що для старих систем 512 Мб пам"яті не лишні, "запасайтесь" відеопам"яттю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Яку краще брати відеокарту (для ігор).

Radeon HD3650 Radeon HD3850 Radeon HD4670 GeForce 8600GT GeForce 9500GT

взял себе Radeon EAH 4870, не жалею, чего и тебе советую. Всё игрухи летают на максимальных дополнительных настройках (шейдеры и всё такое). Играешь - действительно отдыхаешь. Единственное пришлось брать блок питалова мощнее,поставил 650ватт, но лучше конечно побольше имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене Радеон 2600про на АГП з 512Мб пам"яті, при грі "Сталкер" помітив одну особливість, якщо гра починає хапати повільну пам"ять(400Мг) з апертури хоч 1Мб, то система починає тормозити, FPS знижується на 50 - 60%, як тільки перейду на локацію яка використовує менше 512 граф. памяті FPS виростає в 1,5 - 2 рази. це видно в моніторі АТІ ТУЛ (вільної пам"яті і FPS). Те саме і в Облівіоні ( Біля моста через річку вранці - 520Мб)

Так, що для старих систем 512 Мб пам"яті не лишні, "запасайтесь" відеопам"ятю.

цій карточці 256 мб в самий раз,тобі не приходило вголову що на якісних настройках банально не вистачає мощності чіпа карточки і пропускної способності памяті  ,а не обєму відеопамяті.(і память в тебе більше всього DDR2)

що на приклад краще по параметру ціна-проізводітельность.

ATI Radeon HD3650 1Gb GDDR2, ,або

ATI Radeon HD3650 512Mb, DDR2,

ATI Radeon HD3650 256 Mb, DDR3,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ATI Radeon HD3650 256 Mb, DDR3,

уто :)

у моєї пропускна 41.3 Гб/с і DDR3 і тих же 256мв, але й 256біт. На моє ІМХО повністю грамотно скомплектована карточка. Яка, нескажу, скажу тільки що зі старіших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

цій карточці 256 мб в самий раз,тобі не приходило вголову що на якісних настройках банально не вистачає мощності чіпа карточки і пропускної способності памяті ,а не обєму відеопамяті.(і память в тебе більше всього DDR2)

що на приклад краще по параметру ціна-проізводітельность.

ATI Radeon HD3650 1Gb GDDR2, ,або

ATI Radeon HD3650 512Mb, DDR2,

ATI Radeon HD3650 256 Mb, DDR3,

Не скажи: цій карточці 256 мб в самий раз

Так чіп по сьогоднішнім міркам повільний, але ігри де використовується 250 - 470 Мб пам"яті (СТАЛКЕР, Облівіон 4 та інші), можна зі скрипом ще пограти з 18 - 45 кадрів з трохи більш ніж з середніми настройками графіки, відчути красоти! І ці 512 Мб допомагають у цьому. Проблема такої карти (Зіткнувся покищо тільки в Масс Ефекті) це - Пентіум 4 3,0, ддр 400 і 865РЕ чіп, а так вона ще зможе продовжити життя такій системі у 3D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте відеокарту приблизно за 50 євро.

Основні вимоги:

- pci express;

- підтримка DirectX 10;

- активне охолодження, не сильно шумне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...