Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Ти не до мене за правосуддям взивай, а до небес

Конституція України: Стаття 124. Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами. Делегування функцій судів, а також привласнення цих функцій іншими органами чи посадовими особами не допускаються.

Ти ж сам собі протирічиш. І хіба судді не є юристами?

а ще й слабоумним.

Ти сам прорушуєш свої ж правила. Тоіб для початку треба навчитись культурі спілкування.

Та й, зрештою, порядний чи непорядний - це вирішуватимуть клієнти.

А може жертви твоїх клієнтів.

Вдогонку:

квіти стали причиною розлуки. Справа не у квітах, а в тобі. Але, очевидно, ти цього не збагнеш.

Я ще раз повторюю в мене все нормально і з квітами і з дівчиною. Ти це розумієш?

А щоб не перетворювати тему на флуд пиши в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Для слабких умів, ще раз політична карта так званої "Росії": -- огидна фраза. зневажливий тон. потім казатимеш, що вони нас не поважають і вимагатимеш коректно висловлюватись про Неньку.

Тепер питання до всіх, що це таке та "Росія"? І з ким Грузія воює? З ким ми договорюємось про газ?

Хто вони такі - росіяни, це нація чи якась надструктурна раса? Коли ти кажеш, що ти росіянин то ти тіпа з Маскви, чи з Ханты-Мансийского автономного округа?

а тепер відповідь на твоє питання: українцем гордо має називатись кожен, хто тут проживає і вважає цю землю рідною. і неважливо, яка мова у нього рідна і хто він за національністю.

ну а не знати про Біробіджан...ну це ващє, над ним уже десятиліття стібаються і євреї і неєвреї;))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим постом я не хотів нікого образити, я просто хотів показати маштаби імперії про яку дуже часто йде мова в цьому розділі, ці маштаби не взялись ні звідки, це поневолення сотень і сотень різних народів, народностей і етносів. Навіть в середині власної федерації імперія поводится з своїми суб'єктами, як з мініколоніями, використовуючи всі ресурси на благо метрополії-Москви, там же все поставлено за принципом колоніалізму, хіба там дозволено якісь інші мови і чи має право чукча в Думі, якщо його туди пустять говорити на мові свого народу, для чого чукча а татарин має якісь права? Та ні, вони всі мають великі права просто вони не хочуть мати свою культуру, мову, історію, вони просто дуже свідомі і патріотично налаштовані громадяни Російсько-московської імперії. Може й так, але їх при цьому потрібно було б хоча б спитати.

Для тих гуманістів хто захищає осетин, абхазів, історія показує, що для них тільки все почалось. В складі Грузії, користуючись надширокою автономією вони б реально могли розвивати свою мікрокраїнку, але Кокойти-Путін вирішив інакше. Що краще широка автономія в Грузії, чи російська колонія? Де буде краще осетинам, які не втікли в Москву, а реально залишились жити в своїх горах?

Всі дуже скиглять, як ми погано живемо, чому всі крадуть, що влада робить що хоче, а чому в Європі не так? В Європі з давнини перед законом були всі рівні і не один король поклав свою голову на плахту переступивши через нього, а що було в Московії - барство, я начальнік ти дурак. Воно зараз дуже добре себе почуває і в сучасній ситуації, куми-родичі вирішують все. Подобається айда в Федерацію.

Ще одна важлива річ щодо теми, Юлька мовчить, а ситуація зовсім не для того щоб мовчати. Щось не видно патріотизму і криків на втягування України в конфлікт. Видно набагато важливішими є бізнес інтереси. З такою позицією важко буде стати президентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні в інет почерпнути трішки новин та натрапив на цікау статтю, що пропоную Вашій увазі:

Журналист украинского канала «Интер» - очевидец грузинско-осетинско-российского вооруженного конфликта – рассказал о том, что пережил, находясь в эпицентре боевых действий - столице непризнанной республики Южная Осетия: http://kpunews.com/main_article11_481.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 ти перечислив склад Росії, але зверни увагу, яку політику веде Москва, ніхто не відділяється країна не розколюється, ніхто навіть не думає в ту сторону.

