Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

спробуй поставити паверліміт в афтербернері на 80% і прожини тести знову. 

в мого знайомого була така карта що при 100% паверліміті крашилась, а при 90% норм робила, спробуй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно випадково знайшов на OLX чоловіка, в якого можна купити GTX 1070 за 5500 грн. В Луцьку. З усіма перевірками при зустрічі. І рейтинг "трохи" цікавіший.

Спойлер

image.png.f43cbcc6f49ee2218f0172b87ff34521.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sobiratel сказал:

Так. Мене заблокував. Але продає. 

https://www.olx.ua/uk/list/user/v3WSq/

Ляшенко Юрій Романович. +380938357541 Фастів.

Юра Ляшенко 1070.jpg

Робіть скріни переписок, зберіть всю інфу.
Заява в кіберполіцію.
Робите копію, відсилаєте продавцю.
Чекаєте хто перший зреагує. Поіліція VS Урка857

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, MaestroA сказано:

Щойно випадково знайшов на OLX чоловіка, в якого можна купити GTX 1070 за 5500 грн. В Луцьку. З усіма перевірками при зустрічі. І рейтинг "трохи" цікавіший.

напрягають луцькі продавці із кацапськими іменами 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, pasha1207 сказано:

Робіть скріни переписок, зберіть всю інфу.
Заява в кіберполіцію.
Робите копію, відсилаєте продавцю.
Чекаєте хто перший зреагує. Поіліція VS Урка857

і що він поліції пред'явить, що купив робочу б/в карту, яка перестала працювати? 

Змінено користувачем alexvvv
  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, pasha1207 сказано:

Чекаєте хто перший зреагує. Поіліція VS Урка857

пропонуєш тоталізатор відкрити? 

Як довести що він "палену" карту прислав?

Підписав декларацію про отримання? Бувай... от років 15 тому назад...можна було б і доїбатись, зараз - нікак, принаймні на 5000 грн. не бачу сенсу "за наявних обставин" щоб сильно "поліція" напружилась.

Змінено користувачем Bliksss
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби він не блокував, то був би варіант що то не кидалово, а стара карта і вмерла від старості, проблеми при транспортуванні, може впала десь.  А так варіант один - лохотрон. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, alexvvv сказано:

Якби він не блокував, то був би варіант що то не кидалово, а стара карта і вмерла від старості, проблеми при транспортуванні, може впала десь.  А так варіант один - лохотрон. 

та не може такого бути ))) який лохотрон? лох.уа - "саме те місце", де купувати речі - які не можна перевірити при отриманні))

P.S. Є - "нолік", є - овери, і там - можуть кинути, но купувати відяху за 5К на олх....ну можна, якщо з людиною особисто знайомий не перший РІК.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, sobiratel сказано:

Якби хтось захотів обмінятись з моєю доплатою на якусь простішу, але не менше 3 гіг, було б добре. А поки що - хоча б пропозиції і поради сприйму з вдячністю.

от як? на Riva tnt2 32mb - скільки пропонуєте доплати? 

P.S. Просто цікаво, враховуючи те, що вам вище сказали/порадили, в яку ціну - ви оцінюєте цю "відеокарту"?


 

 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні колеги, якщо дозволите вас так називати. Я продав карту за 2000. Якщо не відмовиться. Я простий вчитель, не бізнесмен, але якщо б вдалося в того дятла вибити хоча б 2000 гр, віддали б зразу на потреби ЗСУ. Кіберполіція зараз нічого не зробить. Я, якби не вчителював, поіхав би і вичислив на місці. Тоді б він віддав більше. Але, якщо в когось є знайомі там і вдасться це зробити, куди пішли б всі гроші я сказав. Всі дані його є. Відео його морди на Новій теж є. Число можу сказати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

пропонуєш тоталізатор відкрити? 

Як довести що він "палену" карту прислав?

Підписав декларацію про отримання? Бувай... от років 15 тому назад...можна було б і доїбатись, зараз - нікак, принаймні на 5000 грн. не бачу сенсу "за наявних обставин" щоб сильно "поліція" напружилась.

Тут  згоден, довести правоту тяжко. Але якби продаван не кидав в ігнор то інша справа.
Тяганини  багато, папірчики збирати, заключення від СЦ, подати в КП, чекати на суд і тд.
Але хоч на страх взяти можна - "Скоєння злочину під час воєнного стану".

