Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

На цій сторінці є такі висловлювання:

скопиздишся нижче плінтуса...

західняків

канфєтку пасасать?"

Атвєтіл Діма:

а не мішалоб вивчити , всетаки основатель твоєї кантори був поляком , так сказать із уваженія к великому человеку

роситься ще одне слово - онаніст... нє трогай мєня... тронул... получі... как трогатєльно пішешь...

Разрєшитє за вас падєржацца (то бишь, патрогать)

Це теперішня чи майбутня українська інтелігенція так висловлюється? Шкода за таке майбутнє.Навчіться спочатку грамотному писанню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Пані, не Вам мене вчити писати... просто не винен я, що слова цитованих мною пісень та ін. краще звучать російською.

і поки ми демократична держава домінування росії нема і боятися його не варто - імхо - це нонсенс.

О-о-о-о... да ви ідеаліст, батєнька... А те, що крупний бізнес в Україні на 70% належить росіянам (в т.ч. банки, оператори мобільного зв'язку і т.д.) - це не домінування? А чорноморський флот, який не бажає виходити навіть в 2017 році - не домінування? А дії проросійських політиків - від Лужкова і Затуліна до президента, які приїжджають, і агітують за кандидата в президенти - це не домінування? Почитай тут, може знімеш рожеві окуляри: http://pravda.com.ua/news/2008/8/12/79803.htm

Залишилося тільки, щоб в Севастополі до влади прийшов проросійсько налаштований політик, і крикнув Росії: "Наших граждан бьют!" І поповзуть танки по Чернігівській і Харківській областях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребята не розводьте срач в гілці, ьуь в нас демократія звичайно але 4 ро вже паряться в бані.

як на мене, правильніше було б сказати

дерьмократія

/*це до становища в країні*/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йду спати. Ванус, щоб не звинуватили в політиці подвійних стандартів - бань троцкіста і мене, я тут теж нафлудив... Думаю, користь форуму від цього буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що насправді вражає, це маштаб цинізма російських ЗМІ! "Осетинські оплченци, витесняют грузінськиє банд формірованія"...................підлий цинізм уродів, тай годі..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напеед вибачаюсь за флуд

Тут в Сусідній темі оказується виклали вельми корисну штуку

ТРОЦКИСТ: Тренированный Роботизированный Организм с Целенаправленным Квантовым Имплантом для Скрытного Террора
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є правильна точка зору, "героїчно-патріотична" і дуже навіть "антигрузінофашистська". а хто її не підтримує, той "блять, у кого зарплату получает и с кем спит":D

НЕМ АТЮКАТИСЬ (vanus TM)

Для Вануса: слово "блять" я використав, цитуючи нашого колегу троцкіста. воно не є матюком. лайливим є слово "БЛЯДЬ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вчора читав інші форуми по цьому питанню, де було багато росіян.

Повірте, що троцкист на їхньому фоні дуже обєктивний, спокійний і врівноважений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я у якомусь із сусідніх топіків написав що думаю про цю статтю з уп.

добре, якщо на рахунок домінування троцкість правий - то навіщо банити людину, яка просто говорить правду?

ти уважно читав за що його пропонують банити? не за погляди, а за копіпейст агітпропа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провокування (провокація) та розпалення міжнаціональної ворожнечі - це причина для повного ПНХ із видаленням аккаунта та БАН-ом по ІР. Копіпаст та оверквотінг - Варнінг.

Путін бувши при владі грався Ічкерією .. там воював..

Тепер формально він не при владі, а гратися хоче й далі - і змінив пісочницю.. - вони йому всі чурки...

На Саакашвілі немає чого "гнати" - щоб ВИ зробили на його місці? Якими б були ВАШІ дії.. ?

Питання до гаспадіна Троцкіста - тобі платять за цей троллінг на форумі, чи ти отримуєш від цього задоволення обсир@ючи тут всіх і все? Хто дав тобі таке право? Ти но почекай, зараз Росію викинуть із вісімки (хто її туди взагалі взяв?..) - відвернуться усі - і побачимо кого ти тоді хвалитимеш.. Бацька? Аватарку зміниш?

