Перейти до змісту

Невже пересічний українець справді бидло?


Keter

Рекомендовані повідомлення

Случай описанный Яриком ничего не показал, потому что ели бы там присуцтвовал нарваный папик - то возможным исходом был бы просто мат, а то и похлеще.

Да, Ден... був би там ти - там був би і мат, факт :)

Хоча потрібно відмітити те, що Луцьк вже став трішки чистіше? Порівняно 3-4 роки назад? ВИ згідні? Все таки процес "in run"

Фіг там. При Кривицькому комунальники трохи краще працювали. Єдине - це зараз починають якийсь порядок біля базару наводити. Дороги Шиба робить - це факт, але місто - засирається. Від багатьох людей чув, які виносять сміття на вулицю - дуже часто вільного місця немає, і все навколо контейнерів валяється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 75
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Да, Ден... був би там ти - там був би і мат, факт :)

Все возможно, но:

- я стараюсь воспитывать детей так, что бы у них и в мыслях не было кидать что либо мимо урны;

- если бы случилась аналогичная ситусьен, то я бы сам сказал ребенку о том что надо поднять мусор и ребенок этот мусор поднял бы сам (в отличии от твоей ситуации).

З.Ы. На счет мата - я ужо не тот что был ранее ))))), утратил, так сказать квалификацию, хотя подчиненные иногда монго нового о себе узнают )))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

начитався я ваших розмишлялок і в мене появились проблеми: не курю, тому бички не викидаю, не п'ю, тому банки з під пива і сильнішого не викидаю, виробами №2 також не користуюсь, єдине що деколи в штанах заваляється якийсь папірчик, який чогось починає мучити, мол "викинь мене на дорогу, викинь", от і я їду собі за рулем і думаю, коли він на дорозі розкладеться і як він негарно буде там виглядати, а може хтось побачить, так і довожу я той манюсінькій кусочок паперчика до мусорника, боюся, що то вже якийсь комплекс :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від багатьох людей чув, які виносять сміття на вулицю - дуже часто вільного місця немає, і все навколо контейнерів валяється.

Yarchik - комунальні служби просто не були готові до такої схеми, (ні вякому плані), я їх не бороню, але це все таки двох стороній рух, як від комунальних служб, так і від людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, суспільство розвивається тільки в тому випадку, коли більшість "нормальна", тобто живе за законами прийнятними для суспільства.

Тобто, якщо можна проїхатись містом, значить не всі їздять за мажорними правилами, якщо можна позбирати сміття, значить не всі його викидали в недозволених місцях (інакше фіг позбирали би). Хоча уродів і дегенератів також неслабка кількість, але їх меньшість, як комуністів.

Тому гоніво "Невже пересічний українець справді БИДЛО" - це просто піар-акція, а стаття - це просто уривок з контексту.

Українці за своєю ментальністю дуже спокійний, працьовитий народ і якщо в когось є помітний надлишок гормонів тут нація нідочого.

Стосовно "бидла" наведу цитатку:

А что же они, эти «паны», «натворили» для нас, «пересiчних» украинцев, «населения», «электората», «биомассы», а проще говоря – «быдла»? Ведь наличие «пана», а они себя называют именно так, предполагает наличие «быдла», иначе понятие «пан» теряет смысл (поэтому для нормального человека одинаково омерзительны оба эти обращения!)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гітлер, в свій час, теж намагався зробити "чисту" та мегавиховану націю. Знищили всіх ненормальних, хворих і т.д. І що? - і нічого - вони теж частина суспільства - і суспільство не може без них.. воно знову буде їх породжувати - немає противаги.. балансу.. тому іє таке явище як "бидло" ..

** Супервихований дідусь, який за життя ні разу не матюкнувся і переходив дорогу виключно на переходах, на вулиці насіння не лузав.. зараз вигулює свою собачку.. де собачка справляє свої природні потреби??? І видумаєте дідусь прибере після неї?? - анізащо.. то хто він?**

Ми зайвий раз впевнюємося (переконуємося) що ВСІ ми ПОГОЛОВНО ..... хоч раз, але ставали.. включаючи автора і тих про кого писав...

у мене все..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@

Якого фіга приклад з нациською Німеччиною? Про

мегавиховану націю
там не йшлось зовсім.

