Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

В 29.01.2023 в 19:51, SergLutsk сказал:

От що цікаво, всі поправляють мої пости, але ніхто так і не озвучив власну модель своєї флешки яку могли б порадити

в мене така. 32гб. але не бери таку. там швидкости на запис пригають. 10-12 и до 18 макс.

Скриншот 01-02-2023 214506.jpg

ще вариант перехидник ssd m2 usb3.0 

https://www.aliexpress.com/item/4000388173637.html цина новачка 172

https://www.aliexpress.com/item/1005002448023617.html або подибне щось. и все буде на максимуми

Змінено користувачем Nick85
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, pasha1207 сказано:

@SergLutsk, власний досвід. Користуюсь ось такою - Kingston 32 GB DataTraveler G4 (DTIG4/32GB). Є і на 64Гб
Живе вже 3 роки, постійно переписую на неї образи.
Звісно це не файли великих об'ємів, але в швидкодії скарг немає. Зробив тести для цікавості (заклав під спойлер).

 

  Показати прихований контент

1Gb.jpg.e37bf11fa09a46327d3870c985cc0f08.jpg 16gb.jpg.b34a99ef82ad594aad0941dbf3767776.jpg speed.jpg.64f1a40137bd2cc0d8808c6685856e84.jpg

 

Ну я теж маю зараз кінгстон дататревел 3.0 на 64Гб, куплена десь півроку тому, тільки модель дещо інша. Працює нормально, але швидкість запису бажає кращого, до 11-13 мбайт/с, тому власне і зацікавився пошуком чогось швидшого. Хоча судячи зі скрінів твоя ще повільніша :D.

Так, ти все вірно зрозумів, що я питав за звичайну юсб флеху. Це вже інші дописувачі перевели мову на фотоапарати і мікроСД. І що цікаво, знадобився тиждень щоб нарешті бордівчани почали таки ділитися реальними враженнями про практичне використання своєї власної конкретної моделі флешки і її швидкостей :smile-zachot:  Це саме  те, що я і просив з самого початку і не міг добитися.

 

Власне поки я дочекався тих відгуків, то вже таки замовив і отримав з того магазину NKT таку SANDISK USB-C 64GB (SDCZ460-064G-G46). Доречі магазин виявився досить пристойним, відправили швидко, в посилку вклали накладну про купівлю, гарантійку, все з реальними синіми печатками і підписами. Що приємно, як для такої дрібниці як флешка. Так що магазина цього можете не шугатися якщо шо.

Доречі я ще 3 дні тому назад замовив її в тому магазині NKT за 200 грн, а зараз  вже стоїть ціна 324 ! :blink:  Але зате зараз вона вже є в розетці за тих же 199 грн, а ще 3 дні тому не було. Так що все дуже швидко міняється.

 

Щодо самої флешки, то я прифігів яка вона манюня, по фото не так сприймається. Уявіть взяти стандартну сігарету, вкоротити наполовину і наступити на неї щоб сплюснулась - оце і вийдуть габарити тої флешки.

Телефон флешку розпізнав зразу. На флешці лежить apk файл фірмової утиліти і пдф файл з інструкцією.

IMG_20230202_113339.thumb.jpg.65548473a0c90f10434f564db2360222.jpg

Щодо швидкості запису, то вона по різному себе веде на телефоні з андроїдом і на ноуті в вінді. 

На телефоні ніби швидкість запису вища, але є нюанси. Якщо одиничний файл можна закидати на флешку хоч через рідну утиліту, хоч через файловий менеджер самого телефона - без різниці. То коли я спробував закинути папку з 70 файлами, то через свою утиліту папка успішно і швидко записалась на флешку, а от через файловий менеджер телефона - видало "помилка запису", створило на флешці лише папку і закинуло 1 файл і копіювання зупинилось, далі  не пішло. Дивно. Поки не розібрався в чому прікол. Так що утиліту поки лишаємо для експериментів.

У вінді запис на неї впевнено тримається 31-33 мбайт/с, інколи скакав до 45. Так що поки цілком задоволений, як за такі гроші, то пристойний продукт. Тепер ще діло стоїть за довговічністю і надійністю. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Nick85 сказано:

ще вариант перехидник ssd m2 usb3.0 

https://www.aliexpress.com/item/4000388173637.html цина новачка 172

https://www.aliexpress.com/item/1005002448023617.html або подибне щось. и все буде на максимуми

Щось трохи не зрозумів що то за приблуда і як воно має працювати ? Якусь плату треба впіхати на М2 материнки ? Так у мене взагалі ноут і вільних слотів немає, все зайнято. Як ці перехідники мають працювати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, SergLutsk сказал:

Щось трохи не зрозумів що то за приблуда і як воно має працювати ? Якусь плату треба впіхати на М2 материнки ? Так у мене взагалі ноут і вільних слотів немає, все зайнято. Як ці перехідники мають працювати ?

