Перейти до змісту

Чистова і чорнова штукатурка стін.


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Цікавлюсь цінами по Луцьку такі будівельні роботи Чистова і чорнова штукатурка стін. Яка середня ціна за 1.кв.м. Треба робити в Новобудові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби нема поняття чистової і чорнової, є тільки норми по якості, відхилення від 5 до 15 мм на висоту приміщення. Не плутати з гіпсовими шпаклівками, бо штукатурити можна і гіпсовими, типу Ротбанд або МП.

 А то раз довелося укладати плитку у новобудові, стіни завалені до 4 см, виникли спірні питання з хазяйкою, бо за вирівнювання не хотіла платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі 2 типа.Є під покраску шляпатурка.а є під обоі.Пропонували мені по Луцьку шабашникі такі ціни 80 гр під обоі і 100 гр під покраску.В новобудові де купив квартиру вже є чорнова штукатурка від забудовника.Тобіш стіни не кірпіч.Спитав саме за ціни.Чі не до-я та ціна яку вони озвучили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також цікавлять ціни на укладку плиткі.Підлога,стіни.Хто робив і за яку ціну.Чі хто шо пропонує і це робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, waltasar сказано:

Також цікавлять ціни на укладку плиткі.Підлога,стіни.Хто робив і за яку ціну.Чі хто шо пропонує і це робить.

200 по прямій

240 по діагоналі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, waltasar сказано:

Я мав на увазі 2 типа.Є під покраску шляпатурка.а є під обоі.Пропонували мені по Луцьку шабашникі такі ціни 80 гр під обоі і 100 гр під покраску.В новобудові де купив квартиру вже є чорнова штукатурка від забудовника.Тобіш стіни не кірпіч.Спитав саме за ціни.Чі не до-я та ціна яку вони озвучили.

 Навіть не здогадуюсь, де ви таких майстрів знайшли, під обої все одно потрібно хоча б один раз пройтися шпаклівкою, а то будуть проступати чорні плями. Штукатурка від забудовника, це як пощастить, кажу, було що укладав плитку, а стіни завалені до 4 см, що недопустимо, під таку кривизну потрібно вирівнювати стіни, укладати плитку на такі стіни не можна, клей при висиханні дає усадку. Під покраску ціни від 120 грн починаються.

 Вам рекомендую перевірити свої стіни, під шпаклівку рівень не має значення, аби площина була рівна, увагу зверніть на ті стіни, де будуть установлені двері.

 Уточнюйте у майстрів, що входить в шпаклівку (чи входить сюди грунтування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, bormotuha сказал:

 Навіть не здогадуюсь, де ви таких майстрів знайшли, під обої все одно потрібно хоча б один раз пройтися шпаклівкою, а то будуть проступати чорні плями. Штукатурка від забудовника, це як пощастить, кажу, було що укладав плитку, а стіни завалені до 4 см, що недопустимо, під таку кривизну потрібно вирівнювати стіни, укладати плитку на такі стіни не можна, клей при висиханні дає усадку. Під покраску ціни від 120 грн починаються.

 Вам рекомендую перевірити свої стіни, під шпаклівку рівень не має значення, аби площина була рівна, увагу зверніть на ті стіни, де будуть установлені двері.

 Уточнюйте у майстрів, що входить в шпаклівку (чи входить сюди грунтування)

Дякую за вичерпну відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2020 at 10:58, waltasar сказано:

Цікавлюсь цінами по Луцьку такі будівельні роботи Чистова і чорнова штукатурка стін. Яка середня ціна за 1.кв.м. Треба робити в Новобудові.

 

А хто забудовник? Квартиру продали без штукатурки на стінах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забудовник Житлобуд 2. ЖК Caramel Residence..В новобудові де купив квартиру вже є чорнова штукатурка від забудовника.Тобіш стіни не кірпіч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, waltasar сказано:

Забудовник Житлобуд 2. ЖК Caramel Residence..

 

Аде Житлобуд 2 не будував Карамель резіденс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, waltasar сказано:

Помилився це моя друга квартира.ЛДБК забудовник.

 

І в кого якість робіт краща? ЛДБК чи Житлобуд2 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше років так 5 Житлобуд рулив.Зара лотерея.Як повезе.Залежить від конкретного будинку.В карамельці.Все гут.Стіни рівні.Знайшов один косяк.Ванна кімната на 5 см коротша по довжині.Хотів поставити ванну 170 см.Не влазить.Мушу вибивати стіну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо по темі то зара якість будивниства у самих топових забудовників впала сутєво. зажралисьРепутація зароблена роками щє витягує.Тим і користуюця.В карамельці всі квартири були майже продані на єтапі забудови.Я щє встиг взяти і то 8 поверх.Хотів 4-5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, waltasar сказал:

Якшо по темі то зара якість будивниства у самих топових забудовників впала сутєво. зажралисьРепутація зароблена роками щє витягує.Тим і користуюця.В карамельці всі квартири були майже продані на єтапі забудови.Я щє встиг взяти і то 8 поверх.Хотів 4-5

а паєбать! шмакатурка, від забудовників, то ше гавно! хоча в дбн вписується.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вітдам будівельний битий бетон с стяжки. Самовивіз с Карамельки. Робив собі підлогу с підігрівром. 

 

 

 

IMG_20200903_155344.thumb.jpg.625ab27455a564f0416648268717de4c.jpgIMG_20200903_155614.thumb.jpg.ccf6f4047919abaab164a88b6ceda0ab.jpg

IMG_20200903_155326.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...