Перейти до змісту

Свердловина в Боратині


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Завдання: свердловина на воду. Дача в Боратині, світла  немає. Хочу зробити поки без насоса (немає світла) але тимчасово щоб була ручна помпа для поливу городу. З часом з'явиться світло і буде насос. Порадьте майстрів з досвідом та "на за всі гроші"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, sanjul сказано:

Доброго дня! Завдання: свердловина на воду. Дача в Боратині, світла  немає. Хочу зробити поки без насоса (немає світла) але тимчасово щоб була ручна помпа для поливу городу. З часом з'явиться світло і буде насос. Порадьте майстрів з досвідом та "на за всі гроші"!

В Луцьку таких немає.  В Луцьку ти печінку продаси і не факт, що вистачить на скважину!

то місцевих треба шукати. Там цінник більш адекватний.

Ну знову ж таки, все залежить від глибини горизонту.

 

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 10 чи більше тому, я хотів на дачі (за Гаразджею)  зробити скважину. То мені заспівали від 1000$

В той же час в Ратно, кум казав, що в них було від десь втричі дешевше.  так ,я розумію, не той горизонт і все таке, але суть в тому, що реально дорого.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки ж такі ціни космічні.

4 роки назад свердловина в Боратині мені вийшла біля 10-11 тис грн. Робота + труби

57 метрів глибина.

 

050 670 9075. Незнаю правда чи дійсний ще контакт. І чи це точно той що мені робили.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей Володимир що на скріні, рекламувався в фб. Не знаю хто там йому пише пости, але людина дивна. на питання одна відповідь. "від 6000 грн". я двічі запитав і поняв що такому я грошей не дам)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Звідки ж такі ціни космічні.

4 роки назад свердловина в Боратині мені вийшла біля 10-11 тис грн. Робота + труби

57 метрів глибина.

 

Є запах сірководня у воді? Мені бурили на Старому Боратині, казали що всюди де вони не бурили в Боратині всюди чутно сірководень.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, dimmon сказано:

 

Є запах сірководня у воді? Мені бурили на Старому Боратині, казали що всюди де вони не бурили в Боратині всюди чутно сірководень.

незалежно від глибини??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

незалежно від глибини??

якщо насвердлено купу свердловин то там всі шари перемішані

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

незалежно від глибини??

 

Не специалист які там шари бувають і на яких глибинах, але сказали , щоб без запаху, типу треба артезіанку бити, щось там до 180 м чи щось таке, точно не пам'ятаю, але треба глибший шар. Це саме він про Боратин говорив.

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

якщо насвердлено купу свердловин то там всі шари перемішані

Не буду стверджувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

Є запах сірководня у воді? Мені бурили на Старому Боратині, казали що всюди де вони не бурили в Боратині всюди чутно сірководень.

Я теж в Старому Боратині.

Запаху сірководня немає. Метал у воді є, точніше зразу було видно навіть візуально. Зараз вже набагато менше. Видно і по самій воді і по сантехніці. Напевно прокачалась свердловина.

Зразу як пробурив, здавав воду на аналіз. Було мінімальне перевищення по металу і кальцію.

Зараз воду і п"ємо і їсти з неї варимо

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмовляв зі спеціалістом по аналізу води - розказав не вельми добру інформацію. Горизонти води вже сильно перемішані - виною тому дешеві теплові насоси із відкритим контуром. Плюс багато "хазяїв" в септіках бурять свердловини, щоб менше платити за вивіз нечистот.  Я би для себе ставив фільтр і не шукав чистої води на глибоких горизонтах.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sanjul сказал:

Доброго дня! Завдання: свердловина на воду. Дача в Боратині, світла  немає. Хочу зробити поки без насоса (немає світла) але тимчасово щоб була ручна помпа для поливу городу. З часом з'явиться світло і буде насос. Порадьте майстрів з досвідом та "на за всі гроші"!

Якщо в Луцьку не знайдеш, то звони - 0992711317 Саша. Бурив і ставив ручну колонку тещі в Ковелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, sergkots сказал:

Розмовляв зі спеціалістом по аналізу води - розказав не вельми добру інформацію. Горизонти води вже сильно перемішані - виною тому дешеві теплові насоси із відкритим контуром. Плюс багато "хазяїв" в септіках бурять свердловини, щоб менше платити за вивіз нечистот.  Я би для себе ставив фільтр і не шукав чистої води на глибоких горизонтах.

