Перейти до змісту

Пагодка! :)


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори

Пагодка вбиває усі перспективи на покатушки <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пагодка вбиваэ усы перспективи на покатушки <_<

Пагодка шепче - "Займи, але випий" :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я так не граюсь.

Нова система, цеп, касета, обід, колодки, винос руля, зажим. А погода кататись не дає. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погода вже надоїла! на роботу мушу на маршрутці їздити так як мокрим їздити недуже хочеться. Шотам в нас по прогнозах? шо хто чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погода вже надоїла! на роботу мушу на маршрутці їздити так як мокрим їздити недуже хочеться. Шотам в нас по прогнозах? шо хто чув?

до вихідних - нічого хорошого......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я умудряюсь доїхати вєліком до роботи чистеньким і сухеньким :rolleyes:

Але ввечері вже якось впадло під дощем кататись...

погода вже надоїла! на роботу мушу на маршрутці їздити так як мокрим їздити недуже хочеться. Шотам в нас по прогнозах? шо хто чув?

В неділю має розпогодитись, якщо вірити гісметео

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я умудряюсь доїхати вєліком до роботи чистеньким і сухеньким :)

Але ввечері вже якось впадло під дощем кататись...

да калюжи то фігня, мені везе якраз зранку на дощ попасти (коли сильний дощ капае то поки доїду то мокрий весь буду) мушу на маршрутці тарабанить. :rolleyes: А коли невеличкий дощик моросить то я їду, маленького дощику небоюсь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно чути про те, що погода мішає кататись, від людей, які не так давно з задоволенням місили грязюку. Як на мене, це якраз вдалий час для перевірки ваших (наших) велосипедів на прохідність. Ато мабуть багато людей так і не знають, для чого їм в системі третя (найменша) зірочка.

І взагалі, якось дивно постійно покращувати свій ровер, ставлячи на нього кросс-кантрійні (!) компоненти вищого рівня, і боятись їздити по болоті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут не страх, тут "соба-ачку жалко"

Конячку, тобто? Так купувались жеж вони не для того, щоб на них дивитись. Та і ціна питання повернення конячки до нормального стану 10-15 грн на мийці чи хвилин 20 важкої ручної праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи хвилин 20 важкої ручної праці.

;)

20 хв? ти хоч раз мив систему/цепу/перекидки? думаю навряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти хоч раз мив систему/цепу/перекидки?

Мив. Щоб змити болото, 20-ти хвилин цілком достатньо. З нормально змазаного цепа грязюка сама повідвалюється, тай систему з перекидками до нормального стану вимити не багато часу займає. Саме до нормального стану, а не дзеркального блиску.

А как на счет дожево-грязевой покатушки?

Тільки за. Питання в маршруті. На днях катався на Ківерці полями - там було що помісити. Підкажіть ще якісь напрямки, де можна в багнюці поляпатись :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з хісторі аськи:

Vampirich (15:03:01 15/07/2008)

ше.. як ідея влаштувати "болотну покатушку"? у всіх горніки, а їздимо в основному по асфальту.... так би загнали десь в поля...

правда моїм напівслікам це не сподобається :D

ORV (15:03:30 15/07/2008)

ДААААА ДАААААА БОЛОТООО ГАМНИЩЕЕЕЕЕ ДААААА

Vampirich (15:16:19 15/07/2008)

о... однодумці вже з"являються :D

ORV (15:18:57 15/07/2008)

У меня стоят спереди и ззади

Smart Sem 2.2

Хочу много грязииии

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С КРЗ - на Гущу полем. От Гущи - на ПЛ. От ПЛ - на Гаразджу. Дальше - в карьер. По лесу. На Струмовку. Полями на Луцк. Около 25 километров "месилова" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б з радістю приєднався, ще коли займався легкою атлетикою, в нас була тренером молода перспективна дівчина, якраз після університету, від її слів " не сахарні, не розтаєте, ану на доріжки" і її краси було абсолютно пофік на дощ, тепер так і по житті, але я на шосері далеко не заїду, хоча скільки того життя, дуже хочєццо!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я раз катався через ліс від Струмівки до Гаразджи. Враження незабутні, там само як і шлях додому. Тоді в мене був вєл з ві-брейками, то там стіко понабивалось грязі, шо мама рідна! Я ще й з крилами поїхав :blink: то передній відламався вже в Луцьку, біля автомийки. Було круто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще траса Воротнів-Гараджа через поля (від церкви в Воротневі до ставків в Гараджі).

Гавнище ще те, для екстремалів - саме воно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

нехочу гавна. А так по місту пошастати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...