Перейти до змісту

шукаю з ким розділити ділянку в Хрінниках


Рекомендовані повідомлення

Бачу, є якась активність, закину вудку сюди .  Давно хочу придбати собі ділянку на Хрінницькому водосховищі, та зробити там мисливську хатинку. Їжджу туди часто, зазвичай до когось, хочу їздити вже до себе.
Знайшов гарне місце, в с. Шибин. Близько 12 соток. З виходом до води. Сусіди поруч - нормальні мисливці )) . Мені трохи забагато/задорого, хочу з кимось купити на двох. Одразу поділимо навпіл юридично та домовимось про спільне облаштування виходу до води.
Є і інші варіанти (Шибин/Товпижин/Набережне) ,  теж можемо обговорити, але цей, імхо, найкращий.
Отже, мені потрібна людина, яка хоче придбати собі 5-6 соток землі (за 4-6к$), на березі Хрінницького водосховища, з виходом до води. З мене екскурсія, і надіюсь вдале сусідство на майбутні роки.

+38-О5О-8З7-ОІ-5З  Вадим

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну темку. Літо, спека, діляночка біля водойми, шашлик повільно обертається,  а по чарці повільно стікає роса....  Ну хіба не кайф??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 k$/сотка - це такі ціни за 50 км від Луцька? Років 15 тому на Світязі люди за свої 20 соток в селі 100..150 к$ цінили, знайомий тоді купив а зараз продав за 8 - реальна ціна за 20 соток на засцяному туристами озері з сезоном відпочинку 2...3 місяці на рік.:unsure:

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, jurgen007 сказано:

1 k$/сотка - це такі ціни за 50 км від Луцька? Років 15 тому на Світязі люди за свої 20 соток в селі 100..150 к$ цінили, знайомий тоді купив а зараз продав за 8 - реальна ціна за 20 соток на засцяному туристами озері з сезоном відпочинку 2...3 місяці на рік.:unsure:

купив за 100 продав за 8? ну норм бізнес

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, alexvvv сказал:

купив за 100 продав за 8? ну норм бізнес

Купив за 120 продав за 8 - на волинському  "лазурному березі" виявилось замало сонця і забагато комарів, але для місцевих хто тоді встиг продати бізнес навіть дуже нормальний.:D

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2005му знайомий німець з сім"єю приїзджав в Луцьк в гості до батьків дружини і захотів купити на хріницькому водосховищі хатину біля берега, подзвонили по оголошенням, місцеві просили за ділянку біля берега з хатою під знос від 5 к$. Той сказав що такі ціни в них а тут більше тисячі воно не коштує.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Cherman сказал:

Хех, знайома історія. В мене знайомий купив нерухомість біля Світязя, щось там будує. Вклав свої гроші, ще й знайомого з-за океану втягнув - всього десь 50к баксів туди всунув, і це ще не кінець.

Ну то вони якось скромно вложились, мабуть не перша лінія, в Ілічовці, де прокурорські дачі стоять, тільки ділянка землі від 150 продавалась. Потім при новій владі мусили пісок через ліс  камазами навозити щоб берег від дач відсунути на положену відстань.:rolleyes:

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


×
×
  • Створити...