Перейти до змісту

Війна в Грузії


kudrom

Рекомендовані повідомлення

sergyj ти можеш дати відповідь на запитання чому грузія несподівано розпочала напад на цхінвалі? і я не можу! так що не спіши робити висновки

http://news.bbc.co.uk/hi/russian/russia/ne...000/7548983.stm

Госминистр Грузии по реинтеграции Темур Якобашвили пояснил, что "целью руководства Грузии является не взятие городов. В Тбилиси хотят лишь поставить точку на криминальном режиме, чтобы никто не угрожал нашим городам, гражданам и инфраструктуре".

Начальник штаба по миротворческим операциям Объединенного штаба вооруженных сил Грузии Мамука Курашвили заявил, что цель операции - "восстановление конституционного порядка".

"Демократично" відновновлюють конституцію, нічого не скажеш.

Але найбільше, що мені не подобається смерть мирного населення з обох сторін. І ще б я хотів, щоб конфлікт не заморозили, а справді врегулювали, що більше такого не повторювалось.

Хтось пробує відчути людське страждання і горе від війни? Чи всі тут відчувають себе політаками: за Росію, за Грузію, за ОНН, за НАТО?

Про людей треба думати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 781
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

практически всё из ЖЖ

Залишай будь ласка на майбутнє сцилочкі на джерела

и где же я это так удачно пошутил?

Так і напрошуєшся на комплементи. Але я поки що помовчу

http://news.bbc.co.uk/hi/russian/russia/ne...000/7548983.stm
Госминистр Грузии по реинтеграции Темур Якобашвили пояснил, что "целью руководства Грузии является не взятие городов. В Тбилиси хотят лишь поставить точку на криминальном режиме, чтобы никто не угрожал нашим городам, гражданам и инфраструктуре".

Начальник штаба по миротворческим операциям Объединенного штаба вооруженных сил Грузии Мамука Курашвили заявил, что цель операции - "восстановление конституционного порядка".

"Демократично" відновновлюють конституцію, нічого не скажеш.

Але найбільше, що мені не подобається смерть мирного населення з обох сторін. І ще б я хотів, щоб конфлікт не заморозили, а справді врегулювали, що більше такого не повторювалось.

Хтось пробує відчути людське страждання і горе від війни? Чи всі тут відчувають себе політаками: за Росію, за Грузію, за ОНН, за НАТО.

Про людей треба думати!

Те що ти процитував стало приводом для військового конфлікту. Я просив навести причину того, чому саме грузинське керівництво вирішило обстрілювати місто з артилерії, а не просто ввести спецзагони.

І взагалі як би сильно ми не думали про тих людей, їм від цього легше не стане. від нас абсолютно нічого не залежить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Росія таки підливає масла у вогонь, провокує. Ось що на сайті mail.ru

post-118-1218527744.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що ти процитував стало приводом для військового конфлікту. Я просив навести причину того, чому саме грузинське керівництво вирішило обстрілювати місто з артилерії, а не просто ввести спецзагони.

І взагалі як би сильно ми не думали про тих людей, їм від цього легше не стане. від нас абсолютно нічого не залежить

Не знаю чому, але грузинське керівництво про це мовчить. Але декілька здогадок висунути можу. Однак не на користь Саакашвілі.

Від кожно з нас на планеті залежить багато чого! Є таке поняття "еффект метелика"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим більше троцкист пише, тим більше у мене складається враження що він просто гонить або обкурився

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкіст, таких карикатур вистачає в інеті, перестань цею гидотою забруднювати вітку. Чи своїх думок в голові немає? Це мені нагадує карикатури з підручника ОРДП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але грузинське керівництво про це мовчить. Але декілька здогадок висунути можу. Однак не на користь Саакашвілі.

Від кожно з нас на планеті залежить багато чого! Є таке поняття "еффект метелика"!

А я навіть не здогадуюсь чому в російських джерелах про це нічого не згадується. А грузинські джерела вже давно мовчать, їх просто заблокували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Южная Осетия - это НЕ территория Грузии.

А чия це територія? Ким визнана Південна Осетія як державне утворення?

вот ты приедь в Цхинвал и спроси, чей это город.

А ти там був і питав? Вони тобі сказали, чиє це місто? Все населення?

Таке враження, чоловіче, що у тебе свідомість типового обивателя Союзу десь так років 60-х минулого століття...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але грузинське керівництво про це мовчить. Але декілька здогадок висунути можу. Однак не на користь Саакашвілі.

Від кожно з нас на планеті залежить багато чого! Є таке поняття "еффект метелика"!

А я навіть не здогадуюсь чому в російських джерелах про це нічого не згадується. А грузинські джерела вже давно мовчать, їх просто заблокували.

