Перейти до змісту

Кабельне телебачення Аверс (FullHD через кабель)


Рекомендовані повідомлення

23 hours ago, Zheny@ said:

ой,!  VHF / UHF - лише таке.

ясен пень, він не вигрібає кабельні канали. В мене на кухні такий стояв - 55+ калалів 

 

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Bliksss сказано:

ясен пень, він не вигрібає кабельні канали. В мене на кухні такий стояв - 55+ калалів

То тільки мінєти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Bliksss сказано:

шта?

тєліка тра' мінєти.

Спойлер

Блондинка з Києва їхала в Буковель на своїй крутій іномарці, але пробила колесо і зупинилась на узбіччі. В цей час їхали два гуцули на коні. Блондинка звертається до них:

– Ребята, помогите – я в долгу не останусь!

Ті поважно злізли з коня і, оглянувши пробите колесо, дійшли висновку:

– Та шо… тре’ мінєти.

– Нет, только два – коню делать не буду! – категорично заявила блондинка.

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zheny@ сказано:

То тільки мінєти...

нащо, купити T2 тюнер, з підтримкою софту DVB-C. 300 грн+-. Можна просто взяти для тесту такий тюнер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, charlie сказано:

нащо, купити T2 тюнер, з підтримкою софту DVB-C. 300 грн+-. Можна просто взяти для тесту такий тюнер

гм..

це цікаво .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, Zheny@ said:

тєліка тра' мінєти.

я ж написав - "стояв "...тобто - колись був тєлік, який не витягував...

P.S.Анекдот - зачьот, хоч і боян

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@

 

Подивись тут, ціни приємніші варшавки, є комплект з Віфі та встроєнним БП 328грн.

 

https://www.satmarket.com.ua/dir_t2_resivery_world-vision.htm

 

"Обучаємий" пульт 57грн, вміє окремо ТВ клацати :)

https://www.satmarket.com.ua/goods_pult_world_vision_universal.htm

 

 

 

427грн з ЛАНом...

https://www.satmarket.com.ua/goods_world_vision_t62a_lan.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Oli сказано:

Подивись тут, ціни приємніші варшавки, є комплект з Віфі та встроєнним БП 328грн.

мені, походу, нада щось із DVB-C  ?

чи нє ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

мені, походу, нада щось із DVB-C  ?

чи нє ?

 

Ніби там всі вміють DVB-T/T2/C

 

891121075_IMG_20201110_1833313.jpg.c9cb6fab21081749bcd65864bbf431de.jpg1216289746_image2.thumb.jpg.6c9ee7ad5b7ce978a5dcbe136c75c889.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
30 хвилин тому, Oli сказано:

В квитанції і на сайті вже 99грн

так)) але, просканував - докинули каналів типу тв1000, їх не дивлюсь, деколи - віасат хісторі можна дивитись, експлорер...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Bliksss сказано:

так)) але, просканував - докинули каналів типу тв1000, їх не дивлюсь, деколи - віасат хісторі можна дивитись, експлорер...

В мене вони були раніше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СТоп. Це вони отак взяли і УДВІЧІ збільшили вартість?.... фіга... Я батьків від ВОЛІ вимкнув бо дорого так тут тепер теж.... 

Цікаво кіко сча ВОЛЯ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Oli сказано:

В мене вони були раніше

хз, мож і в мене були, я - аверс тримаю про всяк випадок, для домашніх (якщо інтернет пропаде), сам - не дивлюсь тб , крім вищевказаних каналів))

вже давно "казали" - буде дорожчати тб, інтернет, мобілка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Pavelix сказано:

Цікаво кіко сча ВОЛЯ...

99 грн., глянув - майже те саме по каналах, але - купа опцій, типу мобільне тб і т.п.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Bliksss сказал:

99 грн., глянув - майже те саме по каналах, але - купа опцій, типу мобільне тб і т.п.