Тоді Мєдвєдєва вже приліпи.. (хоча що від того зміниться...)..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти но почекай, зараз Росію викинуть із вісімки
Поки нафта та газ в росії є, її не вижинуть(нажаль), але природні ресурси не вічні і рано, чи пізно вони стануть не актуальні в світі високих технологій. От тоді, росію нагнуть, юбочьку задеруть і без вазелину по сухому.....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Так само і троцкіст - сидить собі десь в Дніпропетровську (швидш за все, можливо, я помиляюся - хай він сам признається, звідки), і ложив він на Україну, на українців і на демократію разом взятих.

Так, помиляєшся: Рассея, Свердловкий регион.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і троцкіст - сидить собі десь в Дніпропетровську (швидш за все, можливо, я помиляюся - хай він сам признається, звідки), і ложив він на Україну, на українців і на демократію разом взятих.

Так, помиляєшся: Рассея, Свердловкий регион.

Ну от хай в себе й агітує, сведлюк.

Демократія?

Так він же сам написав, що анархіст. Анархія і демократія - речі несумісні.

Пропоную модератору поступити з анархістом-троцкістом по-анархічному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ярчик, 

але ж це ми себе позиціонуємо, як демократична країна, чи не так?

Демократичні країни Європи допозиціонувалися демократичністю до арабських протестів і підпалів. А цей форум, слава Богу, ніколи не позиціонував себе, як демократичний. Оскільки демократія завжди приводила до гіршого результату. Я вже писав - троцкист - анархіст, і він сам це підтверджує. Анархісти не визнають демократичний порядок. Отже, нема чого під них підлаштовуватися.

Його задача - розсварювати нас. В даному випадку, мене і тебе. І мені шкода тебе, якщо ти цього не розумієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми скоро дограємося зі своєю демократією, що такі як троцкіст будуться стояти і казати: ви всі дебіли, ідіть на... й, а ви: на , що ви неможна його бити, унас же демократія. Потрібно відрізняти демократію та вседозволеність. Підтримую Ярчика троцкіста в бан імхо. А про пости троцкіста - смердить читати...

А ще пропоную комусь із користувачів, хто має більше часу, заради експеременту зареєструватись на одному із "расєйских" форумів, і почати там викладати новини не з проросійських джерел, а де дії Росії висвітлюють в іншому ракурсі - цікаво, скільчи часу пройде, поки забанять: година, дві???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому троцкіст, росіянин зі Свердловська, розписується на Луцькому форумі за осетинів, росіян, та інших? Хтось дивився на карті, де Свердловськ, а де Грузія чи Осетія, чи Цхінвал? Подивіться, дуже здивуєтеся. А троцкист так пише, ніби він в центрі подій знаходиться.

Люди, ну невже ми настільки тупі, що потребуємо промивання наших мозгів зі сторони російської ГеБешні, і самі не можемо розібратися в ситуації? Навіщо тримати на форумі людину, яка не приносить ніякої користі, крім лінків на російські ЗМІ, і тусується практично виключно в розділі "Політика"? Це наводить на конкретну думку - що в людини стоїть певна задача, і цю задачу вона виконує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому троцкіст, росіянин зі Свердловська, розписується на Луцькому форумі за осетинів, росіян, та інших? Хтось дивився на карті, де Свердловськ, а де Грузія чи Осетія, чи Цхінвал? Подивіться, дуже здивуєтеся. А троцкист так пише, ніби він в центрі подій знаходиться.

Люди, ну невже ми настільки тупі, що потребуємо промивання наших мозгів зі сторони російської ГеБешні, і самі не можемо розібратися в ситуації? Навіщо тримати на форумі людину, яка не приносить ніякої користі, крім лінків на російські ЗМІ, і тусується практично виключно в розділі "Політика"? Це наводить на конкретну думку - що в людини стоїть певна задача, і цю задачу вона виконує.

Робим голосувалку ? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://board.lutsk.ua/index.php?act=findpo...&pid=207818 - заклик троцкиста до порушення форми державного устрою України. Вже за це можна судити, не лише банити. Чого свердловець має пропонувати Україні зміну державницьких засад? Хто він такий?

В цьому топіку, кількома постами раніше троцкіст виклав фото Президента України, який нагнувся, а за ним - Саакашвілі... фото викладене, явно насміхаючись над Президентом України. Але Президент - це уособлення держави в міжнародних відносинах, і якщо росіянин ображає мого Президента - він ображає і мене.

http://board.lutsk.ua/index.php?act=findpo...&pid=206931 - звернення троцкіста - "Гражданє хахли!" Що дає йому право так звертатися до форумчан? І в силу якої сраної демократії ми повинні це терпіти?

