Перейти до змісту

Нова церква МП на Волині


toj_tu

Рекомендовані повідомлення

"Гнана" Церква: УПЦ МП освятила новий храм на Волині
Новий храм УПЦ МП Амфілохія Почаївського освячено в с. Мельники-Річицькі Ратнівського району Волинської області 25 лютого 2021 року.
Чин освячення та Божественну літургію звершив митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, повідомляє Православная жизнь.

volyn.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лягли під коломойського , лягли під гундяєва.Що ж далі - нащадки УПА?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що Ви хочете? за Ваші гроші побудовано?  завтра я і ще 100500 людей зберемось і побудуємо собі церку Рудого Романа.... і що? це десь заборонено?

хто як хоче так і .... в то і вірить.... Чи якщо побудуємо Рудого Романа то скажете що то Рука Ірландії ( бо відать в Ірландії багато рудих) чи як?

Хочете зберіться з людьми побудуйте храм Святого Бандери... хто ж забороняє?!

П.С. взагалі ні в яку церку не ходжу і ніколи ні наякі не скидався... Віра і Бог у Душі в кожного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, HelloBoy сказано:

Що Ви хочете? за Ваші гроші побудовано?  завтра я і ще 100500 людей зберемось і побудуємо собі церку Рудого Романа.... і що? це десь заборонено?

хто як хоче так і .... в то і вірить.... Чи якщо побудуємо Рудого Романа то скажете що то Рука Ірландії ( бо відать в Ірландії багато рудих) чи як?

Хочете зберіться з людьми побудуйте храм Святого Бандери... хто ж забороняє?!

П.С. взагалі ні в яку церку не ходжу і ніколи ні наякі не скидався... Віра і Бог у Душі в кожного...

Ти не правий.

Мова якраз про Україну.  Бо моляться там російською і російська пропаганда там ой як рулить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, HelloBoy сказано:

П.С. взагалі ні в яку церку не ходжу і ніколи ні наякі не скидався... Віра і Бог у Душі в кожного.

Я також.

Крім того, в Україні є різні конфесії різних релігійних вірувань. Але в синагозі ніхто не каже, що українці погані, євреї хороші і т.д.

Рівно як і зібрання баптистів, адвентистів, і т.п. "штунд" (вибачте за грубість).

Бо там люди приходять до Бога, а не молитися на гюндяя та путлєра.

 

я повторюся - пропаганда. Миють мізки людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікаво спостерігати, як вибірково діє свідомість деяких співгромадян: серіали на свинособачій мові - то є нічого такого, а купка релігійних фанатиків, які моляться на тій же мові (точніше, на уявній "старорускій") - то вже ай-я-яй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xc90 сказано:

Досить цікаво спостерігати, як вибірково діє свідомість деяких співгромадян: серіали на свинособачій мові - то є нічого такого, а купка релігійних фанатиків, які моляться на тій же мові (точніше, на уявній "старорускій") - то вже ай-я-яй.

Це камінь в мій город?

То я тобі дуже просту відповідь дам.  свідомість дійсно вибірково працює, і точно вибираю що дивитися, а що ні, вміє моя свідомість і відфільтрувати пропаганду від мистецтво  і релігію від віри.

Тобі, походу, не дано .

 

А тепер ДУЖЕ уважно прочитай мій перший допис в цій темі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

Це камінь в мій город?

То я тобі дуже просту відповідь дам.  свідомість дійсно вибірково працює, і точно вибираю що дивитися, а що ні, вміє моя свідомість і відфільтрувати пропаганду від мистецтво  і релігію від віри.

Тобі, походу, не дано .

 

А тепер ДУЖЕ уважно прочитай мій перший допис в цій темі!

Жень, не агрись, ти ж не постив в сусідній темі свої рекомендації серіалів. І тут, і там ти лише висловлюєш свою думку, як і я - до цього в мене питань жодних, кожен має право на власну думку.

Просто для мене жодної різниці в тому, як саме мишебратья нам пропагують свою недо-культуру - чи то у формі серіалу, чи то в форматі віри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, xc90 сказано:

Жень, не агрись, ти ж не постив в сусідній темі свої рекомендації серіалів. І тут, і там ти лише висловлюєш свою думку, як і я - до цього в мене питань жодних, кожен має право на власну думку.

Просто для мене жодної різниці в тому, як саме мишебратья нам пропагують свою недо-культуру - чи то у формі серіалу, чи то в форматі віри.

тут кожен думки висловлює, і аж ніяк не заклик до дій, чи не так?

А стосовно кіно, то це мистецтво, так, його (руського) дохфіга зараз  на укр тб. Не сперечаюся. 

А от стосовно церкви, то там таки йде явне промивання мізків і пропаганда всякої російської хуйні.  Я це "не по наслишці " знаю.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, HelloBoy сказал:

Що Ви хочете? за Ваші гроші побудовано? 