А подивись що в нас робиться, схід і захід, Крим. Якщо наші і далі будуть вести таку політику, то скоро до того списку, що ти дав можна буде добавити і Крим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 ти перечислив склад Росії, але зверни увагу, яку політику веде Москва, ніхто не відділяється країна не розколюється, ніхто навіть не думає в ту сторону.
Повір, це не від свободи слова і преси :)

Ті що хотіли -- навчені досвідом Чечні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Миссис Кларк, у вас счастливая семья?

- О, да! У меня три сына и прекрасный муж!

- А где же они?

- Младший, Майкл, сейчас в Ираке, средний, Джон, в Афганистане, а старший, Джордж, в Грузии.

- А где же ваш муж?

- Шон? Он ездит по миру с циклом лекций "Вмешательство России в дела других государств"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11 ти перечислив склад Росії, але зверни увагу, яку політику веде Москва, ніхто не відділяється країна не розколюється, ніхто навіть не думає в ту сторону.

Повір, це не від свободи слова і преси

Ті що хотіли -- навчені досвідом Чечні.

Згідний. Цілісність території завжди тримається силою. Не буде такої сили завжди знаходяться ватажки, які хочуть собі цапнути кусок території. Прикриваючись лозунгами про незалежність, культуру регіону, гнобленнм теперішнньої влади. (А про кусок території, і перенаправлення грошових потоків тишина)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим постом я не хотів нікого образити, я просто хотів показати маштаби імперії про яку дуже часто йде мова в цьому розділі, ці маштаби не взялись ні звідки, це поневолення сотень і сотень різних народів, народностей і етносів. Навіть в середині власної федерації імперія поводится з своїми суб'єктами, як з мініколоніями, використовуючи всі ресурси на благо метрополії-Москви, там же все поставлено за принципом колоніалізму, хіба там дозволено якісь інші мови і чи має право чукча в Думі, якщо його туди пустять говорити на мові свого народу, для чого чукча а татарин має якісь права? Та ні, вони всі мають великі права просто вони не хочуть мати свою культуру, мову, історію, вони просто дуже свідомі і патріотично налаштовані громадяни Російсько-московської імперії. Може й так, але їх при цьому потрібно було б хоча б спитати.

Для тих гуманістів хто захищає осетин, абхазів, історія показує, що для них тільки все почалось. В складі Грузії, користуючись надширокою автономією вони б реально могли розвивати свою мікрокраїнку, але Кокойти-Путін вирішив інакше. Що краще широка автономія в Грузії, чи російська колонія? Де буде краще осетинам, які не втікли в Москву, а реально залишились жити в своїх горах?

Всі дуже скиглять, як ми погано живемо, чому всі крадуть, що влада робить що хоче, а чому в Європі не так? В Європі з давнини перед законом були всі рівні і не один король поклав свою голову на плахту переступивши через нього, а що було в Московії - барство, я начальнік ти дурак. Воно зараз дуже добре себе почуває і в сучасній ситуації, куми-родичі вирішують все. Подобається айда в Федерацію.

Ще одна важлива річ щодо теми, Юлька мовчить, а ситуація зовсім не для того щоб мовчати. Щось не видно патріотизму і криків на втягування України в конфлікт. Видно набагато важливішими є бізнес інтереси. З такою позицією важко буде стати президентом.