Зазвичай прошу віддалений доступ і фурмарк вмикаю, якщо не погоджується то вже варто задуматись.

2 @sobiratel, в майбутньому будьте обачні, та краще в місцевих тут на борді запитайте-попросіть, щоб знайшли потрібну річ, тут люди вже знають де можна брати а де ні.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, sobiratel сказано:

Шановні колеги, якщо дозволите вас так називати. Я продав карту за 2000. Якщо не відмовиться. Я простий вчитель, не бізнесмен, але якщо б вдалося в того дятла вибити хоча б 2000 гр, віддали б зразу на потреби ЗСУ. Кіберполіція зараз нічого не зробить. Я, якби не вчителював, поіхав би і вичислив на місці. Тоді б він віддав більше. Але, якщо в когось є знайомі там і вдасться це зробити, куди пішли б всі гроші я сказав. Всі дані його є. Відео його морди на Новій теж є. Число можу сказати.

 

Канікули зараз десь будуть :)

 

Шкода що так закінчилось, як мінімум гугліть номер +getcontact, багато відразу відсіється.

Сума пристойна щоб ризикувати а гарантій продаван не дав...

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Bliksss сказано:

та не може такого бути ))) який лохотрон? лох.уа - "саме те місце", де купувати речі - які не можна перевірити при отриманні))

P.S. Є - "нолік", є - овери, і там - можуть кинути, но купувати відяху за 5К на олх....ну можна, якщо з людиною особисто знайомий не перший РІК.

хз, я коли продавав карти, то більшість продав через олх, на інших майданчиках не йде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, alexvvv сказано:

хз, я коли продавав карти, то більшість продав через олх, на інших майданчиках не йде

 

Я навіть повертав назад відеокарту, драйвера не ставали або чорний екран був.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, pasha1207 сказано:

Зазвичай прошу віддалений доступ і фурмарк вмикаю, якщо не погоджується то вже варто задуматись.

брав недавно відяшку на олх за хорошою ціною
запитав звідки і сказав " чи можна приїхати вживу потестити і забрати?"
Коли продавець сказав що звичайно можна і сказав куди їхати - я сказав що на вихідні можу. І дивився що скаже.
ПОтім "щоб швидше було" попросив показати по вайберу що карта працює і саму карту.
Поставили тімвьювер, поганяв її години півтори.
Попросив сфотографувати її з двох сторін і відправити олх доставкою
забирав, пробив по серійнику чи це та карта і по фото чи це та ж яку показував на відео і яку я тестив
все ок. працює.

ну і для порівняння взяв на оверах 1070 евгу за 5к
весь процес:
знайшов продавця- подивився відгуки
зранку скидаю 5к на карту. в обід отримую ттн, на наступний день забираю на пошті відеокарту.
:rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Dima4s сказано:

ну і для порівняння взяв на оверах 1070 евгу за 5к
весь процес:
знайшов продавця- подивився відгуки
зранку скидаю 5к на карту. в обід отримую ттн, на наступний день забираю на пошті відеокарту.
:rotate:

так, там купувати безпечніше, але продавати важко 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені 2 роки назад продаван неробочі впарив, ще й зголосився на повернення і не забрав, сказав ніби то другі карти. Також мав його морду, гуглом добре його можна було вичислити. До приблизного району проживання і місця роботи. Якби поїхав до Знам'янки то й знайшов би. Але ж то курва далеко. Продав карти як несправні, втратив, вже і не пам'ятаю , біля 3000. А та гнида , Моторний Антон Сергійович, надіюсь своє ще отримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, alexvvv сказал:

так, там купувати безпечніше, але продавати важко 

продавати важко, бо коли не зайдеш на оверську барахолку там завжди оверпрайс, тому і важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, x9teen88 сказано:

продавати важко, бо коли не зайдеш на оверську барахолку там завжди оверпрайс, тому і важко.

Так , там дорожче за олх, але я ставив одну з найнижчих цін на олх, і в результаті продав на олх. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Так , там дорожче за олх, але я ставив одну з найнижчих цін на олх, і в результаті продав на олх. 

Як-що мова за Zotac 1060 3Gb після майнингу, то вони обидві досі гарно трудяться і добре себе почувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...