До чого тут гроші?
Якщо вже говорити про гроші , то за 2020 рік в Москву з УПЦ МП було перераховано 29 млрд рублів .І напевно багато з цих грошей пішло на снаряди в АТО..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, Zheny@ said:

тут кожен думки висловлює, і аж ніяк не заклик до дій, чи не так?

Скажем так, якщо якийсь форумчанин завтра створить тему "лгбт-релакс" і напише щось типу "вчора спробував, непогано" - тоді ми теж вважатимемо його особистою думкою і ніякого хейту не буде.

6 minutes ago, Zheny@ said:

А стосовно кіно, то це мистецтво, так, його (руського) дохфіга зараз  на укр тб. Не сперечаюся.

Тут теж можна довго сперечатись, щодо теми мистецтва як такого. Недарма, комуняки свого часу чимало зусиль кинули в цю сферу і використовували для пропаганди.

11 minutes ago, Zheny@ said:

А от стосовно церкви, то там таки йде явне промивання мізків і пропаганда всякої російської хуйні.  Я це "не по наслишці " знаю.

І що з того - я теж знаю, ми ніби як в одній країні живемо. Але зараз ти гребеш усіх під одну гребінку (включно із забитими селами, де попи ведуть своїх овець без злого умислу. Просто тому, що "так заведено").

А серіали з фільмами несу просто менш помітне нав'язування, що ми, українці, спілкуємось в повсякденному житті на "общепонятному".

 

Не бачу сенсу сперечатись далі, з віком мозок людини все складніше реагує на зміни. В цій розмові ніхто нікому ніщо не доведе ;) Радує справді, що нове покоління все далі віддаляється від усього цього совкового хламу в головах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, xc90 сказано:

включно із забитими селами, де попи ведуть своїх овець без злого умислу. Просто тому, що "так заведено"

Там билися за церкви. Навіть!  І злий умисел там є, мало що не проклинали попи тих, хто проти російської церкви

 

7 хвилин тому, xc90 сказано:

Скажем так, якщо якийсь форумчанин завтра створить тему "лгбт-релакс" і напише щось типу "вчора спробував, непогано" - тоді ми теж вважатимемо його особистою думкою і ніякого хейту не буде.

Буде срач.  І будуть звинувачення, типу "підор" і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, xc90 сказал:

 серіали на свинособачій мові - то є нічого такого, а купка релігійних фанатиків, які моляться на тій же мові (точніше, на уявній "старорускій") - то вже ай-я-яй.

"В бійідуть одні старики" - на тій же мові.

А на рахунок мови в храмі - то в Баєві церква МП , але віряни моляться на українській мові.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Zheny@ said:

Там билися за церкви. Навіть!  І злий умисел там є, мало що не проклинали попи тих, хто проти російської церкви

Є села, де бились. Є села, де проклинали. Є села, де відмовлялись відспівувати загиблих в АТО. Десь їх дії підпадають під статтю, десь громадське суспільство (яке, імхо, зараз на стадії зародження) повинно саме дати оцінку таким діям.

Але є села, де допомагають сиротам. Де йде робота з алкашами. Де вчать ставитись з повагою до природи, а не гадити собі ж за вікном. Так, їх мало, але вони є.

8 minutes ago, Zheny@ said:

Буде срач.  І будуть звинувачення, типу "підор" і т.п.

От і я про те. Що робить кожен з нас за закритими дверима дому - справа кожного. Але якщо вже людина виходить з певними думками "в люди" - будь готовий почути думку, яка тобі може не сподобатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доктрина впливу на інші держави сьогодні говорить,що для перемоги  потрібно 40 відсотків військова сила 60 відсотків інформаційний вплив..

В Росії між іншим в конституції прописано,що вона має право на завдання ядерного удару при загрозі її інформаційній безпеці.

Московський ,промосковські попи завдають шкоди Україні більше за військові дивізії.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nokian сказал:

Доктрина впливу на інші держави сьогодні говорить,що для перемоги  потрібно 40 відсотків військова сила 60 відсотків інформаційний вплив..

Доктрина якої держави? Де можна ознайомитися з повним текстом?

47 минут назад, Nokian сказал:

В Росії між іншим в конституції прописано,що вона має право на завдання ядерного удару при загрозі її інформаційній безпеці.

Взагалі-то не прописано.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Nokian said:

Доктрина впливу на інші держави сьогодні говорить,що для перемоги  потрібно 40 відсотків військова сила 60 відсотків інформаційний вплив..

В Росії між іншим в конституції прописано,що вона має право на завдання ядерного удару при загрозі її інформаційній безпеці.

Московський ,промосковські попи завдають шкоди Україні більше за військові дивізії.

Spoiler

vgif-ru-34424.gif

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

http://www.scrf.gov.ru/security/information/document5/

В нас є щось подібне?

В нас є воєнна доктрина

То де там (в кацапів) пише про 40на60 і де в Конституції про ядерну зброю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, Cherman said:

Поцієнта з Олики в чомусь переконаєш? От і з цими людьми так.

 

От тільки одним пацієнтам нізя свої приміщення мати, а іншим - можна. Ніпорядок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...