Перейти до змісту

Куплю смартфон


Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Glebs сказал:

Куплю смартфон на android, 3/32 Або 4/64, АКБ 4000mah, бюджет 3000 +-

Запропоную отакий, віддам за 3500 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Litovets сказал:

Запропоную отакий, віддам за 3500 грн.

Скільки часу у користуванні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, Litovets сказал:

Запропоную отакий, віддам за 3500 грн.

Вибачаюсь не додивився, думав, що це mi mix 3, ціна не адекватна, апарату 4 роки. Суб'єктивно 2к максимально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Glebs сказал:

Вибачаюсь не додивився, думав, що це mi mix 3, ціна не адекватна, апарату 4 роки. Суб'єктивно 2к максимально.

Ага, удачі в покупці аналогічного живого смарта за 2к грн.:D

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Glebs все вірно написав. Такого динозавра ніхто просто не буде шукати ні в якому стані. Це не тема пошуку аналогічного смарта за 2к.

Автор шукає телефон за 3к і явно не в музей китайської творчості.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, kot сказал:

Glebs все вірно написав. Такого динозавра ніхто просто не буде шукати ні в якому стані. Це не тема пошуку аналогічного смарта за 2к.

Автор шукає телефон за 3к і явно не в музей китайської творчості.

Та ніхто ж не проти, хай шукає собі на на здоровя. Кто іщєт тот найдьот:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В бюджеті ~3k раджу LG G7 ThinQ.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodano-lg-g7-lm-g710n-4-64-IDN3HkU.html

 

Собі взяв такий в якості робочого апарату. Дуже задоволений. Потужний проц (SD845), флагман зі всіма витікаючими (матеріали, вологозахист, вібро, мікрофони, датчик приближення і т.д.), невисока ціна. Незважаючи на ємність батареї (3000мАг), автономність телефону 1-2 доби. Я був в шоці! За майже рік часу ще жодного разу не підзаряжав впродовж дня. AccuBattary мого екземпляру показує 96-97%.

 

Будь-який варіант американців можна легко прошити на європейську прошивку з Android 10 та українською мовою. Єдине, не працюватиме Android Pay.

Собі я прошив корейську прошивку (Android 10, мова інтерфейсу рос.), оскільки в ній є стоковий функціонал для запису розмов з лінії. Саме цей критерій для мене був ключовий при виборі телефону. Дуже зручно, постійно користуюся!

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

В бюджеті ~3k раджу LG G7 ThinQ.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodano-lg-g7-lm-g710n-4-64-IDN3HkU.html

 

Собі взяв такий в якості робочого апарату. Дуже задоволений. Потужний проц (SD845), флагман з всіма витікаючими (матеріали, вологозахист, вібро, мікрофони, датчик приближення і т.д.), невисока ціна. Незважаючи на ємність батареї (3000мАг), автономність телефону 1-2 доби. Я був в шоці! За майже рік часу ще жодного разу не підзаряжав впродовж дня. AccuBattary мого екземпляру показує 96-97%.

 

Будь-який варіант американців можна легко прошити на європейську прошивку з Android 10 та українською мовою. Єдине, не працюватиме Android Pay.

Собі я прошив корейську прошивку (Android 10, мова інтерфейсу рос.), оскільки в ній є стоковий функціонал для запису розмов з лінії. Саме цей критерій для мене був ключовий при виборі телефону. Дуже зручно, постійно користуюся!

Минус в том, что это рефы, которые ремонтировались в подвалах Поднебесной. Так что ip67 не гарантировано, как и качество ремонта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romanc сказано:

Минус в том, что это рефы, которые ремонтировались в подвалах Поднебесной. Так что ip67 не гарантировано, как и качество ремонта.

Далеко не всі. Лише ті, які на OLX позиціонують в якості нових.

В мене беу зі штатів Verizon'овський. Барометр тест проходить, відповідно не розбирався.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, romanc сказал:

Минус в том, что это рефы, которые ремонтировались в подвалах Поднебесной. Так что ip67 не гарантировано, как и качество ремонта.

 

2 часа назад, MaestroA сказал:

В бюджеті ~3k раджу LG G7 ThinQ.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/prodano-lg-g7-lm-g710n-4-64-IDN3HkU.html

 

Собі взяв такий в якості робочого апарату. Дуже задоволений. Потужний проц (SD845), флагман зі всіма витікаючими (матеріали, вологозахист, вібро, мікрофони, датчик приближення і т.д.), невисока ціна. Незважаючи на ємність батареї (3000мАг), автономність телефону 1-2 доби. Я був в шоці! За майже рік часу ще жодного разу не підзаряжав впродовж дня. AccuBattary мого екземпляру показує 96-97%.

 

Будь-який варіант американців можна легко прошити на європейську прошивку з Android 10 та українською мовою. Єдине, не працюватиме Android Pay.

Собі я прошив корейську прошивку (Android 10, мова інтерфейсу рос.), оскільки в ній є стоковий функціонал для запису розмов з лінії. Саме цей критерій для мене був ключовий при виборі телефону. Дуже зручно, постійно користуюся!

 

3 нояб., 12.34.aac

Змінено користувачем Glebs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий:

Продам Samsung Galaxy A30, 4/64Gb Ідеал. Комплект як з магазину, чек, документи, коробка, оригінальна зарядка. Купляв в Алло.

Ніколи не падав, завжди у чохлі. Захисний бампер. На екрані ще скло, яке купував з телефоном. Батарея тримає 2 дні легко.

Ціна - 3700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, jeger01 сказал:

Є такий:

Продам Samsung Galaxy A30, 4/64Gb Ідеал. Комплект як з магазину, чек, документи, коробка, оригінальна зарядка. Купляв в Алло.

Ніколи не падав, завжди у чохлі. Захисний бампер. На екрані ще скло, яке купував з телефоном. Батарея тримає 2 дні легко.

Ціна - 3700 грн.

SM-A305f?

Змінено користувачем Glebs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Glebs сказал:

SM-A305f?

Не розбираюся в цьому шифрі. Краще фото вишлю

 

 

IMG_8009.JPG

IMG_8010.JPG

IMG_8011.JPG

IMG_8012.JPG

IMG_8013.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти

Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...