Це типу як зовнішня переносна ссд.

 

З USB перезід на М.2, і туди пхати вже ссд.

 

Але так як ссд не такі витривалі для постійного перезапису, то флешка саме то.

Або хіба не шкода вбивати диск.

 

Для своїх файлів юзаю теж зовнішній ссд, хоча вже 250Гб замалий об'єм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, pasha1207 сказано:

Це типу як зовнішня переносна ссд.

З USB перезід на М.2, і туди пхати вже ссд

Ой це вже трохи занадто, явно дорогувате рішення, і не надто раціональне. Ні, поки що обійдемося просто флешками за 200 грн :) 

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.02.2023 в 21:35, pasha1207 сказал:

Здається, навпаки, хоч ТС і не вказав.

Просто далі почали пропонувати варіант microSD і перехідник.

Автору треба саме під файли фото-відео, як в першому пості пише, великого об'єму.

Принаймні я так зрозумів пост.

Почали. І далі рекомендують. Бо там і якість і швидкість. тиц ... Бо альтернативи я не знаю) Це треба вже юсбі тайп сі чи сандерболт. Автору треба що б записувало перезаписувало швидко. Плюс бюджетно. Я надав найкращий варіант, якщо маєте чим доповнити, буду радий помилитись) не сарказм... може я відстав вже від технологій) Бо 10мб на запис то взагалі позорище наіть для usb2.0 а у вас там модний інтерфейс usb3.1 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлер

 

В 02.02.2023 в 11:38, SergLutsk сказал:

Ну я теж маю зараз кінгстон дататревел 3.0 на 64Гб, куплена десь півроку тому, тільки модель дещо інша. Працює нормально, але швидкість запису бажає кращого, до 11-13 мбайт/с, тому власне і зацікавився пошуком чогось швидшого. Хоча судячи зі скрінів твоя ще повільніша :D.

Так, ти все вірно зрозумів, що я питав за звичайну юсб флеху. Це вже інші дописувачі перевели мову на фотоапарати і мікроСД. І що цікаво, знадобився тиждень щоб нарешті бордівчани почали таки ділитися реальними враженнями про практичне використання своєї власної конкретної моделі флешки і її швидкостей :smile-zachot:  Це саме  те, що я і просив з самого початку і не міг добитися.

 

Власне поки я дочекався тих відгуків, то вже таки замовив і отримав з того магазину NKT таку SANDISK USB-C 64GB (SDCZ460-064G-G46). Доречі магазин виявився досить пристойним, відправили швидко, в посилку вклали накладну про купівлю, гарантійку, все з реальними синіми печатками і підписами. Що приємно, як для такої дрібниці як флешка. Так що магазина цього можете не шугатися якщо шо.

Доречі я ще 3 дні тому назад замовив її в тому магазині NKT за 200 грн, а зараз  вже стоїть ціна 324 ! :blink:  Але зате зараз вона вже є в розетці за тих же 199 грн, а ще 3 дні тому не було. Так що все дуже швидко міняється.

 

Щодо самої флешки, то я прифігів яка вона манюня, по фото не так сприймається. Уявіть взяти стандартну сігарету, вкоротити наполовину і наступити на неї щоб сплюснулась - оце і вийдуть габарити тої флешки.

Телефон флешку розпізнав зразу. На флешці лежить apk файл фірмової утиліти і пдф файл з інструкцією.

IMG_20230202_113339.thumb.jpg.65548473a0c90f10434f564db2360222.jpg

Щодо швидкості запису, то вона по різному себе веде на телефоні з андроїдом і на ноуті в вінді. 

На телефоні ніби швидкість запису вища, але є нюанси. Якщо одиничний файл можна закидати на флешку хоч через рідну утиліту, хоч через файловий менеджер самого телефона - без різниці. То коли я спробував закинути папку з 70 файлами, то через свою утиліту папка успішно і швидко записалась на флешку, а от через файловий менеджер телефона - видало "помилка запису", створило на флешці лише папку і закинуло 1 файл і копіювання зупинилось, далі  не пішло. Дивно. Поки не розібрався в чому прікол. Так що утиліту поки лишаємо для експериментів.

У вінді запис на неї впевнено тримається 31-33 мбайт/с, інколи скакав до 45. Так що поки цілком задоволений, як за такі гроші, то пристойний продукт. Тепер ще діло стоїть за довговічністю і надійністю. 

Спойлер

 

 

 

SanDisk славляться своєю надійністю і якістю. Хороший вибір) щодо нюансів, то це проблеми телефона

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...