Я чув в українських (ICTV, TCN) новинах коментарі рос.влади. По їх словам це були етнічні чистки, тактика "випаленої землі", намагання втягнути у цю війну як найбільше сторін, спровоковати Росію і виставити її як агресора в очах міжнародної спільноти.

Так чому ж все-таки Саака, мовчить за що він обстріляв з артилерії місто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чув в українських (ICTV, TCN) новинах коментарі рос.влади. По їх словам це були етнічні чистки, тактика "випаленої землі", намагання втягнути у цю війну як найбільше сторін, спровоковати Росію і виставити її як агресора в очах міжнародної спільноти.

Так чому ж все-таки Саака, мовчить за що він обстріляв з артилерії місто?

Більш ніж впевнений що по грузинських телеканалах це питання піднімалось і висвітлювалось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш ніж впевнений що по грузинських телеканалах це питання піднімалось і висвітлювалось

Якщо хтось знайде інфу в неті, дайте силку. Мені цікаво ознайомитись з усіма заявами, щоб визначити хто говорить правду а хто ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правди не говорить ніхто! до усіх заяв з обох сторін потрібно відноситись скептично

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі, ситуація виглядає наступним чином.

Є собі Вася, Вася має дружину Лєну.

Але Васі з Лєною не заладилось і вони лише формалльно перебувають у шлюбі (хоча шанс на примирення є).

І от до Лєни починає ходити такий собі Коля. Більше того, Коля періодично посилає Васю н*х.. (образно говорячи), при Васі каже Лєні "та нашо тобі той Вася, йди до мене".

А коли Васі уривається терпець і він лупить Лєну по писку за то шо вона така к..ва, Коля кричить "Ой! Гвалтуйте, рятують" і кличе братву, шоб набити писка Васі. А Вася як може, так від тої братви відмахується.

А тут ше бабки з під"їзду, які все завжди знають і у всьому орієнтуються краще (від бульби на городі до ядерної фізики) і які Колю вважають "справжнім мужиком", а Васю гадом "так він жеш сам по курвах ходить... ні, не бачили, але всі про то говорять". І Коля виглядає в цій ситуації "благородний миротворець". Бо він заступився за свою жінку

Сорі за таке ліричне відступлення. Це не виправдання нічиїх дій, а тим більше жертв не залежно від воюючої сторони. Війна - це завжди страшно.

Але звиняйте.. Люди, які проти Саакашвілі - а про правмірність дій Російської імперії (а інакше дії тамошньої влади не назвеш) ніхто не задумувався? Осетія юридично не виходила зі складу Грузії. Хто не погоджується - покажіть мені результати референдуму!!! Україну, якщо я не помиляюсь до грудня не визнавали, як державне утворення... Квартира №5 будинку №15 в селищі Задрипанці Голодупського району ніколи не буде територією Зімбабве, не зважаючи, що там тимчасово проживає нег.. упс... афроафриканець.

Хто стверджує зворотнє - покажіть мені результати референдумув Осетії!!! Тільки тоді світова спільнота (і Росія до речі теж) може визнати окрему народність, націю як суб"єкта міжнародних відносин!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Троцкіст, любітель коміксів ви наш.

І шо тут такого - почався авіанальот, охорона швиденько посадила преза в броньовик і вивезла. Ну там, ще притаманна кавказьким народам емоційність міміки.

Мене в цих кадрах вразило інше - ЩО ТАМ РОБЛЯТЬ ЖІНКИ І ДІТИ (це видно на відео). ЯКЕ МАЮТЬ ПРАВО твої співвітчизники бомбити ЦИВІЛЬНИЙ МІСЬКИЙ РАЙОН?!?!?!?!

Ось це і є справжній фашизм :0084:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правди не говорить ніхто! до усіх заяв з обох сторін потрібно відноситись скептично

Я так і роблю. Але якщо іде війна, є жертви 100%. Цифри? Про цифри, не можна вірити повністю, але певний відсоток - правда. Припустімо 30% від заявленої цифри.

http://news.bbc.co.uk/hi/russian/russia/ne...000/7553076.stm

В Цхинвали погибло более 2 тысяч человек, в основном осетин, большинство из них являются гражданами России, заявил в Москве замминистра иностранных дел Григорий Карасин. Он вновь повторил, что события в Цхинвали "носили явные черты геноцида".
Министр здравоохранения Грузии Сандро Квиташвили сообщил на брифинге, что по последним данным, в Грузии погибли 45 военных и 40 мирных граждан.

Переведемо у відсотки, хай грузини говоять 100% правди, а росіяни 30%.

