Перейти до змісту

Хто винен в ДТП?


Рекомендовані повідомлення

По факту ТС винен, так як здійснив ризикований маневр.

Але якби не признався, а сказав би що їхав з іншої сторони, то винен був би таксист.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вина в дтп однозначно за таксистом. Ви ж не залетіли туди за 1 секунду, я певен, він заїхав туди 1хв тому і здавав заднім ходом, навіть не глянувши, був певен нічого не змінилось. Інша річ, щоб однозначно виправдатись у суді довелось би збрехати про заїзд,  хоча на мою думку, то (перетин суцільної) не було причиною.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% таксист винен (при умові, що в момент коли він почав рух, ти вже закінчив маневр і стояв запакований). 

І не важливо як ти туди потрапив, хоч телепорт. 

В таксиста порушення: 

10.1. Перед початком руху, перестроюванням та будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатися, що це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам руху.

10.9. Під час руху транспортного засобу заднім ходом водій не повинен створювати небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. Для забезпечення безпеки руху він у разі потреби повинен звернутися за допомогою до інших осіб.

ці порушення були здійснені уже після закінчення твого маневру, а отже дтп є їх наслідком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС чітко написав що він ,ТС  Рухався на момент зіткнення.

Що до паркування ТС ще залишалося півметра .

 

Таксист був би винен ,ЯКБИ там була розмітка на парковці,і таксист рухався НЕ  по ній.

Ну і якби в таксиста не працювали ліхтарі заднього ходу 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nokian сказал:

ТС чітко написав що він ,ТС  Рухався на момент зіткнення.

Що до паркування ТС ще залишалося півметра .

 

Таксист був би винен ,ЯКБИ там була розмітка на парковці,і таксист рухався НЕ  по ній.

Ну і якби в таксиста не працювали ліхтарі заднього ходу 

Розмітка на парковці є, він рухався НЕ по ній!!! Реально я не бачив включених фонарів заднього ходу, аварійки не було 100%

Він почав їхати коли я вже наполовину заїхав, до моменту зіткнення він проїхав +/- 50см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В такому випадку відеореєстратор показав би ,чи були задній хід та аварійна.

Тоді можна було би на таксиста тиснути .

А по розмітці,то якщо він її перетнув і два ТЗ стояли так до моменту приїзду поліції- можна було тиснути і без реєстратора.

В цілому ж він і почав рухатися,бо ніяк не очікував,що ти гайнеш через суцільну 

 

Змінено користувачем Nokian
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

8 minutes ago, Nokian said:

В цілому ж він і почав рухатися,бо ніяк не очікував,що ти гайнеш через суцільну

Гадаю, таксист про ту суцільну і не думав, якби в той момент так само автор в'їхав по іншій смузі було б аналогічно, таксист став кривобоко і за його логікою туди ніхто б не вліз, тому він або глянув 5-10сек до зіткнення, говорячи по телефону, не здивуюсь, що рушаючи він ще слухавку не поклав. Виклик поліції звичайно є дивним з його боку, мені більше схоже на взяти на понт. Просто в мене логіка така, коли здаю заднім ходом, все що я зачепив, то моя вина, хто б там з якої смуги не їхав, чи навіть підпер мене.

 

Нещодовно мав ситуацію, коли в місці (маф батьків, сторона складу) де нема чужих авто, заднім ходом тернувся в батьківський жигуль, притому як приїхав, я його бачив, але просто закрутився, а потім на автоматі думки, навіть не глянув, бо мені треба було до метра здати взад, щоб розвернутись. Оцей автоматизм думок, коли люди нових знаків не бачать, є значною частиною дтп.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий рідкісний вид оленів на дорозі - "підставлянці".

Вони навмисне підставляють своє авто під ДТП. Машина в них бита перебита, але, як правило, то має бути міцне авто. З міцним кузовом. Москалик, чи старий Мерс. Волга стара. і т.п.

