Перейти до змісту

Київстар (сайт) лежить ?


Рекомендовані повідомлення

56 минут назад, Zheny@ сказал:

Не можу зранку зайти на сайт КС.

шозафігня?

ну зараз уже працює... як було хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Не можу зранку зайти на сайт КС.

шозафігня?

не відкривався, змінив днс з гугла на кс - відкрився з повідомленням про тимчасові незручності))) зараз - норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Едараси і Педуарди.  І ж потім не докажу генеральному, що то не моя вина, що лежить сайт і я переадресацію не включу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Едараси і Педуарди.  І ж потім не докажу генеральному, що то не моя вина, що лежить сайт і я переадресацію не включу..

 

Я в мій кивїстар взагалі з іншого провадера мушу заходити, бо з інтернету Київстара тормозить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Едараси і Педуарди.  І ж потім не докажу генеральному, що то не моя вина, що лежить сайт і я переадресацію не включу..

корпоративний тариф?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво, це КС - тонко натякає, що скоро стартовий пакет можна буде купити тільки з паспортом, чи маркетологи мутять?

 

https://prnt.sc/uvcwh8

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тепер залишок трафіку можна побачити в "безлімітному" тарифі "Все разом" "Щедрий"? Там перевели з 3 ГБ в день на 40 ГБ в місяць.  По *112* показує - 0, в мобільній версії "Мій Київстар" взагалі не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, Bliksss сказано:

мені цікаво, це КС - тонко натякає, що скоро стартовий пакет можна буде купити тільки з паспортом, чи маркетологи мутять?

 

https://prnt.sc/uvcwh8

 

 

можливо, КС просто натякає, що цей тариф - доступний для припейду? ;)

а для контракту потрібно "тільки з паспортом"...

 

22 годин тому, SunSeth сказано:

А де тепер залишок трафіку можна побачити в "безлімітному" тарифі "Все разом" "Щедрий"? Там перевели з 3 ГБ в день на 40 ГБ в місяць.  По *112* показує - 0, в мобільній версії "Мій Київстар" взагалі не бачу.

чому не запитуєш в профільній темі?

 

спробую відповісти запитанням на запитання. а де ти бачив "залишок" з "денних" 3Гб? можливо, варто там же шукати й залишок з 40?

про "вичерпання" 3Гб з початку доби, приходила СМС.

думаю, аналогічно буде і щодо 40Гб - як тільки прокачаєш ліміт трафіку без ліміту по швидкості, тобі прийде СМС і отримаєш  шейп 0.8Мб до кінця місяця, замість повноцінного 4дЖі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rrid сказано:

можливо, КС просто натякає, що цей тариф - доступний для припейду? ;)

а для контракту потрібно "тільки з паспортом"...

наскільки пам'ятаю, раніше цієї позначки не було, от і подумав, що знову хочуть провести ідентифікацію абонентів.

P.S. Мені в принципs - байдуже , сім-картка не контракт, але - прив'язана до паспортних даних, а домашній інтернет - і так за договором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...