Перейти до змісту

Продам системний блок та монітор


Рекомендовані повідомлення

  Продам системний блок та монітор: 

   - системний блок s1200 ASRock H410M-HVS/Intel Pentium Gold G6400 4.00GHz Comet Lake10/4096 MBytes Radeon DDR4-2400 (1200 MHz)/120Gb SSD Apacer/Vinga 400W, стан 10 з 10  -  6500

 

   - монітор ASUS VP249QGR, 23,8" IPS, 144Hz, 16:9, 1920*1080, WLED, стан 10 з 10  -  6500

DSC_0019.JPG

DSC_0020.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Новий монік на розетці 5200)

https://hard.rozetka.com.ua/asus_90lm03l0_b03170/p264002421/

тихо, може потенційний покупець не вміє гуглити 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AnimaNoir сказано:

Новий монік на розетці 5200

Немає в наявності, причому вже давно. На тій же Розетці найдешевший монік 24" 144 Гц - 7500, але з TN матрицею (що, мабуть, гірше ніж IPS). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, YVitaliy сказал:

Немає в наявності, причому вже давно. На тій же Розетці найдешевший монік 24" 144 Гц - 7500, але з TN матрицею (що, мабуть, гірше ніж IPS). 

Це те саме що купити нову машину з салона, поїздити пару років тоді накинути 25% і виставити на продаж, бо зараз таких в наявності не має, а схожі коштують десь так. 
Я не заради офтопу, а шукаю заміну своєму старічку. Монік то хороший, але оверпрайс в рази два.

Змінено користувачем AnimaNoir
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам комплектом (с/б+монітор) за 11000  без торгу, все працювало трохи більше одного року, технічний стан ідеальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 09.11.2022 в 17:27, YVitaliy сказал:

Немає в наявності, причому вже давно. На тій же Розетці найдешевший монік 24" 144 Гц - 7500, але з TN матрицею (що, мабуть, гірше ніж IPS). 

ну для 144 Гц я би брав якраз таки ТН, бо швидша матриця, а айпіес в такому ціновому діапазоні не сильно краща (або не краща). як власник бюджетної айпієс можу казати, що краще б взяв  швидку 144Гц ТНку. єдиний плюс айпієс - можна фільми дивитись лежачи на ліжку під поганими кутами, на тому все. але якщо такі задачі то нафіга ті 144 Гц. тут треба вже обирати або швидка матриця для ігор, або брати великий телевізор для фільмів на диванчику.  а і те, і те - то сильно дорого буде

Змінено користувачем x9teen88
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, x9teen88 сказано:

бо швидша матриця

Просто в характеристиках сабжа вказано "час реакції матриці - 1мс.". Я відштовхувався від цього, бо не знаю, які там таймінги у сучасних TN, але на моє імхо: 1 мс для IPC краще ніж 1мс для TN.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, YVitaliy сказал:

Просто в характеристиках сабжа вказано "час реакції матриці - 1мс.". Я відштовхувався від цього, бо не знаю, які там таймінги у сучасних TN, але на моє імхо: 1 мс для IPC краще ніж 1мс для TN.

і так, і ні. розумієте, дуже хороша тнка від самої бюджетної айпієс майже не відрізняється. тому якщо для ігор то краще взяти хорошу тнку ніж паршиву іпс. а хороші, дійсно хороші іпс на порядок дорожчі ніж хороші тн. в мене бюджетна іпс, на неї пересів після непоганої тн і різниці особливо не помітив крім кутів огляду (з відкритими шторами в сонячний день темні сцени в фільмах взагалі не видно ніфіга на максимальній яскравості з якого б кута не дивився шо там, шо там). в якості "універсального" монітора, то так, звісно, іпс краще. але в ідеалі, треба брати два девайса: для ігор швидку тнку, а для кіна телевізор на 40 дюймів. і це буде дешевше ніж хороший іпс монітор (24-27") з 1 мс і хоча б 144 Гц. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, x9teen88 сказано:

і так, і ні. розумієте, дуже хороша тнка від самої бюджетної айпієс майже не відрізняється. тому якщо для ігор то краще взяти хорошу тнку ніж паршиву іпс. а хороші, дійсно хороші іпс на порядок дорожчі ніж хороші тн. в мене бюджетна іпс, на неї пересів після непоганої тн і різниці особливо не помітив крім кутів огляду (з відкритими шторами в сонячний день темні сцени в фільмах взагалі не видно ніфіга на максимальній яскравості з якого б кута не дивився шо там, шо там). в якості "універсального" монітора, то так, звісно, іпс краще. але в ідеалі, треба брати два девайса: для ігор швидку тнку, а для кіна телевізор на 40 дюймів. і це буде дешевше ніж хороший іпс монітор (24-27") з 1 мс і хоча б 144 Гц. 

в яких іграх треба 144 Гц?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

в яких іграх треба 144 Гц?

в героях третіх. та навіть серфінг в інетіку буде приємнішим на 120 Гц порівняно із 60, і будь які ігри будуть відчуватись плавнішими і комфортнішими, про шутани і особливо кс го, валорант, овервотч, де це про маст хев я вже мовчу. але також немало важливим, я б сказав найперше це швидкість матриці, її відклик, і я не про маркетингову 1мс, яку ліплять де треба і де не треба.

Змінено користувачем x9teen88
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, x9teen88 сказано:

явно не в консольних

що зараз не консольне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, alexvvv сказал:

що зараз не консольне?

fps, rts як мінімум

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
On 14.11.2022 at 11:42, alexvvv сказано:

в яких іграх треба 144 Гц?

Я не так давно купував монітор для @SpiritMen  то обирав між 144Гц і 165Гц, щоправда монітор був 27" і 2К

але й не в іграх справа! Варто просто порівняти картинку. 

@SpiritMen, Саша, яку ми модельку обрали?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.01.2023 at 16:27, Zheny@ сказано:

Саша, яку ми модельку обрали?

iiyama G2770HSU-B1. З 60Гц перейти на 165Гц це ще ті відчуття) Особливо в іграх дуже сильно відчуваються ті 165Гц.

Тай для очей це бальзам

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.02.2023 at 10:49, westboiuu сказано:

хтось має телефон цього продавця - пишу йому в приват тиша

це його фішка :)

З 2014 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...