Перейти до змісту

ФОП для новачка


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

 

Думаю є тут люди в темі;). Тому цікавить будь-яка інформація по ФОП для новачка - якими сервісами користуєтесь, звідки черпаєте інформацію про регламент та новини-зміни (ті ж номери рахунків для ЄП та ЄСВ, тощо) і т.д. Можливо в приват контакти із ким можна проконсультуватись чи хто "веде" ФОП. Вітається будь-яка корисна інформація. Конкретно цікавить 3я група по напрямку ІТ.

 

Дякую та усім гарного дня!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Skalyan сказал:

Всім привіт.

 

Думаю є тут люди в темі;). Тому цікавить будь-яка інформація по ФОП для новачка - якими сервісами користуєтесь, звідки черпаєте інформацію про регламент та новини-зміни (ті ж номери рахунків для ЄП та ЄСВ, тощо) і т.д. Можливо в приват контакти із ким можна проконсультуватись чи хто "веде" ФОП. Вітається будь-яка корисна інформація. Конкретно цікавить 3я група по напрямку ІТ.

 

Дякую та усім гарного дня!!

Знайди толкового бухгалтера, 200-600 грн в квартал і спи спокійно, якщо шкода грошей, скачай ДІЯ там все тобі підсвічує та маячить коли що платити і здавати.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В Україні підприємцям хочуть дозволити працювати без реєстрації ФОП, – законопроект

Це буде можливо за умови, якщо річний дохід від їх діяльності не перевищуватиме 8 млн грн. Норму планують запустити з 2025 року.

 

Цікаво , для чого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...