Перейти до змісту

Хто винен в ДТП?


Рекомендовані повідомлення

Сталась вчора маленька халепа, ДТП.

Незначне, домовились на місці, я відшкодував пошкодження таксисту, вирішив що так простіше ніж зв'язуватись з страховиками, а ще гірше через суд.

Визвали поліцію, вони перевірили документи, ми вирішили що самі полюбовно розійдемось, і всі роз'їхались.

 

Отже, на Воїнів-Інтернаціоналістів є карманчик навпроти садка. Кожного ранку привожу дитину в садок, заїзджаю в цей карманчик, щоб не ставати на аварійці біля садка, не створювати труднощі на прямій дорозі.

Вчора на парковці стояв таксист по рагульному, навскоси, зайнявши два паркомісця. Перед ним було мало місця, тому я його об'їхав, і запаркувався за ним.

Але в момент коли я заїзджав, він почав виїзджати задом, і втулив мене в задню арку. В цей момент я ще їхав, мені залишалось 50см щоб стати.

Я завернув через суцільну лінію розмітки!!!

Тут питань немає, Я ВИНЕН, я це визнаю.

В таксиста седан мерседес, в мене бус T5.

Він каже що подивився назад, було вільно.

ЯК??? Як можна здавати назад, дилячись вперед, і не бачити великий бус збоку?

 

Отже в мене дві претензії, перша що він гімнюк, став раком на парковці, хоча розмітка намальована щоб ставати рівно ( якби став рівно, впевнений на 100% що дтп не було б)

Друга, здаючи назад, маєш дивитись назад, а не подивитись що нікого немає, і розвернутись дивитись вперед, чи в носі колупатись. Позаду пішохідний перехід, де часто діти перебігають, часом навскоси щоб зрізати через парковку.

Хочу докопатись до істини, я рахую що порушив перетнувши суцільну... але цим я створив аварійну ситуацію? чи таксист винен, що здаючи назад не дивився куди їде?

 

 

 

 

 

20210528_114927.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, oleroy сказано:

Отже в мене дві претензії, перша що він гімнюк, став раком на парковці,

більшість таксистів *андони.  Королі дороги!

31 хвилин тому, oleroy сказано:

чи таксист винен, що здаючи назад не дивився куди їде?

100%

 

Він, швидше за все, їхав з Соборності в сторону Кравчука. Побачив, що на парковці пусто і став собі "як зручно, бо Я_на_2_минути".

Мудакуватість при парковці - це хвороба. Навіть на 30 сек треба бути людиною і поважати інших водіїв. Але тут таксист головного мозку ...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, S30 сказано:

Дарма ти цю тему створив. Ох дарма. ))))

Нормально!

П'ятничний срач!

 

І да почнеться срач!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таксист здаючи назад зобов'язаний був дивитися на праву смугу,і пропускати тих,хто рухається по ній,і враховувати,що ти Не перетинатимеш суцільну.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Zheny@ сказано:

більшість таксистів *андони.  Королі дороги!

Ну, хай почнеться срач )))))

Жень, згоден. Але, як кажуть "який їхав...." і далі по тексту.

Розумієш @oleroy , тут питання не те що таксист баран (це в тебе зараз ще емоції бурлять і бажання довести собі що це не ти а хтось другий винен), а те що тобі повезло без суду і протоколу.

А був би таксис хитрожопіший, то викликав би поліцаїв і сказав би що подивився  - перешкод нема і спокійно вирулюю зі стоянки. Не встиг перевести погляд з одного зеркала на інше як влітає "олень " на стоянку та ще й з зустрічної через суцільну, якого ніразу не чекав. Невстиг зреагувати, прошу наказати і компенсувати фізичні і моральні збитки.

Так що зроби висновки, відремонтуй буса і не порушуй сам. Не порушив би, то компенсовував таксист збитки тобі, одноосібно. А так ти ще його накормив.

Змінено користувачем S30
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буває таке, що поки очі з одного дзеркала в інше переводиш, то ззаду встигає авто підлізти чи пішохід. Тим більше автора там взагалі не мало бути. 

От якби він заїхав у авто, яке їхало там без порушення, тоді був би винен однозначно.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПДД нема  визначення мудаки,гандони і тд.

Як і ,,швидше за все,,.

Лишні емоції заважають на дорозі ,і в житті.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поліцію визвали, ситуацію пояснили, документи/страховки перевірили, таксист на нагрудну камеру сказав що самі розберемось і поїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, oleroy сказано:

Поліцію визвали, ситуацію пояснили, документи/страховки перевірили, таксист на нагрудну камеру сказав що самі розберемось і поїхали

Я й кажу вважай повезло. На відносно порядного попав.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обоє рябоє - імхо. один порушив заїжджаючи на стоянку, інший порушив не впевнившись у безпеці маневру.

