Перейти до змісту

Вибір лінійки акумуляторного інструмента


sergmaestro

Рекомендовані повідомлення

Власне, прийшов час оновити мої старенькі домашні інструменти. Планую обрати один бренд, який має свою лінійку акумуляторного інструмента, щоб в подальшому докуповлювати тільки соло тушки. На часі потрібен шурупокрут та лобзик. Буде використовуватися в будівництві власного будинку + дуже рідко на невеличких шабашках, тому уберпроф бренди не потрібні. Прошу поради у людей які працюють/знають із власного досвіду. Дякую 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergmaestro з таким самим успіхом скажу за Дніпро-м. Під гарантію підпадає і акумулятор, і патрон шуруповерта. Взагалі дуже хороші умови гарантії. Крім того, брав через знайомих, то не ставили дату в гарантійці. Поставили тільки коли звернувся по заміні пари аккумів. Взагалі, ці знайомі кажуть, що відмов в гарантійному обслуговуванні в них не було, окрім ну геть "наглих/палівних"  випадків типу залиття. 

Крім того, офіційні точки в Луцьку є, не треба нікуди відправляти по гарантії, постійні акції і знижки.

Щодо акумуляторного лобзика - я щось слабо уявляю собі комфортну роботу акумуляторним лобзиком. Іноді пиляти треба довго і неперервно, то справиться хіба який DeWalt чи аналоги проф акумуляторних інструментів. Халява не пройде.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо роботи акумлобзиком,, аналогічна робота як шуриком (зручно і будь де). Щодо Дніпро, наявність близького сервіса це жирний плюс. Дивлячись на їх ціноутворення, таке враження що вони профбренди. 

Чому міняли акуми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, не буде корисно автору теми, але поділюсь чим можу..

У мене на фірмі маємо інструмент DEWALT.

Приблизно 1.5 роки інтенсивного користування.

DEWALT-ZESTAW-COMBO-BEZSZCZOTKOWY-4SZT-18V-3X5-0Ah

  • 2 з 2 перфоратори зник удар
  • 2 з 2 шурупокрути зламався механізм затискання 
  • 2 з 8 акамуляторів 5Ah здохли, тримають заряд добре.
  • 2 з 2 болгарки ОК
  • топовий лазер(зелені лінії) ОК
  • цей набір не сподобався
Спойлер

mnogofynktsuonalnyiy_akkymylyatornyiy_unstryment_renovator_dewalt_dcs355d2-30470660459869.jpeg

  • ящики норм, але ламаються бокові "застібки?", можна на них ставати.
  • візок ОК, можна возити будь-що, не тільки ящики.

Іншій бригаді закупили інструмент MILWAUKEE.

4 місяці щоденного користування. Ще нічого не зламалось. Здається легшим, кращим від DeWALT.

ZESTAW-PROFESJONALNY-MILWAUKEE-M18-FPP4B-503P

  • інтрумент для обрізання мідних труб - не сподобався, сильно деформує кінці труби.
Спойлер

OBCINAK-DO-RUR-Z-MIEDZI-MILWAUKEE-C12PC-0-ZESTAW

 

  • інструмент для обрізання шпільок дуже важкий, але ріже класно.
    Спойлер

    MILWAUKEE-M18-BLTRC-0X-OBCINAK-PRETOW-GWINTOWANYCH-Kod-produktu-4933471150

  • ящики-візок габаритні і міцні
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ж некорисно, навіть дуже і розгорнуто описано. Ваший досвід ще раз доводить, що важливо правильно і бережно використовувати будь-який інструмент, тоді все буде ок. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, sergmaestro сказано:

Щодо роботи акумлобзиком,, аналогічна робота як шуриком (зручно і будь де). Щодо Дніпро, наявність близького сервіса це жирний плюс. Дивлячись на їх ціноутворення, таке враження що вони профбренди. 

Чому міняли акуми?

Щодо акумлобзика - в мене підозра що акумболгарка багато де зможе замінити його, особливо де не вимагається якості різу, але вимагається автономність. Чесно кажучи, ніколи в житті ні на картинці, ні вживу не бачив акумлобзик. Спеціально не шукав, але і випадково не натикався. При цьому акумболгака настільки поширена, що неодноразово бачив її роботу віртуально, і вживу,, та й пару раз тримав в руках, хоч не є будівельником.

Щодо акумуляторів шуруповерта - багато останнім часом (рік-півтора) доводилось свердлити метал, місцями свердлив цеглу. Фактично в період інтенсивного зношування акумуляторів шуруповерт крім вкручування шурупів майже повністю замінив електродриль. Вважаю, як для не проф інструменту, акумулятори в плані ресурсу себе показали добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі збираю MILWAUKEE, перепробував купу брендів, тільки мілка до душі припала.  Поки маю два комплекти шурік+імпакт 18в, один фюіл, інший з блутузом. Якщо є бажання, можна буде щось крутанути ними, потестити...

