Перейти до змісту

Обережно!"Хохма від Csty Card"


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.Вчора їхав в тролейбусі.В гаманці було дві картки -City Card і приватбанківська.Коли компостував (не виймаючи з гаманця) замітив , що зняло -один раз 4 грн, а другий 4,25грн.Прийшов додому і в Приват24 побачив -дійсно з картки "Приват" зняло кошти.Зателефонував в City,там сказали , що про проблему знають , але грошей не повертають.Треба користуватись однією карткою.Так , що будьте уважні.Особливо з новими (чіпованими ) картками.:0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, toj_tu сказал:

Всім привіт.Вчора їхав в тролейбусі.В гаманці було дві картки -City Card і приватбанківська.Коли компостував (не виймаючи з гаманця) замітив , що зняло -один раз 4 грн, а другий 4,25грн.Прийшов додому і в Приват24 побачив -дійсно з картки "Приват" зняло кошти.Зателефонував в City,там сказали , що про проблему знають , але грошей не повертають.Треба користуватись однією карткою.Так , що будьте уважні.Особливо з новими (чіпованими ) картками.:0011:

оце прикол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну гадаю, що це було й так очевидно, якщо ти прикладеш дві різних картки, здатних на безконтактну оплату, то валідатор, якщо встигне, то й зніме орлату з обох, можна було й самому здогадатись. Звідки валідатор має знати, що ці 2 картки належать одному пасажиру ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, SergLutsk сказал:

 Звідки валідатор має знати, що ці 2 картки належать одному пасажиру ?

1.Термін повторного компостування -не менше 5 секунд.
2.Коли взяти дві картки City - не зніме з жодної.
Через те і написано-"Обережно хохма".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, toj_tu сказано:

Всім привіт.Вчора їхав в тролейбусі.В гаманці було дві картки -City Card і приватбанківська.Коли компостував (не виймаючи з гаманця) замітив , що зняло -один раз 4 грн, а другий 4,25грн.Прийшов додому і в Приват24 побачив -дійсно з картки "Приват" зняло кошти.Зателефонував в City,там сказали , що про проблему знають , але грошей не повертають.Треба користуватись однією карткою.Так , що будьте уважні.Особливо з новими (чіпованими ) картками.:0011:

Хохма це коли відкрив додаток в телефоні і гроші по nfc зняло не з додатку, а з картки, що прив'язана до телефону для безконтактної оплати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, toj_tu сказано:

1.Термін повторного компостування -не менше 5 секунд.

з картки - сітікард ))) або з картки з одним ідентифікатором

тобто, оплатив власний проїзд, потім - можна через 5 сек за іншого - з одним ідентифікатором, у випадку з картами сітікард.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

картку зчитує за 0,3с (максимум, за стандартом)  - одночасно прикласти сітікард і будь-яку банківську - звісно зчитає з обох, чому - ні? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, case_l сказано:

Хохма це коли відкрив додаток в телефоні і гроші по nfc зняло не з додатку, а з картки, що прив'язана до телефону для безконтактної оплати. 

не бачу хохми? де був пріорітет - там і зняло...ну ,і про сам "додаток" - не буду казати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bliksss сказал:

 одночасно прикласти сітікард і будь-яку банківську - звісно зчитає з обох, чому - ні? 

А чому не зчитує з двох одночасно прикладених City?Бо тоді їм прийдеться ТОЧНО повернути кошти  однієї з карт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, toj_tu сказано:

А чому не зчитує з двох одночасно прикладених City?

питання не до мене, візьміть і поцікавтесь - як працює (має працювати) технологія..в ідеалі... 

вище - я вже пояснив, невже не зрозуміло? от на борді писати  - вистачає розуму, а прочитати -ні?

P.S.   @toj_tu - не маю відношення ні до сітікарду, ні до міськради чи інших причетних до цього...

 на борді, висловлюю свою - суб'єктивну думку, про те - як би "воно" мало працювати...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@toj_tu

33 хвилин тому, toj_tu сказано:

А чому не зчитує з двох одночасно прикладених City?