хоча якби таксист не любився б в очі - то дтп не було.

@S30після бійки кулаками не махають - але тс теж міг включити дуріка і сказати  що він заїжджав так як треба, просто мусив трошки вільнути, бо габарити бусика не сильно дозволяють одразу вивернути. і тоді винним був би таксист. а так - получаєтсья ТС порядний, визнав вину, відшкодував пошкодження, хоча по факту - обоюдка

20210528_.jpg.3610e71871357e7d016b52871e74e62f.jpg

Змінено користувачем vampirich
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, vampirich сказал:

обоє рябоє - імхо. один порушив заїжджаючи на стоянку, інший порушив не впевнившись у безпеці маневру.

хоча якби таксист не любився б в очі - то дтп не було.

@S30після бійки кулаками не махають - але тс теж міг включити дуріка і сказати  що він заїжджав так як треба, просто мусив трошки вільнути, бо габарити бусика не сильно дозволяють одразу вивернути

20210528_.jpg.3610e71871357e7d016b52871e74e62f.jpg

я за правду, все чесно розказав, порушив, визнав.

тут питання в ньюансах. якби він приїхав в передню арку, полюбому я його підрізав, а тут я фактично припаркувався, і тоді він гепнув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фактично ти збив його з пантелику,тим ,що порушив правила.

Це все одно,що їхавши по зустрічній пред'являти претензії,що тебе не пропустили 

Чого ти ще не заспокоїшся?

Всім ,включаючи в тебе ,все ясно.

Переключися на щось важливіше 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А поліцію хто викликав?

таксист, хоча я був непроти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так зрозумів, що їм нецікаво було займатись дрібним дтп.

Туди, на парковку досить часто люди так  заїзджають, зранку коли дітей привозять.

Тепер ставатиму з аварійкою біля садочку, ціліший буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

А поліція як відреагувала на перетин суцільної?

ми обговорили як правильно було заїзджати, де ставати, паркуватись. Кароч, профілактична бесіда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче є законопроект ,по якому свідки(заявники) порушення ПДД  отримуватимуть відсоток від штрафу..

Таксисти будуть в перших заявниках думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Наче є законопроект ,по якому свідки(заявники) порушення ПДД  отримуватимуть відсоток від штрафу..

Таксисти будуть в перших заявниках думаю.

він свої бонуси отримав від мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Nokian сказано:

Наче є законопроект ,по якому свідки(заявники) порушення ПДД  отримуватимуть відсоток від штрафу..

Таксисти будуть в перших заявниках думаю.

то й на краще імхо. може перестануть водії так активно порушувати, бо трішки більше боятимуться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, S30 сказано:

Я й кажу вважай повезло. На відносно порядного попав.

А може я і неправий. Так би за порушення ПДР відбулися би по 15 НМДГ і таксист відшкодовував би ТОБІ пошкодження, а не ти йому. Якщо докопуватись до суті. Але це вже залежало б від суду, а суд у нас самий справедливий.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, oleroy сказано:

Тепер ставатиму з аварійкою біля садочку, ціліший буду.

І буде тобі гикатися щоразу, коли хтось там буде розминатися, об'їжджаючи твоє авто!

Добре, що вже 16-ка маршрутка тудою не їздить. Той був ще ...  маршрут.

 

По хорошому, того карманчика там мало.  І розмітка мала б бути пунктирна. Чисто в теорії.

 

ось перегляд вулиці, для тих, хто не дуже знає той район. 

По хорошому - там з 2-х сторін місця для карманчиків - просто вагон і ще один вагон і ще тєлєжка.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі тема "підвозчиків" цікава. Біля 18 школи ніби й місця - вагон, але в часи пік там робиться пекло. Бо кожен хоче схитрувати і підвезти своє чадо мало не під самі ворота. Шкода, коли не тільки розпухлий кермувальник, але й дитина вже на ранніх стадіях ожиріння.

По-хорошому, треба було б копати "своїх" депутатів для наведення порядку поблизу днз і шкіл і паралельно працювати з батьками стосовно вибору альтернативних варіантів довезення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для чого в Луцьку депутати,?

Хіба не для того ,аби вирішувати такі питання?

З них треба починати.

Ну і звісно дирекція шкіл та ,садків разом з батьками мають тих депутатів штурхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...