Перейти до змісту

Гідрогелеві плівки на всі моделі телефонів (майже)


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Юріч сказано:

LG L1?

Яка точніша (розшириніша) модель? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий вечір.

Цікавить плівка на Huawei P30 Pro (покатий екран по боках)

Наявність та можливість поклеїти

Бажано завтра 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Толь Ка сказано:

Добрий вечір.

Цікавить плівка на Huawei P30 Pro (покатий екран по боках)

Наявність та можливість поклеїти

Бажано завтра 

 

 

 

 

можна. правда, на заокруглені екрани йде інша плівка і вона дорожча.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, kushmiruk сказал:

Яка точніша (розшириніша) модель? 

https://lg-rus.com/lg-optimus-l1/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то плотер ріже ОДНУ Й ТУ САМУ плівку під різні розміри.

Якщо носиться без чохла- плівка трохи ширша,якщо носитиметься з чохлом-трохи вужча.

Більшість на Варшавці зараз ріже плівку Sunshine.

Товщина її буває різна,і хтось товстішу цінить дорожче,хтось однаково.

Щоб товстіша і тонша помітно по різному лягала на заокругленій краї,щось не помічав .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Взагалі то плотер ріже ОДНУ Й ТУ САМУ плівку під різні розміри.

Якщо носиться без чохла- плівка трохи ширша,якщо носитиметься з чохлом-трохи вужча.

Більшість на Варшавці зараз ріже плівку Sunshine.

Товщина її буває різна,і хтось товстішу цінить дорожче,хтось однаково.

Щоб товстіша і тонша помітно по різному лягала на заокругленій краї,щось не помічав .

В мене hocco і плівки різні по властивостям, а не тільки товщина. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Немає. 

Надто стара модель. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

Взагалі то плотер ріже ОДНУ Й ТУ САМУ плівку під різні розміри.

Якщо носиться без чохла- плівка трохи ширша,якщо носитиметься з чохлом-трохи вужча.

Більшість на Варшавці зараз ріже плівку Sunshine.

Товщина її буває різна,і хтось товстішу цінить дорожче,хтось однаково.

Щоб товстіша і тонша помітно по різному лягала на заокругленій краї,щось не помічав .

 

Вітя, а ти можеш на LG L1 наклеїти плівку? Стара плівка на екрані є, по ній можна вирізати нову. Можливо в тебе є кусок плівки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На айфон якщо хто думає то не варто.

Наклеїли мені... По бокам і знизу де екран загнутий не прилягає само собою, хоть і запевняли що приляже.

Краще не пожаліти і взяти хороше скло яке аналогічно загнуте чи затемнене по бокам, що собстно і потім зробив. Деремно погодився на експеремент.

 

Ще з нюаснів: тактильно норм, палець скользить майже як по склі. При погляді під кутом суб"єктивно показалось що темнить зображення більше ніж зі склом.

 

PS порівнюю з норм склом 300+ грн 

айфон XR

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Pavelix сказано:

На айфон якщо хто думає то не варто.

Наклеїли мені... По бокам і знизу де екран загнутий не прилягає само собою, хоть і запевняли що приляже.

Краще не пожаліти і взяти хороше скло яке аналогічно загнуте чи затемнене по бокам, що собстно і потім зробив. Деремно погодився на експеремент.

 

Ще з нюаснів: тактильно норм, палець скользить майже як по склі. При погляді під кутом суб"єктивно показалось що темнить зображення більше ніж зі склом.

 

PS порівнюю з норм склом 300+ грн 

айфон XR

Клеїли напевно не в мене. 

В мене є на заокруглені екрани спеціальна плівка, яку зубами не віддереш. 

В мене заокруглений, вже пів року і жодних нюансів.

Тому, Welcome! 

І ціна буде менша ніж 300грн.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, kushmiruk сказал:

Клеїли напевно не в мене. 

В мене є на заокруглені екрани спеціальна плівка, яку зубами не віддереш. 

В мене заокруглений, вже пів року і жодних нюансів.

Тому, Welcome! 

І ціна буде менша ніж 300грн.))