Дивно чому так сильно підняли.... можливо скоро ВОЛЯ теж бустане...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, Pavelix said:

Дивно чому так сильно підняли.... можливо скоро ВОЛЯ теж бустане...

Скоріш за все, групи телеканалів синхронно захотіли жити краще, а отже - Воля/ДГ також зросте в ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Bliksss сказано:

99 грн., глянув - майже те саме по каналах, але - купа опцій, типу мобільне тб і т.п.

Воля від 150 грн, 99 грн то акційна на 4 міс. Аналог Воля також 150 грн.

Прикол в тому, що в ці 150 грн, входить 30 каналів безкоштовних з T2 + 30 безкоштовних з супутника і тільки каналів з 7-8 платних. Третина всіх каналів - новини і політика ))

Змінено користувачем charlie
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12.01.2021 at 14:18, Pavelix сказано:

Дивно чому так сильно підняли.... можливо скоро ВОЛЯ теж бустане...

вже знизили до 70 грн. Щойно глянув - змінилась сума на сайті обчислювального центру з 99 поміняли на 70

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Bliksss сказал:

вже знизили до 70 грн. Щойно глянув - змінилась сума на сайті обчислювального центру з 99 поміняли на 70

Підтверджую... учора оплачував теж 70 було.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 09.11.2020 в 14:36, Zheny@ сказал:

 

пройшов 3 діапазони  - 65 каналів. фсьо.

Час міняти тв .. (?).

 

Якщо в телевізорі інтегрована цифра (Т2 і т.п.) то треба шукати на DTV.Якщо для цифри використовувати Т2 тоді будуть тільки цифрові канали.
Вінтернет технологій 65 аналогових каналів.Цифрових 104,HD транслюють тільки на цифрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Всім привіт. Питання консультація до тих хто користується телебаченням. При трансляціі цифрових каналів є глюки? мерехтіння, артефакти і тд?... І якщо є то як часто.

Є 2 телеки філіпси вроді як з підтримкою цифри хоть і не першоі свіжості... просканував канали то усі 104 ніде не находить... находить орієнтовно 80 цифрових. І постійні артефакти (раз в хвилину).

 

Грішу на кабелі що йдуть по квартирі, бо вони не мінялись ще з часів аналогового тб + стоіть 2 розгалужувача. 

Питання до тих хто мо шарить: Чи вирішить заміна кабелів по кв прорблему чи це така трансляція.. чи знайдуться усі 104 канали і тд... ато немає "трк Украіни" а мамі тре :D.

 

Дзвонив до них, там жіночка особливо ніц не сказала по суті.... ще й розчарувала що їх майстри не допоможуть з таким питанням, рішають проблеми лише ДО Квартири... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.10.2021 at 11:08, Pavelix сказано:

Є 2 телеки філіпси вроді як з підтримкою цифри хоть і не першоі свіжості... просканував канали то усі 104 ніде не находить... находить орієнтовно 80 цифрових. І постійні артефакти (раз в хвилину).

 

Грішу на кабелі що йдуть по квартирі, бо вони не мінялись ще з часів аналогового тб + стоіть 2 розгалужувача.

Так, кабель грає велику роль саме для цифрових каналів. Те саме і з розгалужувачами, йде втрата якості сигналу + треба дивитись по частотах, які підтримує конкретний розгалужувач. 

В аналогових каналах україну має знайти, в кабельный цифрі (DVB-C) якщо слабкий сигнал, то може не знайти. Ну і там в philips, в "налаштуваннях" перед самим стартом пошуку, треба вибрати "повний пошук" , а не "швидкий" і якщо потрібно, то крок частоти виставити менший, але тоді довше сканувати буде, хоча повного пошуку має бути достатньо

Єдиний варіант, взяти шматок кабеля і кинути напряму від площадки до телевізора , тільки кабель має бути більш-менш нормальний і не з мінімальним обплетенням з 4-5 волосків :) ну і штекери добре скручені

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...