Чи є різниця між купкою собачого %амна на газоні і помальованими балончиками стінами нового євроремонту, розбитою вітриною магазину, пошкрябаною машиною, погнутими знаками, спаленими дитячими павільйонами, викраденими люками, розбитими ліхтарями, обпісяними і обписаними ліфтами, зламаними лавками в парку і т.д. і т.п.

Особисто для мене є. Людина яка може зробити ці речі, перед гіршими не зупинится, якщо вона може виправдити своє бажання знищити "для сміху" чуже майно, вона знайде виправдання і знищинню чужого життя. Є дуже сильні слова: "поступай з іншими так, як хотів би, щоб поступали з тобою".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гітлер, в свій час, теж намагався зробити "чисту" та мегавиховану націю.

Гітлер був добрим дядькою! Тим більше, якщо би не Гітлер то німці зараз не виробляли так якісно свою продукцію(машно-будування, мудичні технології, промислові технології і т. п.). Гітлер багато чього навчив Німців, але в цьому вони ніколи не признаюця - такі нрави! ;) Якщо тобі потрібно було-би полікуватися, ти де би лікувався в росії(де лікар може забути зажим в животі і зашити ) чи в читсій цивілізованій Німечині, де доктри професіонали? А німечина така дякуючи Гітлеру і його бажаню створити "мегавиховану націю" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BTW

В америці, а саме к каліфорнії (San-Jose) більшість власників собачок ходять з мішочками ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гітлер був добрим дядькою! Тим більше, якщо би не Гітлер то німці зараз не виробляли так якісно свою продукцію(машно-будування, мудичні технології, промислові технології і т. п.). Гітлер багато чього навчив Німців, але в цьому вони ніколи не признаюця - такі нрави! ;) Якщо тобі потрібно було-би полікуватися, ти де би лікувався в росії(де лікар може забути зажим в животі і зашити ) чи в читсій цивілізованій Німечині, де доктри професіонали? А німечина така дякуючи Гітлеру і його бажаню створити "мегавиховану націю" ;)

Вержил84, опять не зришь в корень, немцы такие потому что их объединил и заставил качественно пахать в военных целях Фридрих 2.

А Адольфика фашики зря забыли, тут ты прав, из говна камрад поднял страну, но и завел ее похуже Сусанина тоже не слабо. И не нравы им не позволяют признать что Гитлер их многому научил, а память о том куда он их завел в итоге. Германия такая потому что это германия, почитай статуты магдебугского права - там почти за любой проступок через раз - смертная казнь, тоесть менталитет формировался на протяжении столетий и формировался жестоко. У нас же слишком попустительно к всему относились (ну от сохи то быстро и не нахватаешься культуры).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- Може ти спілкувася з Німцями в живу, про те як їхнім дідам жилося після принизливого версалського договору? Такі речі і факти ти не на одному телебачені не побачиш. А АДОЛЬФІК зміг за фантастично-короткий період часу навести порядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи є різниця між купкою собачого %амна на газоні і помальованими балончиками стінами нового євроремонту, розбитою вітриною магазину, пошкрябаною машиною, погнутими знаками, спаленими дитячими павільйонами, викраденими люками, розбитими ліхтарями, обпісяними і обписаними ліфтами, зламаними лавками в парку і т.д. і т.п.

Особисто для мене є.

Для мене теж є. Мені буде більш неприємно наступати на "кучки" ніж бачити помальовану стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли це буде помальована стіна вашого будинку наприклад, або дві стіни, три, чотири ?

Або ваша поцарапана машина, вибите скло, або навіть спалена? Як такий сценарій?

Може краще раз в 10 років вступити в ту кучу, ніж бачити все вище перераховане кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А коли це буде помальована стіна вашого будинку наприклад, або дві стіни, три, чотири ?

Або ваша поцарапана машина, вибите скло, або навіть спалена? Як такий сценарій?

Тема починалась з того, що у багатьох відсутня культура поведінки. А чомусь перейшла до крайніх проявів, що підпадають як під адміністративну так і кримінальну відповідальність. Говорили про культуру, а перейшли до злочинності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- Може ти спілкувася з Німцями в живу, про те як їхнім дідам жилося після принизливого версалського договору? Такі речі і факти ти не на одному телебачені не побачиш. А АДОЛЬФІК зміг за фантастично-короткий період часу навести порядок.