На автовокзалі...ваш ларьочок... знаю бо колись давно звертався. Єдине що особисто вас не було а інший співробітник. Я запитав, уточнив чи оголошення на борді ваше, він підвтердив. Сказав що на айфон буде дорожче. Я відповів щопитання не в ціні а в якості. Якість поообіціяв - результат я описав)) 

Я без претензій і тд.... не ті гроші щоб запарюватись, і для себе зробив висновок що скло всетаки тактильно і візуально набагато приємніше.

Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Pavelix сказано:

На автовокзалі...ваш ларьочок... знаю бо колись давно звертався. Єдине що особисто вас не було а інший співробітник. Я запитав, уточнив чи оголошення на борді ваше, він підвтердив. Сказав що на айфон буде дорожче. Я відповів щопитання не в ціні а в якості. Якість поообіціяв - результат я описав)) 

Я без претензій і тд.... не ті гроші щоб запарюватись, і для себе зробив висновок що скло всетаки тактильно і візуально набагато приємніше.

Кожному своє.

Якщо дійсно в мене (гляну по журналу), то без проблем переклею безкоштовно на відповідну плівку (для заокруглений екранів). Бо якщо наклейти просту плівку на заокруглений екран, то така плівка, дійсно буде відставати по периметру. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Pavelix сказано:

На автовокзалі...ваш ларьочок... знаю бо колись давно звертався. Єдине що особисто вас не було а інший співробітник. Я запитав, уточнив чи оголошення на борді ваше, він підвтердив. Сказав що на айфон буде дорожче. Я відповів щопитання не в ціні а в якості. Якість поообіціяв - результат я описав)) 

Я без претензій і тд.... не ті гроші щоб запарюватись, і для себе зробив висновок що скло всетаки тактильно і візуально набагато приємніше.

Кожному своє.

З'ясував. 

Мій продавець наклеїв Вам плівку "Антисиня", це плівка, яка фільтру синє світло від екрану, вона має жовтуватий відтінок.

Так, це його "косяк", тому без проблем заміню плівку на Ваш телефон або на будь-який інший. Або можу компенсувати суму іншим товаром - навушники, зарядка, тощо... 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, kushmiruk сказал:

З'ясував. 

Мій продавець наклеїв Вам плівку "Антисиня", це плівка, яка фільтру синє світло від екрану, вона має жовтуватий відтінок.

Так, це його "косяк", тому без проблем заміню плівку на Ваш телефон або на будь-який інший. Або можу компенсувати суму іншим товаром - навушники, зарядка, тощо... 

Та усе ок, не переймайтесь. Я уже наклаїв скло. якось звичніше з ним. Ще суб"єквтиний нюанс: скло має заокруглення як і екран, з плівкою так не вийде, і роблячи дуже частий свайп знизувверх (на домашній екран в АЙОС), край плівки відчуваєш, палець зачіплюється.

 

ну це все більшості людям не цікаво мабуть, це такі суб"єктивні моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Pavelix сказано:

Та усе ок, не переймайтесь. Я уже наклаїв скло. якось звичніше з ним. Ще суб"єквтиний нюанс: скло має заокруглення як і екран, з плівкою так не вийде, і роблячи дуже частий свайп знизувверх (на домашній екран в АЙОС), край плівки відчуваєш, палець зачіплюється.

 

ну це все більшості людям не цікаво мабуть, це такі суб"єктивні моменти.

борг за мною)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

ці "білі плями"  пристануть? в когось було таке?

з плівками ще не носив, цікаво як воно буде за 200грн

 

image.thumb.png.ce6a6a86c21eb78dc890913ca7d4338c.pngimage.thumb.png.5b4bf889c270bb0399ffe4ecafd780e1.png 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oli сказано:

ці "білі плями"  пристануть? в когось було таке?

За тиждень розійдуться, я собі один раз ну дуже похабно наклеїв, думав, куплю нову переклею, але за якийсь час розсмокталось. Можна трохи феном нагріти. Ці плівки тільки треба підбирати, щоб палець скользив добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...