Ага...кльово, Сталін - грузин, Хрущов - українець, а росіяни всеодно у всьому винні :) Я не пробую нікого зараз захищати, просто хочу щоб "націоналізм" не переходив в фанатизм, тому що якщо ти фанатик ти вже не в змозі думати :) Кожен рівняє по собі, якби пан romaxa11 служив в армії, або принаймні працював трохи з військовими він би знав про таку штуку як субординація, чого це Юлька має робити якісь заяви які стосуються Грузії, зовнішня політика - відомство президента, в Росії є дві проблеми: "дураки и дороги", а в нас проблема в тому шо на двох хохлів - три гетьмана (це у відповідь на те що у Росії бардак). Моя особиста думка, що в Україні має бути проукраїнська влада, та яка буде думати про українців, а не про кишені, думаю тобі особисто буде всеодно від чиїх рук ти помреш, Америкі (якщо ми приймем сторону Росії), чи від Росії (якщо приймем сторону Америки). Кучма доречі в цьому плані був набагато краще Ющенка) там піде попросить, там піде попросить і всім добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські війська підірвали військову базу біля містя Сінакі.

http://korrespondent.net/world/557939

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російські війська підірвали військову базу біля містя Сінакі.

http://korrespondent.net/world/557939

Кто там на корреспонденте отличился?

"Извините, ваш IP адрес блокирован, вы не можете оставлять комментарии. По всем вопросам пишите [email protected]

Ваш IP адрес 193.238.96.5 забанен до 21.08.2008 12:02:48

Причина бана: достал спасмом !!!!!!! http://republic.com.ua /opinion.php?id_show=806 (бан снят НЕ будет, даже не пиши !!)"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята не дразніть мене скільки можна флудити за любий флуд РО на 5 і більше днів. Толік, сергій, георг вже паряться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТСН тільки що дивились ? Чули, що крізь матюки сказав російський "миротворець" на блок-пості біля Горі ? Передав "привіт" нашому президенту і пообіцяв навідатись в Київ. Ще є якісь питання ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якраз теж дивився новини. В мене просто немає слів, командос мля найшовся. А ще вразив сюжет на 5-му каналі як рос. БТР протаранив поліцейські машини на грузинському блок-пості... Вони вважають себе королями світу, так далі просто не може тривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТСН тільки що дивились ? Чули, що крізь матюки сказав російський "миротворець" на блок-пості біля Горі ? Передав "привіт" нашому президенту і пообіцяв навідатись в Київ. Ще є якісь питання ?

Питань нема. Просто той "миротворець" придурок. Хро його сюди пустить?

От якби це сказав Путін, або Медведев чи ще хтось з "верхушки" (Жирік не рахується :) ) то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТСН тільки що дивились ? Чули, що крізь матюки сказав російський "миротворець" на блок-пості біля Горі ? Передав "привіт" нашому президенту і пообіцяв навідатись в Київ. Ще є якісь питання ?

Питань нема. Просто той "миротворець" придурок. Хро його сюди пустить?

От якби це сказав Путін, або Медведев чи ще хтось з "верхушки" (Жирік не рахується :) ) то...

Щоб так зухвало себе поводити, треба мати чітке бачення зовнішньої політики своїх вождів...

Раз Путін, в свій час, міг сказати: "Мы будем мочить...", то що заважає солдафону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб так зухвало себе поводити, треба мати чітке бачення зовнішньої політики своїх вождів...

Раз Путін, в свій час, міг сказати: "Мы будем мочить...", то що заважає солдафону.

Такі розмови солдат, це результат прпоганди проти України за допомогою російських ЗМІ. На фоні наших намірів що до НАТО.

Так само і наші ЗМІ накручують нас проти Росії, зокрема західні. Наші народи помаленько ведуть до "стички".

Думаю дядя Буш задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andynd, кінчай займатися флудом. Якщо ти тупий - приходь, Лесі Українки, 14, я тобі на пальцях і на конкретних прикладах поясню, що там, де ти бачиш дискримінацію - насправді певні пільги для тих, хто має польське коріння. Хто ж його не має - нехай гордиться іншим. А тема подвійного громадянства ніколи не була предметом дискусій щодо "дискримінації", як і не повинна бути предметом обговорення тут. Так само, як і те, кому який посол вручає дипломи. Чомусь ти мовчав, коли Путін з Медведєвим приїжджали підтримувати Януковича на виборах, коли Путін привітав Яника з перемогою, не казав, що це є втручання в справи інших держав.

