Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Виникла потреба в придбанні флешки на 64 гіга. Ну і єдина проблема пошуку/вибору це підібрати девайс щоб був не з преміум сегменту за ціною, але в той же час і з не надто тосклівою швидкістю запису. Знаю-знаю приказку про рибку з'їсти і все що там далі, можете не нагадувати ;)

А вибір ще й ускладнюється тим, що:

1. далеко не всі торгові площадки взагалі вказують такий параметр як швидкість запису, далеко не всі магазини добавляють  у себе такий фільтр як швидкість читання/запису флешок;

2. ті цифри швидкості читання/запису, що вдасться знайти на сайтах, в описі, на упаковці, майже завжди не мають нічого спільного з реальними показниками в роботі;

3. до флешок досить мало лишають відгуків, з яких би можна було набратись інформації про практичну роботу девайсу.

 

Враховуючи все вищеозвучене чи можете порадити конкретну модель флешки в межах 400 грн, яка все ж таки буде тримати стабільних 30-40 мбайт/с при записі кількох великих файлів ? Причому тримати таку швидкість не лише перших 10 сек, а весь час ! Флешка буде використовуватись для частенького переносу важкеньких відеофрагментів по 10-15 гіг

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Nick85 сказано:

А чому її ? У тебе така працює ? Бо за посиланням я ні слова не побачив про швидкість запису, кругом лише сцють в очі маркетингом 300 мб/с читанням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Надзвичайно переповнений змістом пост....

Шо сказати-то хотів ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йдете в brain\allo\foxtrot берете будьяку на usb 3 - profit. Вони майже всі на одних і тих самих заводах в Китаї клепаюця. Це ж флешка, я розумію коли вибирають уважно microsd для фотіків і тд, там класи і оце все. А з usb все простіше.
P.S а по темі, норм швидкості тримає фірма типу самсунг і тд, але там ціна на 200-300грн більша. От і думайте що вам важливіше, почекати лишніх 5хв чи переплатити)

 

Змінено користувачем AnimaNoir
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Йдете в brain\allo\foxtrot берете будьяку на usb 3 - profit. Вони майже всі на одних і тих самих заводах в Китаї клепаюця.

Все ніби й так, але варіанти присутні, простий приклад: кілька років тому купив дешево з рук флешку Team на 64 Gb usb 3.0, писала вона вірою і правдою на швидкості 31-34 мб/с. Ніяка не елітна і не преміум клас. Пролюбив її...

Минулого року купив Kingston 64 Gb usb 3.1, теж зі звичайних, недорогих, і пише вона на швидкості 13-15 мб/с ! Що називається відчуйте різницю ! Один ціновий сегмент, одинаковий клас. А кожного дня чекати поки запишеться або 50 хв, або 20 хв є різниця ? За ті самі гроші ви б який варіант обрали ?

Тому я і задав максимально конкретне запитання

19 годин тому, SergLutsk сказано:

чи можете порадити конкретну модель флешки

а не

1 година тому, AnimaNoir сказано:

а по темі, норм швидкості тримає фірма типу самсунг і тд,

Хотілось би почути щось типу "у мене зараз  от така-то модель, гарантовано тримає швидкість запису 30 мб/с !" От такий варіант максимально мене ощасливить. А не "йди в магазин вони всі однакові"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На хотлайні задав пару фільтрів з необхідними параметрами, отримав всього 13 флешок, і один варіант зацікавив, через обіцяні 70 мб/с, отака SanDisk 64 GB Ultra USB 3.1 Type-C (SDCZ460-064G-G46), але знаєте смущає один момент ! Якщо в більшості магазинів її середньозважена ціна 320-350 грн, то в двох магазинах вона по 200 грн ! :blink:  В Sven Днепр і якийсь NKT.

Є ідеї що то за такий щедрий підозрілий демпінг ? В чому підводний камінь ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SergLutsk сказано:

В чому підводний камінь ?

мабуть їх немає в наявності тому і ціну не оновили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, case_l сказано:

мабуть їх немає в наявності тому і ціну не оновили

Та ні, вроді би дає оформити замовлення на тому NKT. Хоча звісно буває і таке що замовлення приймають а потім подзвонять і скажуть "сорі, нема".

Ну то таке, я не гонюся за економією, я ж не для того створив тему щоб вибрати найдешевшу з найкращих. А щоб реально порадили таку, яка гарно пише, і якщо воно того варте то готовий і переплатити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

На хотлайні задав пару фільтрів з необхідними параметрами, отримав всього 13 флешок, і один варіант зацікавив, через обіцяні 70 мб/с, отака SanDisk 64 GB Ultra USB 3.1 Type-C (SDCZ460-064G-G46), але знаєте смущає один момент ! Якщо в більшості магазинів її середньозважена ціна 320-350 грн, то в двох магазинах вона по 200 грн ! :blink:  В Sven Днепр і якийсь NKT.

Є ідеї що то за такий щедрий підозрілий демпінг ? В чому підводний камінь ?

https://rozetka.com.ua/ua/353375715/p353375715/

на 128

Чуть дорожче, але в 2 рази більше)). По промокоду 399 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, WebTraveller сказано:

https://rozetka.com.ua/ua/353375715/p353375715/

на 128

Чуть дорожче, але в 2 рази більше)). По промокоду 399 грн

От що цікаво, всі поправляють мої пости, але ніхто так і не озвучив власну модель своєї флешки яку могли б порадити. Ну шо за дєла, зараз же в будь-кого в хазяйстві є як мінімум декілька юсб-флешок, і повинні бути і швидкісні, а чого всі встидаються тут признатись про конкретну модель ? :)  Ніби я намагаюсь випитати яким ви позам в сексі віддаєте перевагу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SergLutsk сказано:

Ніби я намагаюсь випитати яким ви позам в сексі віддаєте перевагу :)

це простіше ніж вибрати флешку 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того,щоб Гарантовано щось радити , треба опиратися на конкретний досвід користування не однією ,а  сотнями флешок.