Після зіткнення, такому авто мало що буде, а от сучасній машинці, де замість металу банка консервна і пластик...

 

З день, такий олень може "заробити" кілька тисяч грн. 

Бо багато водіїв не хочуть поліції і розборок і платять такому оленю, аби не мати інших проблем.  Реєстратор спасає і знання ПДР.  Ну і , часом, міцний удар оленю по мармизі. 

 

(ситуація: воно здає задом і б'є бампер. Вимикає задню, аби не світилися вогні, і претензія, ти дистанцію не тримав і в'їхав у нього.

Без Реєстратора - не докажеш НІЯК.  Станеш простягати кулаки - ще й на інше покарання нарвешся. Бо там може сидіти "свідок". )

 

Будьте обережні, народ.

НЕ забуваємо про ПДР і про ДДД.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно говорив з поліцейським. 

По ситуації мала бути обоюдна вина, мені штраф за перетин суцільної, таксист винен що здавав назад "всліпу"

Дивно що поліцейські які приїхали на виклик, прийняли позицію таксиста, що я його підрізав.

Для себе висновки зробив :)

  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічия вина не може бути доведена ОСТАТОЧНО ,поки нема рішення суду.

Ну а швидше приймуть сторону тогочиї аргументи вагоміші,і хто ВПЕВНЕНІШИЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, oleroy сказал:

Щойно говорив з поліцейським. 

По ситуації мала бути обоюдна вина, мені штраф за перетин суцільної, таксист винен що здавав назад "всліпу"

Дивно що поліцейські які приїхали на виклик, прийняли позицію таксиста, що я його підрізав.

Для себе висновки зробив :)

якби вони складали протокол то їх було би два. А так вони просто , як виїздні експерти, визначили причину пригоди, ту яка призвила до винекнення зіткнення, більш вагому-першопричину, наприклад для складання європротоколу. Я не розумію чому не можна було скласти европротокол і перередати витрати на страхову.

І в темі показано ситуацію лише зі сторони течика, таксиста в темі немає, як правило з другої сторони ситуація трохи інша.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, oleroy сказал:

Щойно говорив з поліцейським. 

По ситуації мала бути обоюдна вина, мені штраф за перетин суцільної, таксист винен що здавав назад "всліпу"

Дивно що поліцейські які приїхали на виклик, прийняли позицію таксиста, що я його підрізав.

Для себе висновки зробив :)

Я колись в дворі мав зіткнення з джипом де за кермом була жінка. Я мав повертати праворуч, а жіночка їхала на зустріч, тобто повертала ліворуч. Повертала , як прийнято їздити в дворах по корроткому шляху, зрізаючи кути повороту. За кущами ні я її ні вона мене не бачили, а як побачили то було пізно - зима і слизько. В неї майже нічого, а я мав тріснутий бампер, зломану форсункук омивача фари, зломане кріплення фари і непрацюючу протитуманку. Доказати жіночці було щось не реально  тому я викликав поліцію і протоколи мали бути і на неї і на мене, вона виїхала на зустрічну, а мені "щось там, що призвело до зіткнення".

І так робиться майже завжди: ти винуватий бо ти порушив правила, а ти бо не сидів вдома, а вирішив кудись їхати.

Поліцію викликали для встановлення винуватця події, а по факту копи займають якусь тупу позицію і наводять ще більшого смутку і ніякої конкретики. В результаті після спорів вони сказали, що винна більше жінка і поїхали , а ми оформляли європротокол і завезли документи в страхову.

Змінено користувачем Такер
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Nokian сказано:

ну для цього страховий поліс потрібен в першу чергу.

Без автоцивілки їздити ніззя.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.05.2021 at 13:17, Nokian сказано:

В ПДД нема  визначення мудаки,гандони і тд.

 

А зря )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Штрафи по новому ближче , ніж здаються.....

https://internetua.com/-diya-naucsit-ukrainskih-avtomobilistov-jalovatsya-na-narushitelei-pdd

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...