Перейти до змісту

Кабельне телебачення Аверс (FullHD через кабель)


Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, charlie сказал:

Так, кабель грає велику роль саме для цифрових каналів. Те саме і з розгалужувачами, йде втрата якості сигналу + треба дивитись по частотах, які підтримує конкретний розгалужувач. 

В аналогових каналах україну має знайти, в кабельный цифрі (DVB-C) якщо слабкий сигнал, то може не знайти. Ну і там в philips, в "налаштуваннях" перед самим стартом пошуку, треба вибрати "повний пошук" , а не "швидкий" і якщо потрібно, то крок частоти виставити менший, але тоді довше сканувати буде, хоча повного пошуку має бути достатньо

Єдиний варіант, взяти шматок кабеля і кинути напряму від площадки до телевізора , тільки кабель має бути більш-менш нормальний і не з мінімальним обплетенням з 4-5 волосків :) ну і штекери добре скручені

Дякую за відповідь! А не підкажете де купувати кабель і мо кого хто б допоміг з прокладанням і тд... Хоча по ідеі якщо з коридору геть міняти то це повинні працівнкии Аверсу робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Pavelix сказано:

Дякую за відповідь! А не підкажете де купувати кабель і мо кого хто б допоміг з прокладанням і тд... Хоча по ідеі якщо з коридору геть міняти то це повинні працівнкии Аверсу робити...

так можливо у вас нормальні кабелі і їх міняти не потрібно. може десь просто погано скручено біля розгалужувачів, або не підходять самі ці розгалужувачі. Спершу я просто кинув би напряму кабель і просканував канали для перевірки, а тобі вже думав про заміну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, charlie сказал:

так можливо у вас нормальні кабелі і їх міняти не потрібно. може десь просто погано скручено біля розгалужувачів, або не підходять самі ці розгалужувачі. Спершу я просто кинув би напряму кабель і просканував канали для перевірки, а тобі вже думав про заміну

Входить в кв білий кабель чув новіший... а от розгалужувачі старі.. і далі кабель чорний ще старий старий.. думаю треба міняти однозначно по квартирі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Pavelix сказано:

Входить в кв білий кабель чув новіший... а от розгалужувачі старі.. і далі кабель чорний ще старий старий.. думаю треба міняти однозначно по квартирі...

Берете телевізор, ставите там де перший розгалужувач, якщо є можливість підключаєте там напряму до телевізор той білий кабель, тоді скануєте. І доречі ті чорні кабелі, можуть бути в рази кращі, за нові ;)

 

8 хвилин тому, Oli сказано:

 

:)

філіпси яким 10 і менше років певно всі підтримують DVB-C

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, charlie сказал:

Берете телевізор, ставите там де перший розгалужувач, якщо є можливість підключаєте там напряму до телевізор той білий кабель, тоді скануєте

філіпси яким 10 і менше років певно всі підтримують DVB-C

вот з цим туго... телевізори на кронштейнах і тд... простіше буде купити вдіразу кабеля... 

ну да лан... це вже моі проблеми. Дякую за підказку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, charlie сказано:

філіпси яким 10 і менше років певно всі підтримують DVB-C

 

Хм... В мене є китайська плазма 43" там вибираю DVB-C2 і лише тоді 100+ каналів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Oli сказано:

 

Хм... В мене є китайська плазма 43" там вибираю DVB-C2 і лише тоді 100+ каналів.

 

то типу нове покоління, але є не знаю, чи його в європі так маркують. у офіційних філіпсів так  наземне ефірне DVB-T /T2/ T2-HD, кабельне /C/, супутникове S/ S2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, charlie сказано:

то типу нове покоління, але є не знаю, чи його в європі так маркують. у офіційних філіпсів так  наземне ефірне DVB-T /T2/ T2-HD, кабельне /C/, супутникове S/ S2

 

Тюнер десь позич що вміє -С

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oli сказано:

 

Тюнер десь позич що вміє -С

у мене є тюнер T2/C, я перевіряв, всі канали інтернет технологій знайшло. в сусідки і  kivi tv налаштовував, все також знайшло, але пару каналів рвало, кажу треба напряму спробувати, але ті канали, що їй потрібно було йшли дублем і в аналогу, хоча якість набагато гірша

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Люди хто знає як правильно налаштувати кабельне тб від інтернет технологія на телевізорі mi tv 4s 43 дюйми? А то деякі канали нормально показує,а то деякі риплять скриплять і шумлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...