Перейти до змісту

Проблеми з флешкою


Рекомендовані повідомлення

Народ порадьте що зробити з контактами в флешці щоб не окислювалися.

Флешка PRETEC. Коли я встановлюю MMC Mobile, то не хоче її опізнавати, а опізнає тільки "дисковой накопитель" в який я вставляю, а коли в йому (дисковому накопителю ) контакти протираю (спиртом, одеколоном) стає все гаразд, але весь час контакти протирати вже надоїдає. Порадьте якийсь метод щоб не окислювалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Harddriver, я не понял что ты посоветовал...

а топикстартеру - вопрос:

комп сильно старый?

может там просто пыли на валенки забилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

WD-шка - WD-40 - "технический аэрозоль универсального назначения, уникальный продукт, который по своим качествам превзошел показатели традиционных легких смазочных веществ, дисперсионных масел, водоотталкивающих веществ, очистителей металла, силиконовых аэрозолей."

Кого цікавить більше - може почитати тут http://www.wd40.ru/

Сорі за оффтоп ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вообще не врубился: куда и что ты вставляешь? Кардридер в комп, а в него флешку ММС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я маю на увазі контакти в кардрідеру окислюються, а коли їх протираю стає все гаразд.

Кардрідер ось такий (іншого кольору):

http://ebuy.com.ua/uploads/imgs/121833.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфіга не вийде. В тебе кардрідер іншого кольору.

:D:) Ска3ано в то4ку!

P.S. Ну може всетаки щось вийде? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рідер поміняй на нормальний. З тою WD-шкою то вже слів нема. Вже нею і в мобілки пшикають і куда хош. Скоро і в чай почнуть добавляти... Нормальні якісні контакти повинні бути сухі, чисті і не окислятись за пів дня. А не напшикані ведешками, Flux-off, KONTAKT-60 та іншою гидотою. Такі речі треба приміняти за призначенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка - не в окисленні діло, а в неконтакті через недожим. Підіжми контакти рідера - вони "самоочишуватись" будуть від тертя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...