Перейти до змісту

Вибір відеокарти


Рекомендовані повідомлення

Зараз в мене такий комп"ютер:

Pentium 3.0 GHz

GeForce 6600 GT

1 Gb оперативної

Intel 82801FB Ultra ATA Storage Controllers-2651

Коли запустити нормальну (нову) гру хоча би на середній графіці, починає свістіти (дуже швидко обертатись) кулер на відеокарті.

Тому хочу обновити відеокарту, десь до 150$, докупити ще вінт і 1 Gb оперативної пам"яті. Думаю, що процесора мені хватить...

Порекомендуйте відеокарту... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Не смішіть такі відеокарти нема смисла йому ставити... так як його процессор їх невитяне реально

Якщо таке ставити нада проц міняти полюбому. ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю 8600GT Gigabyte.

Як для мене неігромана - жир ;). Ганяв Painkiller Overdose перший рівень, де купа вогню, дає в середньому 80 кадрів на максимальних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думав може GeForce 8600GT...

Напевно все таки краще карточку з ,більшою ніж 128 біт шиною , якщо процесор не планується міняти , то оптимально і по ціні і продуктивності ,

ATI Radeon HD3850 GeCube 512Mb GDDR3,256 bit PCI Express VGA/DVI/HDMI    125$

GeForce 9600GSO PointOfView 384Mb DDR3, PCI Express 192 bit, 1600 MHz, 550 MHz, 135$

зможеш повключати зглажування , фільтрацію .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І краще бери картку від Асус, чи інших відомих брендів, а таких як Palit, старайся остерігатися.

Неоднозначні про них відгуки.

Придивися до Radeon 3870 він дорожчий, але якщо продасиш свою теперішню, то якраз приблизно на ту суму вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю 8600GT Gigabyte.

Як для мене неігромана - жир :). Ганяв Painkiller Overdose перший рівень, де купа вогню, дає в середньому 80 кадрів на максимальних.

Так ти врахуй шо в тебе проц в 2 раза сильніший. А на його 3.0 можливо буде тормозить, хоча лишше можливо. Краще перевірити на місці і підібрати так, шоб потім не вискочило побічних лагів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І краще бери картку від Асус, чи інших відомих брендів, а таких як Palit, старайся остерігатися.

Неоднозначні про них відгуки.

Придивися до Radeon 3870 він дорожчий, але якщо продасиш свою теперішню, то якраз приблизно на ту суму вийде.

Розрешите поспорить .

Юзаю Expert Vision (Palit) 8800 gt 512

Видяха бомба, единственная проблема в том что оч криво на нее стают дрова, качал с офф сайта н-видиа, не стали, подошли только скачанные с сайта производителя, ито пришлось ставить через жопу.

Но неоспоримым плюсом йесть альтернативная система охлаждения (индивидуальная сборка разработчика) , что позволяет гнать девайс до удивительных частот (что не может не радовать учитывая цену сравнительно с другими производителями)

Также в комплекте с драйверами идет специальная утилита для упрощенного разгона.

Только в первую очередь обрати внимание перед выбором на свой блок питания ! (если стоит 300W или меньше то могут быть проблемы, так как восьмая и девятая серия джифорсов требуют дополнительного питания.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю свою 8600 GTS Silent, 120 у.о. (рік Б.в)

fantazy брати карту Zheny@.

Так як для твого проца потолок - серія карт нвідіі 8600*, всі карти (8800*, 9***) смислу брати нема, так як проц твій не розкриє їхнього потенціалу

Тай ще й для серії 8800*, 9*** карт треба БЖ не менш як 400ВТ

Не смішіть такі відеокарти нема смисла йому ставити... так як його процессор їх невитяне реально

Якщо таке ставити нада проц міняти полюбому. ІМХО

а карта 8600 GTS Silent буде потужніша 8600жт, тай щей тиха - Silent

А якщо хочеш брати щось із Аті то бери HIS Radeon X1950 XT IceQ 3 Turbo 256 Мб, вона буде потужніше 8600 GTS Silent

vZu9SdwO9O.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо... Вже шось вимальовується.