Хочеш на ці теми поговорити - сворюй окрему гілку. Ця ж присвячена війні в Грузії.

Сам щиро перепрошую модератора та форумчан, що вліз в обговорення того, що не має відношення до топіка.

Вертаємося до теми.

Путин пообещал помочь с формированием правительства Южной Осетии (если южноосетинские власти об этом попросят)

Хто сумнівається, що таки попросять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вдогонку: зразок "непропаганди": http://lenta.ru/news/2008/08/19/ehanurov/

Стаття називається "Минобороны Украины назвало украинских наемников в Грузии пропагандой"

Поряд зі статтею розміщена фотка полонених:

picture.jpg

Яка перша думка виникає? Ага, це вздовж стінки стоять полонені українські найманці...

Але наспарвді маленькими буквами збоку приписка: Пленные грузинские военные в Южной Осетии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І підсумок-рефрен даної статті: "Так - Україні, НАТО - ні!"

Смердить слухати, воняє дивитись.

Навіть якщо Україна дасть половину своєї економіки під нужди воєнного комплексу, навіть якщо кожен третій натягне на себе військовий мундир (а реально кожен третій - якщо не другий натягне на себе військовий мундир російського солдата) - навіть і тоді Україна не буде здатна самостійно оборонятися ні від Росії, ні від НАТО. Нейтральна держава - хороша розмінна монета. Мовляв, така держава на нас не нападає - але ми її і не підтримуватимемо, якщо нападе хтось. Більше того - може, і собі щось урвемо.

Чомусь Росія не пуляє по литовцям, бо безсила. А по Грузії - запросто, бо Грузія - не в НАТО.

В України є два "правильних" варіанти:

1. Підігнати військову сферу до світових стандартів і тримати курс на зближення з НАТО.

2. Підігнати військову сферу до світових стандартів і тримати курс на військове співробітництво з Росією.

Який з цих варіантів "правильніший"? ІМХО, перший.

Теж цитата звідти:

Власне, ми 17 років маємо в Україні мир і спокій (і територіальну цілісність) саме тому, що не вступаємо до НАТО і дозволяємо кільком військовим кораблям швартуватися у Криму.

Яка глибока думка... глибина - на рівні унітазу, чесне слово. Назвати перелік країн, які мають мир і спокій, але вступили в НАТО і не дозволяють кільком військовим кораблям швартуватися в Криму?

І ще раз.

http://maidan.org.ua/static/news/2007/1219121952.html

Я щось не доганяю... це один і той же Микола Кульчинський говорить, чи різні Миколи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2andyndbond Проблеми між Україною і Московською імперією почались набагато раніше ніж Колумб відкрив Америку. Шановний Harddriver вже наводив в розділі "Політика" статтю про "братські" стосунки між нашими країнами у цифрах і датах без дружелюбного маразму. Росія - це імперія, коли вона не має бабла вона думає про збереження своєї території, коли бабло в неї появляється вона прагне захоплювати нові. Вона не може бути добра, щира, відкрита, бо вона миттєво розвалиться на частинки списку, що вже подавав. Росія - це кремлівські чиновники, які натягують напіврозвинені федеральні республіки на ресурси, взамін даючи ідеологію, олігархів і військовий призив. Чому руска душа столь загадочна для іноземця, просто їх приводить в шок, як можна бути таким бухим і обдертим маючи такі природні ресурси. Головною ідеологією яка тримає Московію було є і буде розвиток імперії. Просто все що потрібно зачуханому бехарю з російської глибинки - це усвідомлення, що він гражданін панівного народу найбільшої імперії. Сила ідеології настільки міцна і гіпнотична, що заставляє деструктивно мислити навіть внуків емігрантів, сприймаючи країни в яких вони живуть як зони імперського впливу і всіляко стримуючи розвиток тих країн як суверенних і незалежних формувань. Це справді феномен людської гордині, яка сама по собі є деструктивною. Цей феномен проявляється у всіх сферах куди добераються його адепти. Навіть в церкві умудрились монополізувати право на мову використання (українська для молитви не підходить), спасіння (спастись можуть тільки адепти, всі інші сектанти і розкольники тупо і гарантовано йдуть в пекло і Божу волю ніхто й слухати не збирається).