Якщо зробити нормальний септик, то вивозити його ну дуууууже рідко

В мне вже 4 роки і тільки перша яма на 2 кільця заповнилась

А всьго 2 ями по 3 кільця. Друга буде заповнюватись набагато повільніше

То я думаю на років 15 точно хватить шоб не вивозити

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, WebTraveller сказано:

Якщо зробити нормальний септик, то вивозити його ну дуууууже рідко

В мне вже 4 роки і тільки перша яма на 2 кільця заповнилась

А всьго 2 ями по 3 кільця. Друга буде заповнюватись набагато повільніше

То я думаю на років 15 точно хватить шоб не вивозити

в тебе рідина із септика йде в грунтові води?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, alexvvv сказал:

в тебе рідина із септика йде в грунтові води?

так. Ну не в води. В грунт.. Грунтових вод далеко нема

Змінено користувачем WebTraveller
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, sergkots сказано:

Розмовляв зі спеціалістом по аналізу води - розказав не вельми добру інформацію. Горизонти води вже сильно перемішані - виною тому дешеві теплові насоси із відкритим контуром. Плюс багато "хазяїв" в септіках бурять свердловини, щоб менше платити за вивіз нечистот.  Я би для себе ставив фільтр і не шукав чистої води на глибоких горизонтах.

Спеціаліст не розказував про купу таких же спеціалістів, які бігають з мотопомпою на станіні і кажуть, що вони професійні бурильники? Набурюють свердловин по "від 6000грн" і ніхрена їх не тампонують?)
Щоб змішати слої і це мало шкоду, потрібно вищу воду зливати глибше. Так що тут щось дивне він сказав. А то ж виходить що всі джерела в річках і озерах "забруднюють " воду.
А от забруднення через вигрібні ями.. можливо, є ж якісь норми про максимальну глибину, щоб вода встигала фільтруватись...

 

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

в тебе рідина із септика йде в грунтові води?


що означає йде в грунтові води? вода через пласти грунту фільтрується. а то ж по факту вся рідина йде в грунтові води.

 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dima4s сказано:

Щоб змішати слої і це мало шкоду, потрібно вищу воду зливати глибше. Так що тут щось дивне він сказав.

Уважно читаємо:

13 хвилин тому, sergkots сказано:

виною тому дешеві теплові насоси із відкритим контуром

image.thumb.png.318aa454f4865f68646d67ff8359bd71.png

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dima4s сказано:

що означає йде в грунтові води? вода через пласти грунту фільтрується. а то ж по факту вся рідина йде в грунтові води.

ну от в мене в Рованцях рівень ґрунтових вод десь 10 метрів, то це встигає фільтруватись із септика глибиною 3 метри чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, alexvvv сказал:

в тебе рідина із септика йде в грунтові води?

Точніше в грунт, тому шо грунтових вод до 10-ти метрів не було

Робив геологію/геодезію перед будівництвом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Скільки метрів від септика до скважини?

Метрів 25 точно буде

Ну й скважина 57 метрів глибина. Не думаю шо там воно якось пересікається))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Уважно читаємо:

 

Дурницю ляпнув твій "спеціаліст", а ти її повторюєш.

 

7 хвилин тому, alexvvv сказано:

ну от в мене в Рованцях рівень ґрунтових вод десь 10 метрів, то це встигає фільтруватись із септика глибиною 3 метри чи ні?

яка земля, скілкьи води зливається, яка вода зливається, по складу. Також, є септик і є вигрібна яма і це різні речі. Септик має відсік для відстоювання, що вже знімає більшість проблем по забрудненню.
Думає ще є купа інших чинників, які я упускаю, не маючи достатньої компетенції в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому тижні взнавав за свердловину.

Одна свердловина 6000 + 300 чи 350 грн за метр труби.

А далі, скільки насверлять - стільки раз по 6000.00 грн треба платити.

Гарантій ніяких.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...