ну написав же...не зчитає з двох "сітікардів", принаймні - не повинно, якщо не зчитує - значить все - добре.

Теоретично - могло б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, toj_tu сказано:

А чому не зчитує з двох одночасно прикладених City?Бо тоді їм прийдеться ТОЧНО повернути кошти  однієї з карт.

от чому?

ви - здійснили оплату, двома-трьома-десятьма картками, мають повернути? ніхто ж не знає - про ваші наміри...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, toj_tu сказано:

Бо тоді їм прийдеться ТОЧНО повернути кошти  однієї з карт.

смішно... хто розпоряджається карткою? Хто заставляв - "прикладувати"? захотів - просто спробувати, які питання? спроби платні - 6 грн. в маршрутці, 4 грн. в тролі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажись я вгадав з ржущим смайликом але промахнувся з темою

upd: отлічна реакція ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, toj_tu сказано:

А чому не зчитує з двох одночасно прикладених City?Бо тоді їм прийдеться ТОЧНО повернути кошти  однієї з карт.

Ніхто нікому нічого не винен.

 

Пасажир сам відповідає за те, що він там прикладає до валідатора!

А раптом я своєю СітіКард плачу за себе, а банківською (або другою Сіті кард) , за воно того парня?

Контролю, абсолютно пох, як і Сітікард. 

 

Хто лоханувся, той запаптив двічі. Все просто!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

14 часов назад, case_l сказал:

Хохма це коли відкрив додаток в телефоні і гроші по nfc зняло не з додатку, а з картки, що прив'язана до телефону для безконтактної оплати. 

в мене знімало і з додатку і з пайпаса по нфс одночасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, duke1975 сказал:

 

в мене знімало і з додатку і з пайпаса по нфс одночасно. Причому по пайпасу більше 6 грн., комісія напевно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, duke1975 сказано:

в мене знімало і з додатку і з пайпаса по нфс одночасно.

відповідь - вище...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так навіщо той сіті карт, якщо можна безконтактно оплачувати напряму з банківської карти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, duke1975 сказано:

Так навіщо той сіті карт, якщо можна безконтактно оплачувати напряму з банківської карти.

А мені, лоху,  банк не дав карти з пейпас, і я лох такий, без телефона з підтримкою NFC.

Як бути ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі нові карти з чіпом йдуть, піти і карту поміняти, а деякі банки, Вам, як лоху, і курьером можуть передати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, duke1975 сказано:

всі нові карти з чіпом йдуть, піти і карту поміняти, а деякі банки, Вам, як лоху, і курьером можуть передати.

Та шо ти кажеш?

Отримала дружина нову від привату - без пейпас. Я від ОТП - без пейпас, від Кредобанку - без Пейпас! (це протягом останніх півроку-рік)

Аваль дав іменну з пейпасом.

І да, телефон в мене вміє NFC.

Якщо хтось не розуміє сарказму, то є купа людей, які не мають подібних плюшок.

Старше покоління. Приїжджі. Хтось із села.  Хтось принциповий.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zheny@ сказано:

банк не дав карти з пейпас, і я лох такий, без телефона з підтримкою NFC

для старшого покоління це типова ситуація 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, alexvvv сказано:

для старшого покоління це типова ситуація 

То дійсно Роздати всім пенсіонерам по картці з пейпасом!  Хулє.

Є такі, що на пошті пенсію отримують. Яка картка? Який всраку пейпас чи NFC ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Zheny@ сказал:

Та шо ти кажеш?

Отримала дружина нову від привату - без пейпас. Я від ОТП - без пейпас, від Кредобанку - без Пейпас! (це протягом останніх півроку-рік)

Аваль дав іменну з пейпасом.

І да, телефон в мене вміє NFC.

Якщо хтось не розуміє сарказму, то є купа людей, які не мають подібних плюшок.

Старше покоління. Приїжджі. Хтось із села.  Хтось принциповий.

 

 

кінчився термін дії зарплатної, місяць назад, у приваті, дали з чіпом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...