Перейти до змісту

Як відновити Edge


Рекомендовані повідомлення

Сталась незрозуміла халепа, вчора ввечері нормально користувався компом і браузером Microsoft Edge. Потім звичайним штатним способом вимкнув комп, без жодних нюансів. Вчора нічого не видаляв і не встановлював.

Сьогодні запускаю комп, а Edge просто не запускається. Натискаєш на ярлик, на півсекунди колещатко ніби крутнулось і зникло, і нічого не відбувається. Ніяких помилок, ніякої реакції. При цьому ІЕ та Firefox  нормально запускаються і працюють. 

Через ІЕ запустив скачування Edge типу з нуля (не видаляючи старий), скачав, встановився, натискаю запуск і нуль реакції (запускаю не лише з ярлика на робочому столі, а пробував і з меню Пуск, і з самої папки програми).

Біда не стільки в неможливості запустити саму програму, як хотілось би повернути всі збережені там закладки.

Є ідеї як його можна примусити запуститись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

Є ідеї як його можна примусити запуститись ?

спробуй https://answers.microsoft.com/en-us/insider/forum/all/edge-favorite-folders-and-files-location-actvated/7367e443-c0e4-48ba-a5c3-fb1b6d021e83

чуть підправити мабуть треба - не складно розібратись, я думаю.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, вже штук 6 способів з інтернету перепробував, і через меню Налаштування-Програми вибирав "Відновити", і через командну строку і scannow, і через PowerShel, і видаляв ніби його папку з налаштуваннями Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe, і ніфіга не допомагає ! :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Блін, вже штук 6 способів з інтернету перепробував

значить - не там копати, яка вінда? не може бути щоб так проблематично "закладки" відновлювались, якщо вони є ))

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

значить - не там копати, яка вінда?

Windows 10 Pro 21H1  19043.1889

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я вже навіть змирився з втратою закладок, в принципі більшість з них у мене є продубльовані в мозіллі, хіба що самих свіжих кілька штук доведеться шукати згадувати заново. Але я вже за останній рік настільки звик до Edge, що тепер мені мозілла геть незручна. І вже просто діло принципа хочеться таки повернути Edge.

А найбільш незрозуміло це те як він "зник", вчора ввечері нормально робочий закрив, сьогодні запускаю компа - і не працює ! :blink:  Поки переночував сам собі зламався ?! :sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Але я вже за останній рік настільки звик до Edge, що тепер мені мозілла геть незручна

ну, це вже як кому))) "на вкус и цвет"...
По темі - напевно, глюк в пакеті оновлення, або - примусово кеш браузера очистити, допомагало в подібних випадках - коли браузер не запускався.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

примусово кеш браузера очистити

Так я ніби і так вже це зробив очистивши папку Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe, в ній ніби-то і знаходяться всі його дані

І так як отут сказано зробив повне скидання браузера через PowerShell, успішно була виконана вказана команда, після чого як сказано на сайті "Если указанная команда будет выполнена успешно, то при следующем запуске Microsoft Edge все его параметры будут сброшены.", але і це нічого не дало, він просто не запускається, не реагує ні на які маніпуляції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, YVitaliy сказано:

тут і йдеться про пакет оновлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там про якусь метрику йдеться. В мене, наприклад, такої гілки "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Edge" взагалі немає. Але нехай топікстартер перевірить, запитання на тому форумі з'явилось саме сьогодні, як і на цьому.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура ! Знайшов такий ключ, видалив його, перезавантажую комп і вуаля - Edge запустився, причому навіть сам з автозагрузки запустився, і зі всіма закладками ! Дуже вдячний ! Навіть не зрозумів що я там видалив в реєстрі і чим воно заважало :D

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, YVitaliy сказано:

Але нехай топікстартер перевірить, запитання на тому форумі з'явилось саме сьогодні, як і на цьому.

Воно (питання) вже на багатьох форумах появилось, як і думав - пакет оновлення, вирішення питання - руками, або відкотитись назад - це вже як кому зручніше, робили бекапи - буде просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Bliksss сказано:

Воно (питання) вже на багатьох форумах появилось, як і думав - пакет оновлення, вирішення питання - руками, або відкотитись назад - це вже як кому зручніше, робили бекапи - буде просто.

Так воно і зрозуміло, що 99,9% проблем на десятці  приходить з оновленнями. Відкат оновлення теж, можливо, вирішив би проблему. Але хто його знає, можливо цей запис в реєстрі з'являється з тим оновленням, а з відкатом не зникає. А можливо, він впливає на Едж тільки з цим оновленням...

На рахунок бекапів - у мене системний диск має зайнятий простір 400 Гб, мене просто харить вручну видаляти попередні резервні копії, щоб зробити нову. Бо таких два бекапи - і вже терабайта як не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

На рахунок бекапів - у мене системний диск має зайнятий простір 400 Гб

нюансів не знаю, але - троки докуя як на мій погляд.
 

 

3 хвилин тому, YVitaliy сказано:

мене просто харить вручну видаляти попередні резервні копії, щоб зробити нову.

не проблема "батніка" створити, хай видаляє попередню, або - через одну.

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

нюансів не знаю

Нюанс один - ще з 2007 року, престановлюючи вінду (перехід на наступну версію чи заміна ХДД/СДД) - всі попередні файли (так би мовити, напрацювання), тупо копіюються в наступну (Мої документи - мої документи, десктоп - десктоп, аппдата - аппдата):D. Якщо файлів (на роб. столі) дохуа - створюється папка "Old"... На рахунок батніка - ідея непогана, тре подумати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Якщо файлів (на роб. столі) дохуа - створюється папка "Old"... На рахунок батніка - ідея непогана, тре подумати.

""Ви"- таки подумайте )) Це ж ні до чого не зобов'язує?!

35 хвилин тому, YVitaliy сказано:

Нюанс один - ще з 2007 року, престановлюючи вінду (перехід на наступну версію

так про що і мова....перехід на нову версію - супроводжувався чимось "цікавим", але в 2003 році - це виглядало веселіше, ніж в 2007

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...