Наводити ще приклади?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Во блін гарячі фінські парні... Да хай хоть вдавиться своїми новинами <_<

Я тут полазив по сайту ООН - так вот в Грузії офіційний контигент миротворчих військ ООН знаходиться тільки в Абхазії. Во їхній мандат: http://www.un.org/Depts/dpko/missions/unomig/mandate.html .

В Південній осетії миротворчі війська Росії знаходяться згідно мандату СНД, а так як Грузія заявила про свій вихід з СНД, то ніякі вони вже не миротворчі.

Ліньки шукати статут Миротворчих військ ООН, але тітка Вікі каже наступне:

Вооружённые силы ООН (вооружённые силы Организации Объединённых наций по поддержанию мира) — воинские контингенты стран — членов ООН, выделенные согласно Уставу ООН в целях предотвращения или ликвидации угрозы миру и безопасности путём совместных принудительных действий (военная демонстрация, блокада и т. д.), если меры экономического и политического характера окажутся недостаточными.

©

Щось я незнайшов, що Збройні сили ООН мають право вести бойові дії, може хтось накопає ще інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що троцкист - засланий, підтверджується також його нормальним розумінням української мови. Ну для чого пересічному росіянину зі Свердловська, сидіти на Луцькому форумі Западенської України, розбирати, що там ті бендеровці (дость часто - малограмотні) "на сваєй маларусскай мовє" понаписували? От поясніть мені, несвідущому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://pravda.com.ua/news/2008/8/12/79800.htm

Де любі свободівці, рухівці та нашоукраїнці?

Теж на лежаках. Принаймні відомі автору лідери саме там.

Та й масмедії неначе "белени об’їлися". Ясно, що більшість з них контролюється Росією, якщо говорити про телебачення…Та все одно, невже вони справді вважають, що українцям сьогодні головне побачити, яким хорошим був Кучма?

Натомість серйозного аналізу ситуації навіть в Інтернет-виданнях зась.

А всі чати забиті ФСБешниками – днями і ночами строчать реакції та застрашують авторів. Щоб ніхто і писнути не смів у цій Хохляндії. От де насправді кипить робота!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пропоную комусь із користувачів, хто має більше часу, заради експеременту зареєструватись на одному із "расєйских" форумів, і почати там викладати новини не з проросійських джерел, а де дії Росії висвітлюють в іншому ракурсі - цікаво, скільчи часу пройде, поки забанять: година, дві???

І в мене така думка була. А що якщо цілою групопою форумчан? :D  

Ярчик, знайшов собі роботу :) . Відстоює нас, звинувачуючи Троцкіста. Ти ж писав про ігнор? Толку з бану, термін пройде і знов за своє.

Те що він з Свердловся квакає, то одне, а те, що находить підтримку в місцевих це вже інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, знайшов собі роботу :D . Відстоює нас, звинувачуючи Троцкіста. Ти ж писав про ігнор? Толку з бану, термін пройде і знов за своє.

А я за бан на 9999999999999 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пропоную комусь із користувачів, хто має більше часу, заради експеременту зареєструватись на одному із "расєйских" форумів, і почати там викладати новини не з проросійських джерел, а де дії Росії висвітлюють в іншому ракурсі - цікаво, скільчи часу пройде, поки забанять: година, дві???

І в мене така думка була. А що якщо цілою групопою форумчан?

Не робіть цього! Ви їх зненавидите (назавжди) :)

Навіть коли ви будете "семи пядей во лбу", в голові у вас - весь Гугл і історію славянських народів знатимете напам'ять - вам це не поможе.

Але все-одно, корисно, в плані самоосвіти. Взнаєте багато цікавого про "них", і про себе :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще пропоную комусь із користувачів, хто має більше часу, заради експеременту зареєструватись на одному із "расєйских" форумів, і почати там викладати новини не з проросійських джерел, а де дії Росії висвітлюють в іншому ракурсі - цікаво, скільчи часу пройде, поки забанять: година, дві???

Небагато часу пройде. А саме головне, що пости українця загубляться в тоннах гівна на кшталт: "Хахли, да ви там вабщє ахрєнєлі? Ну, дєржитєсь, ви - слєдующіє!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...