Інструмент дорогуватий для дому, але вважаю воно того варте. 18в шурік з ударом - замість дрелі і перфоратора, а для саморізів 12в імпакт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію що мілка в більшості випадків дає зарядний на 2 тип батарей але якщо збирати інструмент то вже краще однотипні батареї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Dtox сказал:

Я розумію що мілка в більшості випадків дає зарядний на 2 тип батарей але якщо збирати інструмент то вже краще однотипні батареї...

Якщо плануються дрібні роботи, то 18 вольтовий негодиться, 10см саморізи заганяє менше секунди... На 1 положенні трещітки, ті самі саморізи шурік заганяє практично повністю. В меблях тільки торкнеш кнопку а різьби вже немає :) та і якщо роботи над головою, то довго 18в на витянутій руці непокрутиш. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Мені більш подобається інструмент Makita. Користуюся ударний шуруповерт  DHP482 на 18 Вольт, 3 А\г.

Перфоратори Макіта теж витривалі, у брата був років так 8 протримався, поки не дали у користування чужим людям. У колеги Makita HR2470, дуже вдала модель, уже років 6 користується, один раз був у ремонті, але причина - дав сусідам покористуватися і під час дощу під стріхою намочили, згорів щіткотримач, ремонт 370 грн.

 У Макіти довго служать акумулятори, у колеги шуруповерт десь так років з 12, рік тому ремонтували, причина та ж - дали чужим покористуватись, підгорів двигун, замінили на новий.

 У кожного виробника є вдалі і невдалі інструменти, треба шукати конкретні моделі. У Боша хороший перфоратор Bosch 2-26, такий у брата 5 років.

У мене перфоратор DeWalt D25124K, якщо чесно, не задоволений, висока ціна, десь за рік пропав удар, зараз знову удар пропадає, потрібно у ремонт, купив новий Dnipro-M BH-174, важкуватий для монтажу гіпсокартону, але на довбання добрий, трохи перемикач туго робить, особливо після пилу. 

Не роблю реклами, але уже декілька знайомий покупляли перфоратори Dnipro-M, ніби влаштовує, один був на гарантійному ремонті. На мій перфоратор Dnipro-M BH-174, після реєстраціїї на сайті дали три роки гарантії, це якби, спонукає довіри до інструменту.

 Користуюсь болгаркою DeWalt на 800 Вт, витривалий інструмент, 5 років у користуванні, місяць тому був у ремонті - попала окалина всередину і процарапала якір, але на Варшавці в магазині Dnipro-M дали на ремонт, пошліфували, ніби працює. Рік тому на Prom.ua купив болгарку Dnipro-M GS-140SE, зручний інструмент. 

 Сам, поки що, приглядаюсь до акумуляторного інструменту Дніпро-М, але беруть сумніви по терміну служби акумуляторів, хоча, племінник користується, не знаю яка модель, але задоволений.

 Коли був у Німеччині, приглядався до інструменту Hilti, працював трохи перфораторм на 11 Дж, класний інструмент, але як помоніторив ціни, бажання зникло, та модель перфоратора коштувала 1300 евро.

 Років шість тому працювали в Росії, були у користування шуруповерти DeWalt, Makita, Hitachi.  

DeWalt важкий, Hitachi здихає на морозі, хоча по ергономіці найкращий.

 Підсумую - Dnipro-M купую не тому, що прихильник, а ціна низька і довга гарантія. 

Рекомендую Makita, ціна - якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну раз заговорили про Makita - я, маючи доступ до оригінального інструменту цього бренду по оптових цінах і з не проставленою датою в гарантійці, придбав собі болгарку GA5030 та ударну дриль HP1640. За дриль мало що можу сказати - її майже в усіх моїх задачах замінив шуруповерт Дніпро-М, а вот болгаркою GA5030 дуже задоволений - маленька, дуже зручна, можна нею підлізти в любі "закрома". 

Як мені сказали дистрибутори - з усіх болгарок Макіта - ця модель продається у 8 випадках з 10. Але в продажу багато підробок, на ютюбі є купа відео як відрізнити підробку від оригіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо макіти згоден, є вдалі моделі. У мене перф 2470 та ушм 5030., вже 2 роки працюють без проблем. Старий 12в шурик бош. От і зараз сиджу і думаю, а чи не краще купити брендову річ за яку не будеш в майбутньому переживати. 

20 часов назад, Vadimm сказал:

Ну раз заговорили про Makita - я, маючи доступ до оригінального інструменту цього бренду по оптових цінах

 прайс по шуриках можна в ПП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...