Тоді можна скласти якусь статистику, більш менш відповідну реаліям.

По своєму досвіду та словах компаньонів,щоправда більше по мікро СД, можу сказати,що Кінгстон та Самсунг  коштують більше за Тім, бо вони менше ,або взагалі не ламаються.

А на рахунок цін Сьогодні, то наприклад точно знаю,що один і той самий павербанк може коштувати і 3200, 1200 грн.

І це буде одна й та сама модель, дуже багато різних факторів ціни сьогодні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варінт взяти usb card reader(3.0-1) і впіндьорити туди якусть якісну sd карту, в мене була щось типу такої  тиц, свої заявлені характеристики тримала. І тримала б і досі якби не загубив) Бо юсб флешки як розхідний матеріал, за якість заморочуються лише великі бренди типу тих же самсунг і тд. А якісні sd карти потрібні скрізь, від фотіків до коптерів і тд. Сам же взяв на борді літом за копійки флеху в металічному корпусі, китай, 20-30мб тримає, довольний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, AnimaNoir сказано:

Сам же взяв на борді літом за копійки флеху в металічному корпусі, китай, 20-30мб тримає, довольний)

Ну так і я точно так само взяв на борді за копійки Team, тільки років 3 тому, і був довольний. А от купленим півроку тому в брейні кінгстоном не дуже...

Тому і вийшов сюда з цією темою, щоб більше не брати кота в мішку в магазині, а пощупану перевірену.

Що це за флеха у тебе металічна ? "Имя сестра, имя !"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SergLutsk сказал:

Ну так і я точно так само взяв на борді за копійки Team, тільки років 3 тому, і був довольний. А от купленим півроку тому в брейні кінгстоном не дуже...

Тому і вийшов сюда з цією темою, щоб більше не брати кота в мішку в магазині, а пощупану перевірену.

Що це за флеха у тебе металічна ? "Имя сестра, имя !"

Та звичайний китай. Якийсь Lexar. Для usb3 швидкості далекі від передових, але мені вистачає. типу така тиц Але значно дешевше і зразу 6шт. Всі хорошої якості)

Спойлер

2023-01-30_190625.jpg.1b8a2f4fc351cef4eae0d57918e7ce80.jpg

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.01.2023 в 23:40, SergLutsk сказал:

А чому її ? У тебе така працює ? Бо за посиланням я ні слова не побачив про швидкість запису

Просто обзори дивився. Мени треба було купити. Якщо не пидробка то там швидк на запис до 300 мб 

якщо з али будеш брати то глянь ось тут. Там з видгуками. По швидкостям непогано

https://www.aliexpress.com/item/1005003203906953.html

або щось типу такого https://www.aliexpress.com/item/4001093487159.html 

https://www.aliexpress.com/item/32859213254.html

https://www.aliexpress.com/item/33041423403.html

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно брав 2в1 (+OTG) 64 GB за 74,5 грн.

Залишився цілком задоволений. Швидкість до 20 МБ/сек.

 

Спойлер

image.thumb.png.d5a42c1dcf994d18a08c8b9e15176192.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk, власний досвід. Користуюсь ось такою - Kingston 32 GB DataTraveler G4 (DTIG4/32GB). Є і на 64Гб
Живе вже 3 роки, постійно переписую на неї образи.
Звісно це не файли великих об'ємів, але в швидкодії скарг немає. Зробив тести для цікавості (заклав під спойлер).

 

Спойлер

1Gb.jpg.e37bf11fa09a46327d3870c985cc0f08.jpg 16gb.jpg.b34a99ef82ad594aad0941dbf3767776.jpg speed.jpg.64f1a40137bd2cc0d8808c6685856e84.jpg

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.01.2023 at 19:13, AnimaNoir сказано:

Та звичайний китай. Якийсь Lexar. Для usb3 швидкості далекі від передових, але мені вистачає. типу така тиц Але значно дешевше і зразу 6шт. Всі хорошої якості)

  Hide contents

2023-01-30_190625.jpg.1b8a2f4fc351cef4eae0d57918e7ce80.jpg

 

Взяв дві флешки Lexar.

M37 користуюсь досі, M35 здохла в перший місяць при спробі записати на неї Windows за допомогою Media Creation Tool.

 

  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, pasha1207 сказано:

@SergLutsk, власний досвід. Користуюсь ось такою - Kingston 32 GB DataTraveler G4 (DTIG4/32GB). Є і на 64Гб
Живе вже 3 роки, постійно переписую на неї образи.

аналогічно, така сама флешка (колір - інший), 2+ роки - працює, щодня - кожні 5хв. база переписується....

є - старіша, ніц їй не робиться... все в хмару заливається - і дуже спокійно спиться.

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

взагалі, тема була про флешку до фота...там- свої нюанси.

Здається, навпаки, хоч ТС і не вказав.

Просто далі почали пропонувати варіант microSD і перехідник.

Автору треба саме під файли фото-відео, як в першому пості пише, великого об'єму.

Принаймні я так зрозумів пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...