Перейти до змісту

Куди діваються люки?


vampirich

Рекомендовані повідомлення

Десь за останній місяць масово стали зникати сточні люки. Причому по всьому місті.

Я от їжджу на велосипеді і мені така ситуація світить травмами. А автомобілістам ще гірше: можна не тільки собі, а ще й комусь біди наробити, коли машину "кине" від в"їзду в яму не закриту люком....

Були недавно прийомщиків металобрухту прижали - і ті банально боялися приймати люки. Після того трішки часу в місті було все гараз з тим. А тепер куди вони йдуть? на металобрухт? комусь на дачу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер куди вони йдуть? на металобрухт? комусь на дачу?

Імхо і туди, і туди.

Хоча за вчорашній вечір ненайшов жодного відкритого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по дороге между мостави куча ливнёвок окрытых

в них как раз колесо повешается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер куди вони йдуть? на металобрухт? комусь на дачу?

Імхо і туди, і туди.

Хоча за вчорашній вечір ненайшов жодного відкритого :)

Видно не звернув уваги. Львівська - точно місцями без люків

Шевченка - та ж ситуація.

Набережна - нічим не ліпша. Можу ще назвати Потебні і Даннила Галицького.

Здається ще на шопена є одненька дірка.

В районах що "північніше" і "західніше" центру - банально не надто часто їжджу - то й якось не звертав уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я і не про свій район говорив. Рівенька, Відродження, Гордіюк, Перемоги, Грушеського: ось на цих вулицях відкритих люків не замітив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40-й, біля моста.

Пора місту прикупить "гумових" давно. Гума на металоломах не котується.

А пунктів прийому - тьма, тесть відро без дна не міг по-сусідах знайти.

Ще один товариш "з тих крайов" (Липини) - викрасив сріблястим баллончиком цеглину і кинув біля хати. До-обіда її не стало :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да воруют, куда ж еще деваются)

Киллограм - гривна) 10 кг = бутылка 0,5)

ЗЫ Я таким не занимаюсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я і не про свій район говорив. Рівенька, Відродження, Гордіюк, Перемоги, Грушеського: ось на цих вулицях відкритих люків не замітив.

Ну да? Звичайно на основній проїзджій частині немає - але Привокзальна - міст біля вокзалу, постійно десь якогось люка немає; Московська (біля Відродження - також). В принципі, згідна з автором - з люками твориться жах... Особливо, як подумаю, що хтось може випадково не помітити :rolleyes:::) Аж страшно стає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як Зевс звернув увагу, якраз пропадають бокові зливні решітки. Комусь яйка цим треба пришімити, або заставити в'їхати на велі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки но катав по недавно відремонтованій глушець - вже нема практично ні одної решітки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Киверцовской - та же ситуёвина.

В газете рекламку видел - актуальная, надо предложить производителю расширить ассортимент продукции :)

luk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В газете рекламку видел - актуальная

так це вони і тирять люки певно, ждуть коли ж муніципалітет почне в них брати продукцію ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Грушеського - нету! как на бывшего кузнесова ехать.... уже с месяца 3-4... ваще за###ли барыги драгметалами!

Надо сделать как в дойче с кодами на люке, но это нереально у нас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...