Перейти до змісту

новая машина за $22-32k (100-150 тыс. грн.)


Shura

Рекомендовані повідомлення

в данный диапазон попадает такое количество автомобилей, что страшно представить.

в голосовалку - точно не влезет :)

поэтому, предлагаю, сначала определиться с контингентом, а потом прикрутить голосовалку

ну, или хотя бы по каким критериям отбирать авто?

от себя могу предложить:

Kia cee'd

Kia Magentis

Kia Carens

Kia Sportage

Hyundai Sonata

Hyundai Elantra

Hyundai I30

Hyundai Tucson

Chevrolet Epica (Yarchik, ;) )

Subaru Impreza

VW Golf

VW Passat

VW CrossPolo

Skoda Oktavia

Skoda Roomster

Skoda Superb

Ford Focus

Ford C-Max

Opel Vectra

Opel Astra

Mitsubishi Lancer

Mitsubishi L200

Honda Jazz

Honda Civic

Toyota Corolla

Toyota Avensis

Toyota Auris

Nissan Tiida

Nissan Qashqai

Mercedes A-class

Mercedes B-class

можно продолжать

или сделаем разбивку по классам? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та толку від тих голосувалок... більшість форумчан все одно не задавалася метою вибрати машину для себе - отже, голосування відбуватиметься "всліпу", неясно за якими критеріями (швидш за все, типа "Морда понравилась", або "В шефа така"). А з можливого переліку потенційних авто - навряди чи кожну модель юзає хоча б один форумчанин. Простіше, думаю, було б, якби хтось, хто планує купувати авто - зазначив би, які марки він пригледів, і попросив форумчан щось розповісти про них, або запропонувати альтернативу. Хоча я колись так робив - і мало що з цього отримав (див. тут: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=8571 і отут: http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=9700 ).

Або запропонувати тим, хто їздить на автомобілях такої цінової категорії щось розповісти про них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо кожен вкине пару варіантів. бо я як раз цікавлюсь авто в цьому діапазоні, то знаєш, хоч багато здається є варіантів, а достойних мало. починаєш перебирати, вони доволі швидко фільтруються.

але будуть й перехрестя з попереднім топіком 16-22 кілобакси. я наприкляд розглядаю то й же ceed тільки в універсалі з максимальною комплектацією.

значить я б просив включити

кіа - спортедж, сід універсал 2.0

хюндай - тюссон, соната 2.0

шеві - епіка

форд - фокус

хонда - цівік 4д

ще допишем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из всего этого нраиться только Kia cee'd (только в SW) и Epica. И той и другой добавить дизель с 5тиступкой автоматом (они то есть но в Укрину не ввозят) машинки были бы вне конкуренции. Лично мой взгляд намашины такой, в первую очередь я смотрю на внешность машины если она мне нравится тогда уже смотрю что там есть, если машинка не красивая для меня даже не заглядываю что там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мой взгляд намашины такой, в первую очередь я смотрю на внешность машины если она мне нравится тогда уже смотрю что там есть, если машинка не красивая для меня даже не заглядываю что там.

+1

через це практично не дивлюсь на шкоду. ну ще румстер такий цікавенький, все решта - непрезентабельність і буденність. imho

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій всій системі ви забули про явного фаворита (ІМХО) - Nissan Qashqai. Меньш ніж за 32 штуки йде повна комплектація 4*2 з гарним варіатором, крім камери заднього виду. Правда потрібно мати терпіння його дочекатись. Тільки один мінус - 11-12л. для машинки з 2.0 - мотором мені здалось забагато. По зовнішньому виду взуває всі кросовери свого цінового діапазону і дорожчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій всій системі ви забули про явного фаворита (ІМХО) - Nissan Qashqai.

про Ніссана в шановного Plum-а спитай, думаю він всіх просвітить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nissan Qashqai маленький, а вот Nissan Qashqai+2 семимесный с удлиненной базой интересно взглянуть какой он, вживую еще не видел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо кожен вкине пару варіантів. бо я як раз цікавлюсь авто в цьому діапазоні, то знаєш, хоч багато здається є варіантів, а достойних мало. починаєш перебирати, вони доволі швидко фільтруються.

ну, если просто пообсуждать - то я выскажусь:

мой критерий - машина должна быть укомплектована по максимуму за эти деньги

поэтому мой выбор обращен к корейцам.

мой личный рейтинг:

1. Hyundai Tucson 2.0 (решить пока не могу бензин или дизель)

2. Kia Carens (тоже непонятно, брать ли семиместный)

3. Kia cee'd (этого еще детально в салоне не рассматривал, но нравится машинка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій всій системі ви забули про явного фаворита (ІМХО) - Nissan Qashqai.

про Ніссана в шановного Plum-а спитай, думаю він всіх просвітить :)

В мого родича також є Nissan правда X-trail, але не думаю, що він щось про Qashqai зможе сказати (хіба що підвіска кажись однакова і мабуть однаково гупає на ямах) :);) .

Так само і я маю Mercedes Vito пасажир, але я нібельмеса у всіх інших тачках цієї марки :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Qashqai мне говорили, что 4х4 там только до 10 км/час.

и еще много плохого.

а очередь от пол-года - это вообще идиотизм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про Qashqai мне говорили, что 4х4 там только до 10 км/час.

До 30 км/год, далі автоматом задній привод відключається.

