Перейти до змісту

Порадьте акумулятор-батарею для iPhone SE 2016


Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, власне шукаю хорошу батарею на iPhone SE 1st, запитував в одному сервіс-магазині по яблуках, кажуть ставимо оринінал, що дуже сумніваюсь, що там дійсно оригінал, декілька років тому вже стикався з заміною батареї в айфоні 5, теж говорили що ставлять оригінал, но я більше не хочу такого оригіналу. Породять де можна придбати, або на який виробник варто звернути увагу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

baseus або craftmann.

В мене зараз iPhone 7+ поставив baseus, Колись на iPhone 6 був craftmann і був "оригінал" то craftmann якось більше довіри викликав ніж китайський оригінал. 

3-4 місяці тому міняв на iPhone 7+ в Мікросервісі, що на Варшавці, бо оригинальної батареї залишилось 78% і телефон писав, що уже пора замінити. Все працює тільки і далі показу, що батарея Service. В роботі зимінилось те що телефон проживає тепер повний день якщо ним користуватись.

 

я раджу Вам купити будь який з дорожчих і не паритись .... я вибирав самий дорогий бо за 4 роки це єдине, що там мінялось чи взагалі щось робилось з тим телефоном. Жду поки уже він вмре і я куплю інший айфон

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, sanbOK said:

Все працює тільки і далі показу, що батарея Service.

То це зараз в усіх іфонах на останніх іосах така фігня? Навіть якщо взяти справжню батарейку з донора і поставити в інший? Колись мав іфон із заміненим акумом, такого не писало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, yu2007 сказано:

Колись мав іфон із заміненим акумом, такого не писало.

дивлячись який, якщо мова про 5/6 - то я і сам - міняв на своїх телефонах, на новіших - навряд чи пройде такий варіант без танців з бубном.
Та й Apple на сервісі - дуже непогано заробляє, і будь-кому до їхніх телефонів - лізти не дасть.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, yu2007 сказано:

Сам ще не міняв, все ніяк час не знайду )

 

Бачив це оголошення, ну не вірю що це навіть наближений до оригіналу...

Змінено користувачем pashtik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де той оригінал( справжній ) взяти?.

Капсулу часу знайти?.

Взяти якості вище середньої ,за 270 грн і не паритись,як було сказано вище 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв CRAFTMANNза 400грн, побачимо що він з себе представляє...

16427618243747807055238201792692.jpg

Змінено користувачем pashtik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне питання: як взнати що вам поставили той акумулятор, що ви їм дали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yu2007 сказано:

Де купував?

Олх в Луцьку, але вже не потрібна батарея, як і сам телефон iPhone SE, телефон буде продаватися, залишок оригінальної батареї 88%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, pashtik said:

Олх в Луцьку, але вже не потрібна батарея, як і сам телефон iPhone SE, телефон буде продаватися, залишок оригінальної батареї 88%

А що так? Виходить дарма купував акум?

 

на олх - це той продавець з Липин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

А що так? Виходить дарма купував акум?

 

на олх - це той продавець з Липин?

Так Липини, телефон мав бути для батька, але не захотів переходити з Андроїда, хотів щось маленьке, але склалося...

Змінено користувачем pashtik
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Bliksss сказано:

дивлячись який, якщо мова про 5/6 - то я і сам - міняв на своїх телефонах, на новіших - навряд чи пройде такий варіант без танців з бубном.
Та й Apple на сервісі - дуже непогано заробляє, і будь-кому до їхніх телефонів - лізти не дасть.

 

Я б сам замінив на своєму 7+ але розібравши помітив підставу у вигляді 3х гранного болтика і викрутки нажаль не було тому прийшлось нести в сервіс

 

1554898430_ScreenShot2022-01-21at23_44_20.thumb.png.6b46ffaa06fe66480452c4d2b1dedb07.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, yu2007 сказано:

То це зараз в усіх іфонах на останніх іосах така фігня? Навіть якщо взяти справжню батарейку з донора і поставити в інший? Колись мав іфон із заміненим акумом, такого не писало.

ХЗ. 

але скажу так що не варто паритись бо уже декілька місяців політ нормальний, якщо перестане працювати то напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...