Але я точно буду брати НОВУ відеокарту.

Значить треба брати 8600. Комп"ютер її нормально витягне?

P.S. Свистіти не буде?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо... Вже шось вимальовується.

Але я точно буду брати НОВУ відеокарту.

Значить треба брати 8600. Комп"ютер її нормально витягне?

P.S. Свистіти не буде?...

Бери краще HIS Radeon X1950 XT IceQ 3 Turbo 256 Мб, вона по тестах(пост №13) всіх обганяє, хочя я незнаю чі ти знайдеш нову, попросту ї зняли з виробництва, та хочя я точно не знаю, може в Луцьку можна її купити, карта реально хороша :)

Турбіна системи охолодження працює тільки в автоматичному режимі і частота обертання змінюється від 1550 до 2020 об/хв в залежності від навантаження. в першому випадку відеокарта працює безшумно, а в другому (на 2020 об/хв) турбіну ледь чутно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оо... Вже шось вимальовується.

Але я точно буду брати НОВУ відеокарту.

Значить треба брати 8600. Комп"ютер її нормально витягне?

я тобі вже писав , оптимальні варіанти :dont: , на сьогодні карточки з шиною 128 біт вже лоу енд, тільки ціни на них не сильно падають B)  , для прикладу geforce 8600 GTS коштує як  Radeon 3850 ,тільки слабша  за радеон раза в два.

а так подивись для общого розвитку.

GeForce і Radeon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стара вже HIS Radeon X1950 XT IceQ 3 Turbo 256 Мб.

Я вирішив брати 8600 GT 512 Mb.

Якщо 8600 GT 512 Mb , то бери Palit Sonic, вона розогнана стає на рівні з 8600GTS розогнаною. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрешите поспорить .

Юзаю Expert Vision (Palit) 8800 gt 512

Видяха бомба, единственная проблема в том что оч криво на нее стают дрова, качал с офф сайта н-видиа, не стали, подошли только скачанные с сайта производителя, ито пришлось ставить через жопу.

Но неоспоримым плюсом йесть альтернативная система охлаждения (индивидуальная сборка разработчика) , что позволяет гнать девайс до удивительных частот (что не может не радовать учитывая цену сравнительно с другими производителями)

Также в комплекте с драйверами идет специальная утилита для упрощенного разгона.

Только в первую очередь обрати внимание перед выбором на свой блок питания ! (если стоит 300W или меньше то могут быть проблемы, так как восьмая и девятая серия джифорсов требуют дополнительного питания.)

Дозволяю. :)

Я ж не кажу що вона погана, я кажу що

Неоднозначні про них відгуки

Наприклад про асус я ще нічого поганого не чув. Це так... для роздумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, при всій повазі -- отримуєш останнє усне попередження за торги (принаймні спробу) в розділі "Залізо". Ще раз повторю -- будь-які пропозиції будь-якого товару -- тільки в розділі куплю/продам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую, але справа зайшла про відеокарту і її вибір, я запропонував відеокарту .

тим паче людина говорила про ціну у першому ж топіку. То може варто було топікстартера попередити також?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Asus - достатньо звернутися в їхній ценр хоч раз і переконатися в тому, що "всі проблеми які виникають при користуванні продукцією нашої фірми вирішується за допомогою спілкування між власниками даного продукції". А проблема була з монітором Asus 222U..(офф форум)..і магазини, і сервісні центри і куча листів від невдоволених до офісу, і т.д. було безрезультатним. Бо ця коронна їхня фраза десь на офф сайті...ось такі пирожкі...після цього Asus для мене забутий :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую за оффтопік, але щось я ніц не зрозумів із попереднього повідомлення.. Це хотіли сказати - що Асус фуфло? Власне таке ж як і всі інші.. Я особисто задоволений фірмою.. ( мамка, відашка, навіть 2..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можна поизвращатся, и взять екзотику типа Leadtech или Zotac, только в Луцке их найти будет потрудней. Да и не факт что они будут работать лудьше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можна поизвращатся, и взять екзотику типа Leadtech ...

Ну не скажи, нормальна фірма. ТИ мав справу з нею? Як шо ні то ненада! :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...