Коли я пишу пости, я як українець думаю про Україну, бо я хочу в ній жити і тут живуть і будуть жити мої діти. Мені не байдуже в якому стані моя країна, на скільки вона захищена, тому я хочу вступу в НАТО - це не просто бажання а позиція, яка спирається не на пропаганду, а на історичні факти історії моєї країни. Ця позиція суперечить бізнес-шахрайським інтересам більшості бізнес-структур, які втратять змогу розкрадати б'юджет в таких обсягах. Так чому ви проти цього, сумніваюсь, що ви при кормушці - просто фанатична ідеологія.

Ворог мого ворога - мій друг.

Чого ви так ненавидите США? Вам боляче за Ірак? Тому ви хочите сплавити Україну Московії? У вас такі сильні родинні зв'язки з нородом Іраку, співчуваю, в мене ні.

А, Украіна далжна бить нєйтральной і пазаблокавай! А чому? Щоб легше Московія могла схавати. Ось Естонія нікого не годує і Московії не боїться, не боїться ціни на газ, бо вони розвивають реальне а не паперове енергозбереження. Вони спокійно можуть сказати на чорне чорне, а не тремтіти від страху, що скаже Москва.

Показовим є те що парламент Естонії засудив агресію Московії, а рускоязичноє насєлєніє поддєржало Маскву. Аналогічно буде у нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І підсумок-рефрен даної статті: "Так - Україні, НАТО - ні!"

Смердить слухати, воняє дивитись.

Навіть якщо Україна дасть половину своєї економіки під нужди воєнного комплексу, навіть якщо кожен третій натягне на себе військовий мундир (а реально кожен третій - якщо не другий натягне на себе військовий мундир російського солдата) - навіть і тоді Україна не буде здатна самостійно оборонятися ні від Росії, ні від НАТО. Нейтральна держава - хороша розмінна монета. Мовляв, така держава на нас не нападає - але ми її і не підтримуватимемо, якщо нападе хтось. Більше того - може, і собі щось урвемо.

Чомусь Росія не пуляє по литовцям, бо безсила. А по Грузії - запросто, бо Грузія - не в НАТО.

В України є два "правильних" варіанти:

1. Підігнати військову сферу до світових стандартів і тримати курс на зближення з НАТО.

2. Підігнати військову сферу до світових стандартів і тримати курс на військове співробітництво з Росією.

Який з цих варіантів "правильніший"? ІМХО, перший.

Теж цитата звідти:

Власне, ми 17 років маємо в Україні мир і спокій (і територіальну цілісність) саме тому, що не вступаємо до НАТО і дозволяємо кільком військовим кораблям швартуватися у Криму.

Яка глибока думка... глибина - на рівні унітазу, чесне слово. Назвати перелік країн, які мають мир і спокій, але вступили в НАТО і не дозволяють кільком військовим кораблям швартуватися в Криму?

І ще раз.

http://maidan.org.ua/static/news/2007/1219121952.html

Я щось не доганяю... це один і той же Микола Кульчинський говорить, чи різні Миколи?

Ога, вступим в НАТО и розместим у себя американские базы :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ога, вступим в НАТО и розместим у себя американские базы :blink:

Да. Американські бази і їх вояки нас ще ніколи не лякали. А от росіяни - навіть не раз.

Америкоси хоть зароблені бакси будуть тратити в Україні, а не рублі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбує двійний стандарт:

від України вимагається: свобода слова, демократія, плюралізм думок, нейтральний статус, строге виконання вимог договорів.

Московії її фанати все списують і правильно нафіга їм це. Потринділи б ви красавчики в Московії щось відмінне від курсу партії: підсрачник, каталажка, нари, чистка параші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...