про те, як їм тоді жилося, написано купу книжок(з Ремарка починаючи) і знято купу фільмів, телепередач і т.д.і про дику інфляцію, і про заплати, які тачками додому везли, і про безробіття, і про зневіру колишніх фронтовиків Першої світової, і про приниженість великої нації.але порядок був і задовго до Гітлера. Німеччина протестантська країна. а у протестантизмі культивуються порядок, послух, щоденна праця. правий mammoth , це виховувалось століттями. І машини вони виробляли би так само якісно і без нього. не верзи дурниць. інакше "український гітлер" тебе в перших рядах репресує за огидно погане володіння мовою великої Української нації :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- Може ти спілкувася з Німцями в живу, про те як їхнім дідам жилося після принизливого версалського договору? Такі речі і факти ти не на одному телебачені не побачиш. А АДОЛЬФІК зміг за фантастично-короткий період часу навести порядок.

про те, як їм тоді жилося, написано купу книжок(з Ремарка починаючи) і знято купу фільмів, телепередач і т.д.і про дику інфляцію, і про *заплати, які тачками додому везли, і про безробіття, і про зневіру колишніх фронтовиків Першої світової, і про приниженість великої нації.але порядок був і задовго до Гітлера. Німеччина протестантська країна. а у протестантизмі культивуються порядок, послух, щоденна праця. правий mammoth , це виховувалось століттями. І машини вони виробляли би так само якісно і без нього. не верзи дурниць. інакше "український гітлер" тебе в перших рядах репресує за огидно погане володіння мовою великої Української нації :D

1) Книги, фільми, телебачення, це все було створено рукою іудея! ;) А вірити іудею, це себе не поважати.

2) "Український Гітлер" -- це з ряду фантастики, бо така "людина" як ти і тобі подобні, його в моменті продадуть за кусок жовтого сала з смердючим самогоном ;)

3) Історія не твореться сама по собі, її творять особистості такі як Гітлер і інші, а не алканавти і серуни.

3) Ти сам подивись як пишеш ---*"заплати"---

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- Може ти спілкувася з Німцями в живу, про те як їхнім дідам жилося після принизливого версалського договору? Такі речі і факти ти не на одному телебачені не побачиш. А АДОЛЬФІК зміг за фантастично-короткий період часу навести порядок.

Нет, не общался, но думаю им всяко лучше жилось чем тем которые аккурат после 2 мировой жили.

По телевидению данную тему затрагивают только вскользь, потому как клинит на том что он начал войну.

Из жизни - общался с челом, который собирался (в итоге попал) на стажировку в ФРГ. Так вот приехали 2 фашика (лет по 35) набирать туда команду, ну проверяли там кто языком в какой степени владеет и т.д. Так вот этот чел выпивал с фашиками пивко и обстановка была непринужденной, чел решил прикольнулся и заговорил о Гитлере как о великом преобразователе, который всех снабдил работой, поднял страну и т.д. и фашики потускнели и сказали что в германии не принято говорить о Гитлере ваабще что либо хорошее потому что он вверг в хаос не только гермов а и весь мир.

З.Ы. Интересно что бы они пели если бы выиграли....

З.Ы.Ы. Другой пример - И.В.Сталин, страна, которая не в пример Германии, краев не имеет, в 24 окончилась Гражданская, до 34 постоянные войны на востоке, к полной власти пришел в 32 году. Сопоставь себе какими темпами развивалась страна что до 41 было поставлено: промышленнось, ВПК, торговля, дороги и т.д., воспитаны кадры, как военные так и технические (и как воспитанны). Поднял страну из говна - ответ очевиден, но тут вылазит вопрос цены, какими усилиями, муками и жертвами все это достигалось.

Что ж наша страна любит поплевать в сторону тирана, но что то все молчат о галиции и волыни, бессарабии и о.Змеиный, закарпатской Украине которые если б не Сталин не вошли бы состав Украины никогда, гидроэлектростанциях, тяжелой и добывающих промышленностях? Ась? Слабо признать что страны то по большому счету никогда и не было? Что если бы не коммуняки, мы бы так и остались в составе империи и не увидили бы ваабще никакой независимости, которая (хоть и мнимая) но была при советах... Можно долго и нудно расписывать все. Но все что было - прошло, назад возврата нет и надо помнить что было и делать выводы, а вопрос хороший-плохой пусть встанет лет через 200.

З.З.Ы. У старших есть одно хорошее выражение - "наше поколение жило лучше", так вот эту тенденцию(или принцип) надо менять, надо делать, воспитывать, добиваться того что бы те кто придут нам в замен, получили не кусок говна в красивой обертке из слов, а конфетку...