В принципі, з гівен виїхати вистачить :)

http://www.auto-trading.com.ua/test-drive/...shqai/3174.html

Круглой рукоятью на панели между креслами можно выбирать режимы работы муфты: полностью разомкнута, 2WD, автоматический режим, который так и называется Auto, и блокировка муфты – Lock. Причем муфта останется заблокированной лишь до того, как автомобиль наберет скорость 30 км/ч, после он без вашего вмешательства перейдет в режим Auto. Это удобно, если вы с раскисшей обочины въезжаете в движущийся поток с быстрым набором скорости.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и еще много плохого

промивають кашкай на форумах по повній програмі, але саме тому, що він хороший автомобіль. Просто від нього хочуть якості деталей ходової, якості інтер'єра як від люксового джипа, забуваючи, що він тягне скромненькі 30 тис. баків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В повному приводі кашкай коштує далеко на 30 тисяч, нормальна комплектація починається від 30 тис. - і до 36 ( http://nissan.kiyauto.com.ua/kompl_Qashqai.html ).

30 тис. баків - явно не скромненькі гроші. А за 36 можна взяти Шеворле Каптіву, яка по багатьох параметрах буде кращою і від Кашкая, і від багатьох більш іменитих повноприводних брендів.

Якщо на форумах Кашкай обсирають - значить, є за що. Ромаха, тебе все одно не переконати. То поглянь хоча б, скільки тих кашкаїв у Луцьку їздить - мало, правда? І не тільки тому, що їх мало завозять, а й тому, що люди за 30-35 кілобаксів можуть щось і посолідніше купити. Туди вже й Тойота РАВ4 (не нова модель) входить, і Мітсубіші Аутлендер, наскільки я знаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik прав, на такие деньги можно выбрать солиднее аппарат, как по комфорту, так и престижу...

В этот список можно вставить еще как минимум две машинки: Mercedes A-class и B-class, правда за такие деньги будет в самой бедной комплектации, зато чистокровные немцы.., думаю что на форуме есть любители этого бренда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 тис. баків - явно не скромненькі гроші. А за 36 можна взяти Шеворле Каптіву, яка по багатьох параметрах буде кращою і від Кашкая, і від багатьох більш іменитих повноприводних брендів.

Сейчас наверно начнете уже пинать меня ногами :) но за такие деньги я бы взял б/у Subaru Outback в максимальной комплектации 2005 года.

Чесслово больше не буду :D)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО про якість машини можна починати говорити принаймі коли вона хоч 200 000тис. проїде.

Якщо людина їздить по 10-15 тис. за рік, то можна зовсім легко і невідчутно пересісти на маршрутки :) при таких "нагрузках" мені здається люба машинка зможе досить довго обходитись без ремонту навіть б/у.

Якщо машині давати час від часу дальнобойні дистанції+різне покриття+ деколи бездоріжжя+якийсь груз підвезти, щоб хоч трохи перестала бути сраковозом от тоді і доречно сказати, що моя тачка класна і мене задовільняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо потрібно розбивати тему. Бо комусь за такі гроші потрібно міський автомобіль, комусь сімейний, комусь для пристижу, комусь для вилазок на природу і так далі.

А то будем ганятися за двома зайцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С моей точки зрения ответить на такой вопрос достаточно сложно в связи с тем, что каждый выбирает автомобиль глядя на свои приоритеты в его использовании, то есть: 1)будет ли эта машина крейсером бороздящим загородные трассы;

2) автомобилем для города маневеренным и економичным;

3) транспортным средством ака школьный автобус в связи с большым количеством подрастающего поколения в семье;

4) дамской машинки;

5) проходимцем для любителей актвного отдыха да и для тех у кого деревня далековато от асфальтовых покрытий;

6) или допустим городской зажигалки (именно в последнюю категорию я бы себя и занес :) )

И так.. попробую выбрать в каждой категории фаворита ( если конечно вообще этот пост кого заинтересует :D

Растановка по приоритетности

1) Шеви Епика, Опель Вектра С, Митсубиси Галант (хотя Галант ну, не красивый мне хоть лопни)

2) Киа Сиид, Тойота Аурис, Шкода Фабия ( Хотя новый дизайн Фабии тоже на любителя)

3) Форд С-Макс или Киа Каренс, Митсубиси Грандис

4) Фиат 500, Мини Купер, Сузуки Свифт.

5) Хьюндай Туксон, Ссанг Йонг Кайрон (Дороговат правда зараза), Митсубиси Л200

6) Киа проСиид 2.0 (Мой выбор), Сеат Леон ФР ( хотя в данную ценовую категорию слегка не влазит)

Зе енд :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сучасний опель на мою скромну думку просто аутсайдер по співвідношенню ціна/якість/комплектація. особливо вектра. 130 тис за пустий драбаданчик з мотром в 1.6 це м"яко кажучи знущання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім VW Passat - конкуренції в даному списку взагалі немає!!!

Ну ось, що доказує, що в кожного свої смаки і інтереси! :rotate:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 borg: не знаю, не знаю..... це мабуть ви дивились на Волинь-Авто... в неті то я ототаке знайшов http://market.autoua.net/catalog/cars/opel...tra_sedan/4077/

а Пассат так.. файна машина...та и комплектаций в ній "мама дарагая"... але більш заряжена вже буде за 150 к важити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каждый смотрит со свеой колокольни... Кому что приятней и симпотичней, тот такую машину и выбирает. Эт все потому что реально никто не собирается в данный момент покупать.

Если б кто хотел купить имено сейчас машину, то в первую очередь узнал бы цену обслуживания, можно ли купить к ним детали, а потом перечитал бы весь интернет в поисках тест-драйвов и обсуждениях про выбраную машину...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...