Перейти до змісту

Реванш Партії Регіонів


Єретик

Рекомендовані повідомлення

"Я – злочинна влада, пишаюся цим". В Україну повернувся ексголова Держземагентства часів Януковича.

 

Сергій Тимченко, який у 2011 - 2014 роках очолював Державне агентство земельних ресурсів, заявив, що зобов'язаний кар'єрою експрезиденту Вікторові Януковичу, а Майдан вважає військовим переворотом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

Він вже давно почався, особливо з 2019 р. його роблять разом за підтримки 73%.

Трохи давніше він почався, десь 2014,6-2015р. завдяки тим хто вирішив не виносити сор із ізби або поступити як страус в невдобній ситуації замість того щоб оперативно виправити помилку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, iiron сказано:

Трохи давніше він почався

 

може й раніше але ви не заперечуєте, що він продовжується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

може й раніше але ви не заперечуєте, що він продовжується.

Я цим просто не особо переймаюсь бо мені байдуже який сорт гівна буде біля корита.А як-що навіть він продовжується то цілком логічно і заслужено.В гідних була вся повнота влади в руках і величезний кредит довіри народу.Просрали, обісрались - будьте ласкаві сходити на...й.Вірно?:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, iiron сказано:

бо мені байдуже який сорт гівна буде біля корита.

 

А виглядає так, ніби ви дуже переймаєтесь за зелений сорт гівна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, $ΩLΩMΩN сказал:

 

А виглядає так, ніби ви дуже переймаєтесь за зелений сорт гівна.

Ні, то може тільки так виглядає.Ну і ще хотілося би щоб те гівно яке підвело сподівання учасників, загиблих, на дивані підтримуваних Майдану не дорвалось знову а отримало заслужене покарання.Прихильників того гівна то я бачу як мучить, як їм тяжко.Приємно дивитись.Навіть телебачення почав дивитись.Улюблені канали - прямий, 5, еспрессо.Так вже їх там коробить, так біснуються.Раджу понасолоджуватись:).Ну і тут пара-трійка часом порадує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, iiron сказано:

Ні, то може тільки так виглядає.Ну і ще хотілося би щоб те гівно яке підвело сподівання учасників, загиблих, на дивані підтримуваних Майдану не дорвалось знову а отримало заслужене покарання.Прихильників того гівна то я бачу як мучить, як їм тяжко.Приємно дивитись.Навіть телебачення почав дивитись.Улюблені канали - прямий, 5, еспрессо.Так вже їх там коробить, так біснуються.Раджу понасолоджуватись:).Ну і тут пара-трійка часом порадує.

Іншими словами тобі приємно коли іншим погано - "нехай у мене корова здохне, аби тільки у сусіда здохло дві".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, iiron сказано:

Я цим просто не особо переймаюсь бо мені байдуже який сорт гівна буде біля корит.

 

3 хвилин тому, iiron сказано:

Ну і ще хотілося би щоб те гівно яке підвело сподівання учасників, загиблих, на дивані підтримуваних Майдану не дорвалось знову а отримало заслужене покарання.Прихильників того гівна то я бачу як мучить, як їм тяжко.

 

 

Чесно кажучи я не спечіаліст в сортах гівна але якщо буде реванш ПР, жити краще не стане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Іншими словами тобі приємно коли іншим погано - "нехай у мене корова здохне, аби тільки у сусіда здохло дві".

 

Так, тільки маленьке уточнення - заслужено погано за погану поведінку, а корови при чому не пойму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, $ΩLΩMΩN сказал:

 

 

 

Чесно кажучи я не спечіаліст в сортах гівна але якщо буде реванш ПР, жити краще не стане.

Ти так і не зрозумів.При чому тут краще-гірше жити?Підараси мають бути покарані, вот що хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, iiron сказано:

Підараси мають бути покарані, вот що хочеться.

 

Як візьмуть реванш - будуть карати вони когось а не хтось їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, iiron сказал:

Підараси мають бути покарані, вот що хочеться.

нажаль, без особистої жертви цього не відбудется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, iiron сказано:

Ти так і не зрозумів.При чому тут краще-гірше жити?Підараси мають бути покарані, вот що хочеться.

Нащо йти далеко - ось свій, луцький:

http://www.volynpost.com/news/tag/ievgen-tkachuk

 

1. Його не покарали

2. Відома партія не посоромилася взяти його в кандидати.

Що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Що не так?

Щось не так - з тими людьми, які за нього голосують ))

Чув від працівників його "бізнесу" на рахунок виборів (минулих) - одні, категорично проти (голосували проти), і нші хоч і проти, але, там мотивація - не оберуть/не буде "бізнесу"/не буде роботи" - треба голосувати за.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіс генпрокурора України порушив кримінальну справу за фактами можливої підготовки п’ятим президентом Петром Порошенко і його соратниками державних переворотів в 2013-2014 роках, а також в 2020 році.

Про це повідомив народний депутат від партії «Опозиційна платформа – За життя» (ОТЗЖ) Ренат Кузьмін у фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...