Перейти до змісту

Коронавірус, і реакція на нього.


Nokian

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

Ставим рамочку на Фб... www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=308926346921904

ramka_zona.png

 

Навіщо, у чому сенс?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Навіщо, у чому сенс?

Соррі за російську...

Решили провести такой тест. В темной комнате поставили табуретку, вбили гвоздь, чтобы торчал острой частью вверх, и по очереди посадили на эту табуретку русского, украинца и белоруса. Русский сел на гвоздь, вскочил и давай матом ругаться. Украинец сел на гвоздь, вскочил, нащупал гвоздь, вытащил его и положил в карман: "В хозяйстве пригодится". Белорус сел на гвоздь, привстал и со словами "А можа, так и трэба?" снова сел.

США? -- Протести.
Берлін? -- Протести.
Ізраїль? -- Протести.
Білорусь? -- Протести.
Московія? -- Навіть там протести!
Україна? -- ?????????

Якось так...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, AgentSmith13 сказано:

США? -- Протести.

 

Там протести по зовсім іншій причині. У нас немає стільки негрів, щоб були такі протести, як в США.

В РФ протести теж не через коронавірус. В Білорусі теж.

 

Щодо Берліну і Ізраїлю - у нас немає стільки грошей. Там людям не страшно захворіти і полікуватися у лікарні а в наших лікарнях ви давно були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

@Alex S

Не знаю чи зрозумієш до кінця ... напишу російською, бо там з твердим знаком ...

 

шЪёрт побЪеры

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

Навіщо, у чому сенс?

Диванні протестанти. хтось аватарки в фб міняє, хтось Погуляйка прямо з дівана піздить.

  • Дякую! 2
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самі працюють у режимі відео конференц зв'язку. А манюпас заганяють у переповнений громадський транспорт.

 

 

Змінено користувачем $ΩLΩMΩN
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, AgentSmith13 сказано:

Соррі за російську...

Решили провести такой тест. В темной комнате поставили табуретку, вбили гвоздь, чтобы торчал острой частью вверх, и по очереди посадили на эту табуретку русского, украинца и белоруса. Русский сел на гвоздь, вскочил и давай матом ругаться. Украинец сел на гвоздь, вскочил, нащупал гвоздь, вытащил его и положил в карман: "В хозяйстве пригодится". Белорус сел на гвоздь, привстал и со словами "А можа, так и трэба?" снова сел.

 

А я б вирішив відмовитись брати участь у такому тесті і дупа буде ціла і протестувати не потрібно. Коли вже цвях у дупі, тоді протестуй - не протестуй....

Хай у такому експерименті беруть участь ті, хто вирішив його провести.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша медицина:закривають мені лікарняний,як хворів орз.Позитивний результат тесту ніхто сімейному лікарю не передав,а з негативним немає чого й писати:)

  • Дякую! 1
  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sobchuk30k сказано:

Наша медицина:закривають мені лікарняний,як хворів орз.Позитивний результат тесту ніхто сімейному лікарю не передав,а з негативним немає чого й писати:)

 

ви хворіли на коронавірусну хворобу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Диванні протестанти. хтось аватарки в фб міняє, хтось Погуляйка прямо з дівана піздить.

 

А ви себе до кого відносите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

ви хворіли на коронавірусну хворобу?

Прийшлось недільку похворіти...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

А ви себе до кого відносите?

Принаймні в цій темі, я не протестую.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

Ну так з цього і потрібно було починати.  Це зі сторони пр. Соборності 2 дверей. А ще ж є зі сторони Сухомлинського.

ну я розумію це головний вхід...

 

але скільки б дверей не було - міряти температуру мали б на всіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Прийшлось недільку похворіти...

 

А дитина?

