Перейти до змісту

Spawn new movie


Dimas

Рекомендовані повідомлення

Легенда counter-strike Abdisamed "Spawn" Mohamed представил общественности своё новое видео. Стоит напомнить, что до этого игрок SK-gaming продемонстрировал мувики: "Spawn Allmighty" & "Spawn Still Mighty". Новая работа от Steelseries имеет название - "Living Legend".

Длительность: 9 минут 50 секунд

Разрешение: 1024х576 пикселей

Размер: 382 мб

Якщо когось цікавить - заллю на фтп ближче до кінця дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spawn - эт папочка! И думаю буит интересно паглядеть на яво игру. Лей, зачётэг буит!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Zheny@

http://uafile.com/297888

2 all

скоро буде на фтп

P.S. в мене якісь трабли, вибиває помилку передачі. Юзаю Тотал Командер. Попробую пізніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти ше питаєш чі заливати :D , ну ти смішний! канешно заливати! давай постарайся шоб проканало! всі хочем глянуть на папкіну ігру ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парні, даж не знаю шо це...Може тяжкий день, може я ботка...Тупо не заливає. Одна і та сама помилка. Звіняйте за паніку, для нетерплячих є ссилка як качати з інету. Всі інші - чекаєм поки я роздуплюсь, або когось хто більш шурупає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто дискового простору на FTP не вистачає. Тому свою самооцінку знижувати не поспішай, все ти робиш правильно -_- .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо швидкість буде так само низькою то орієнтовно через півтори години можна буде стянути фaйлік з папки ftp://ftp.lm.lutsk.ua/Video/Other/SpawN_L..._by_Steelseries

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мувик пасатрел! Спаун, как и ожидалось не подвёл, мув зделан на высшем уровне, но вот лаг (мож тока у миня) : открываю через Винамп - звук не лагает, а видео тормозит; открываю чере Медия плеер классик - лагает звук... тупик...Чё за... ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...