Перейти до змісту

Арабо-ізраїльські війни


Рекомендовані повідомлення

Почему Египет взялся быть посредником на переговорах между Израилем и ПА? 


Одно из требований Палестинцев: что бы евреи ушли из Израиля туда, откуда пришли.

Египет заволновался. Ведь евреи пришли в Израиль как раз из Египта.

 

:)

 

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.05.2021 at 18:49, jurgen007 сказано:

Якраз Град на 55км і достає

за наявності - "пускової установки".... а так, по "вєлєнію" Аллаха - хз куди вони полетять, а точніше - не полетять...

P.S. мож, я щось пропустив...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еврейская область в рф по площади почти в 2 раза больше чем Израиль, могли б уже там независимость объявить и китайцев выселять как палестинцев.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо сє, не знав що на борді є совкодрочери) А по темі. Євреї все правильно роблять, побудували в пустелі сильну державу. Сектор Газа по аналогії як Придністровя, чи ордло... І мене дивують виправдання, типу - бідні палестинці, їх бомблять кровожерливі євреї. А те що вони першими почали сотнями ракети запускати? Тільки от євреї не терпіли, і на одну прилетівшу ракету відповідають рішуче і фізично а не як деякі - глибоко проковтнувши, тобто осуджуючи.
Люди розуміють що для них війна є війною, вони воюють а не грають в війну як деякі. З цікавих фактів = читав про шестидневну війну, де вони вислали перед початком операції спецназ на консульство США і зробили диверсії їх радіолокаційних установок, щоб недай бог інфа нікуди не вийшла. Або як випадково ( хоча кажуть що не дуже) розбомбили USS Liberty.
І на кінець - палестину підтримує та озброює ерефія, що для мене ставить всі крапки над і в даному конфлікті. Імхо)

Змінено користувачем AnimaNoir
  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...