 

П.С. я з вам зустрічався 17 липня біля прокуратури але я був у масці, перед зустрічну з вами обробив руки антисептиком.  Я не хворів ні до зустрічі з вами ні після. Принаймні симптомів не було.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, $ΩLΩMΩN сказал:

П.С. я з вам зустрічався 17 липня біля прокуратури але я був у масці, перед зустрічну з вами обробив руки антисептиком.  Я не хворів ні до зустрічі з вами ні після. Принаймні симптомів не було.

Соваєшся де попало, ще нам заразу на ЛПЗ принесеш.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

А дитина?

 

П.С. я з вам зустрічався 17 липня біля прокуратури але я був у масці, перед зустрічну з вами обробив руки антисептиком.  Я не хворів ні до зустрічі з вами ні після. Принаймні симптомів не було.

Дітей в мене троє,зі всіма все добре.дружині завтра мають робити тест.

Не від Вас це точно:rolleyes:.на роботі був колега,я мав схожі симптоми як в нього, але він всім показував негативний аналіз на антитіла.Як моя практика показала,аналіз на антитіла не об'єктивний,в якийсь період.В мене був негативний,а плр тест позитивний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, sobchuk30k сказал:

Прийшлось недільку похворіти...

Розкажіть,

Як проходила "неділька" по симптомах?

Які ліки приймали і який лікар (сімейний чи інший) вас вів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, sobchuk30k сказано:

Дітей в мене троє,зі всіма все добре.дружині завтра мають робити тест.

Не від Вас це точно:rolleyes:.на роботі був колега,я мав схожі симптоми як в нього, але він всім показував негативний аналіз на антитіла.Як моя практика показала,аналіз на антитіла не об'єктивний,в якийсь період.В мене був негативний,а плр тест позитивний.

велкам в клуб)

ми відразу після Паски перехворіли сім'єю всією.( привіт МП і служби бо треба молитися і вірус не візьме..маму не перепреш, їй треба туди і все. от і принесла.) пару годин високої температури і два тижні сильної слабкості. перші кілька днів було важко ходити навіть.. в лікарню навіть не зверталися. бо єдиним симптомом була повна втрата нюху і смаку. бабусі 90 з гаком. перенесла легше за мене.

 

  • Дякую! 1
  • Cумний 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, Zevs_Isver сказал:

але скільки б дверей не було - міряти температуру мали б на всіх

Не знаю з чого мова почалася, мені на минулому тижні прийшлося чи не щодня бувати в Порт-сіті, то навіть на всяких бічних і не прохідних дверях стоять дівчата і міряють температуру. Жодного разу не вдалося проскочити не поміряним.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, lanima сказал:

велкам в клуб)

ми відразу після Паски перехворіли сім'єю всією.( привіт МП і служби бо треба молитися і вірус не візьме..маму не перепреш, їй треба туди і все. от і принесла.) пару годин високої температури і два тижні сильної слабкості. перші кілька днів було важко ходити навіть.. в лікарню навіть не зверталися. бо єдиним симптомом була повна втрата нюху і смаку. бабусі 90 з гаком. перенесла легше за мене.

 

Спалити церкву МП. :)

 

п.с. @$ΩLΩMΩN я таки приєднаюся до диванних паліїв церков. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора я був у новій лінії. Народу повно. Температуру нікому не міряли. Хоча коли був карантин по всій країні - на вході стояв охоронник і міряв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, $ΩLΩMΩN сказал:

вчора я був у новій лінії. Народу повно. Температуру нікому не міряли. Хоча коли був карантин по всій країні - на вході стояв охоронник і міряв.

А мені міряли, але не на вході в магазин, а на вході в торговий зал (біля кас).

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

А мені міряли, але не на вході в магазин, а на вході в торговий зал (біля кас).

 

Щось ви не викликаєте довіри. Усюди вас перевіряють і міряють.

 

П.С. Може я іду замотаний як шахід і до мене просто бояться підійти:?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

Щось ви не викликаєте довіри. Усюди вас перевіряють і міряють.

Навпаки: до мене люди тягнуться, а тебе як бачать відвертаються. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...