Что то меня занесло немного, сори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- Може ти спілкувася з Німцями в живу, про те як їхнім дідам жилося після принизливого версалського договору? Такі речі і факти ти не на одному телебачені не побачиш. А АДОЛЬФІК зміг за фантастично-короткий період часу навести порядок.

про те, як їм тоді жилося, написано купу книжок(з Ремарка починаючи) і знято купу фільмів, телепередач і т.д.і про дику інфляцію, і про *заплати, які тачками додому везли, і про безробіття, і про зневіру колишніх фронтовиків Першої світової, і про приниженість великої нації.але порядок був і задовго до Гітлера. Німеччина протестантська країна. а у протестантизмі культивуються порядок, послух, щоденна праця. правий mammoth , це виховувалось століттями. І машини вони виробляли би так само якісно і без нього. не верзи дурниць. інакше "український гітлер" тебе в перших рядах репресує за огидно погане володіння мовою великої Української нації :D

1) Книги, фільми, телебачення, це все було створено рукою іудея! ;) А вірит іудею, це себе не поважати.

2) "Український Гітлер" -- це з ряду фантастики, бо така "людина" як ти і тобі подобні, його в монеті продасть за кусок жовтого сала з смердючим самогоном ;)

3) Історія не твореться сама по собі, її творять особистості такі як Гітлер і інші, а не алканавти і сируни.

3) Ти сам подивись як пишеш ---*"заплати"---

ну ти ж навіть у слові серуни робиш помилку ;) як тебе можна серйозно сприймати?:)звертаю увагу модераторів, що у пункті першому поста нашого колеги Вергіла84 - провокування міжрелігійної ворожнечі. у пункті другому- здається, намагання мене принизити якимось чином особисто:)це тягне на санкції?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- 1)Сталін потстроїв все це, ціною гулага, і міліонів без не виних смертей(Світла їм пам"ять). Я думаю, що ти б не хотів би бути в ціні цього промислового ровитку? Чи не так?

2) Не війшли би в совок, війшли би в Європу ;) ! А так скільки ГІВНА "нахлібалися"..................один Авган чього стояв.......скільки молодих хлопців положили за хуй собачий.....гади, бляді, рвати свок і палити в пеклі :D;) ;) ;):) :) :):mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- 1)Сталін потстроїв все це, ціною гулага, і міліонів без не виних смертей(Світла їм пам"ять). Я думаю, що ти б не хотів би бути в ціні цього промислового ровитку? Чи не так?

2) Не війшли би в совок, війшли би в Європу ;) ! А так скільки ГІВНА "нахлібалися"..................один Авган чього стояв.......скільки молодих хлопців положили за хуй собачий.....гади, бляді, рвати свок і палити в пеклі :D;) ;) ;):) :) :):mdr:

Гитлер, конечно, построил страну эльфов светлого будущего. Я тебе и говорю о том что хорошее не обязательно хорошее для всех.

По п.2 ты ваабще с историей знаком немного? Я тебе рекомендую поинтересоваться кем бы ты был при Польше и куда бы ты вошел.

Дерьма нахлебались бы в любом случае.

Ты для себя интересовался сколько погибло людей в Афгане? И еще, если уж на то пошло для мегастран как США и было СССР понятие за х* собачий не существует, было нужно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- 1)Сталін потстроїв все це, ціною гулага, і міліонів без не виних смертей(Світла їм пам"ять). Я думаю, що ти б не хотів би бути в ціні цього промислового ровитку? Чи не так?

2) Не війшли би в совок, війшли би в Європу ;) ! А так скільки ГІВНА "нахлібалися"..................один Авган чього стояв.......скільки молодих хлопців положили за хуй собачий.....гади, бляді, рвати свок і палити в пеклі :D;) ;) ;):) :) :):mdr:

а Гітлєр усе зробив безплатно, "жертв і разрушеній нєт", ззадду у нього на спині були такі білі пухнасті крила, а над головою світлий німб...уміє цей парубок повеселити сплесками свого підсвідомого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 mammoth -- ти би своє дитя не віправив в Авган, а не на світлий Гулаг!!! Як би тебе не переконували світлі комуністичні лозунгі. А дітдомовських можна було кидати в Авганську м"ясорубку, та? Не своє, не жалко ---- "было нужно" - так колись і твоє буде "было нужно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...