Рахуємо жерт військового конфлікту:

40 мирних жителів грузії (Якщо 100% правди говорять грузини)

600 мирних жителів осетії (якщо росіяни брешуть на 70% відсотків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, ти думаєш російські війська відрізняють осетинів від грузинів? Вони їм на одне ліцо. Бо і мета війни далеко не захист осетинського народу, а розширення свого впливу на Кавказі і в світі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, ти думаєш російські війська відрізняють осетинів від грузинів? Вони їм на одне ліцо.

Не зрозумів, що ти хочеш цим сказати. Мені всі словяни на одне ліцо. Я не расист!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergyj, ти думаєш російські війська відрізняють осетинів від грузинів? Вони їм на одне ліцо.

Не зрозумів, що ти хочеш цим сказати. Мені всі словяни на одне ліцо. Я не расист!

До того, що ти шукаєш правду в цифрах, яким, на сьогоднішній день, не варто вірити. Не можливо підрахувати кількість жертв і істинних карателів.

Як це не прикро, але ці цифри будуть закидувати один одному ворогуючі сторони ще довго. І ще такий бруд вспливе, як і з УПА і радянськими вояками.

Це війна, а на війні, самі знаєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можливо підрахувати кількість жертв і істинних карателів.

Росіянам вбивати осетинів не на користь. А от грузинам на користь. То чому я маю вірити Саакашвілі, який показав усьому світові який він демократ, під час придушення мітингів опозиції.

І взагалі, я не за росіян, не за грузинів. Мені шкода осетинів. А їх з грузинами важко помирити після всього що було і всього що відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російська потвора еврейської національності з іхрамом на головці (дуже ввічливо старався написати, щоб не забанили) є дрібною комунацько-гебешною шісткою, задача якої провокувати слабкі уми на українських форумах, відводити тему в сторону і переводити все у флуд, щоб від одного вигляду постів народ тошнило, вивертало і єдиною метою ставало звалити на щось цікавіше (можливо це нові технології).

Чахлик не відчувався б так впевнено, якби місце внуки радянської гебні його завзято не підтримували, та й так, що він навіть тут може покорчити з себе якогось інтелектуала.

Моє ІМХО на це чудочмо уваги не звертати взагалі, оскільки головна мета його постів ЗАВЕДЕННЯ ТЕМИ У ФЛУД, а не об'єктивний аналіз ситуації і визначення реальної небезпеки в цій ситуації для України.

Хотілось би закликати людей незаляпаних гебешним лайном до конструктиву в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можливо підрахувати кількість жертв і істинних карателів.

Росіянам вбивати осетинів не на користь. А от грузинам на користь.

Помиляєшся. Чим більша кількість жертв, тим легше виправдовувати себе...

Доречі, Мєдвєдєв припиняє військові дії. Невже...ще й  нагороди роздає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помиляєшся. Чим більша кількість жертв, тим легше виправдовувати себе...

Доречі, Мєдвєдєв припиняє військові дії. Невже...ще й нагороди роздає.

У цьому плані так. Але така тактика вигідна для обох сторін.

Однак якщо росіяни будуть вбивати осетин - вони втратять їх підтримку. І все це перед врегулюванням конфлікту міжнародною спільнотою. Так може повестись тільки політичний самогубця. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Історія людства подарувала нащадкам декілька механізмів, які в стані забезпечити нормальне співіснування величезної кількості людей, серед них механізми утворення держави на принципах суверенності і недоторканості її території, права на пріорітетний розвиток культури титульного етносу і т.д. Ці механізми є достатньо збалансованими, але в більшості своїй вони залишаються лише моральними деклараціями, які без силової складової, здатної забезпечити їх захист, залишаються дуже вразливими. Країни які здатні захистити себе самі змушені витрачати колосальні ресурси на забезпечення ключових принципів державотворення, хто не має такої змоги об'єднюються для колективної безпеки.

Якщо розібратись в корені, то ваше право жити у власному будинку, забезпечується лише декількома папірцями і декількома записами в інформаційній базі держустанов. Ці папірці мають якесь (юридичне) значення тільки в межах певної території, яка називаються вашою країною, за її кордоном вони вже не мають жодного значення. Між державами існують схожі папірці, якими одна держава визнає іншу в межах її кордонів з класичними правами і обов'язками. А це за великим рахунком лише моральні зобов'язання, тому країни стараються підкріпити свій суверенітет наявністю сучасної армії.

Думаю, що нікому не було б приємно, якщо декілька здорових амбалів вибивши двері у ваше житло, зручно розташувалось в одній з ваших доглянутих кімнаток, голосно закликаючи вас до миру.

Якщо ви все ж таки підтримуєте Росію в її "понуждєніях", то за цією логікою право на існування у важкій економічній і політичній боротьбі можуть здобути лише дві наддержави: Китай і США - Китаю набагато легше окупувати нафтові і газові поклади Сибіру ніж Москві їх захистити, а без нафти і газу Росія як і Європа великої небезпеки представляти вже не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...