Перейти до змісту

Демонтаж стяжки 20 кв.м.


waltasar

Рекомендовані повідомлення

Треба демонтувати  20 кв.м стяжки.В новобудові під теплу підлогу. Також винести матеріал після демонтажу.8 поверх.Ліфт не працює,ше не запустили.Ціни в студію:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, waltasar сказал:

Треба демонтувати  20 кв.м стяжки.В новобудові під теплу підлогу. Також винести матеріал після демонтажу.8 поверх.Ліфт не працює,ше не запустили.Ціни в студію:)

6-8к. Більш детально можна сказати на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не смішіть.Демонтаж стяжки 50 гр кв.м. 30*50=1500 гр.Дзонив в домову службу.Снос смітя с вивозом машиною 1500 гр,озвучила людина с форума с тієі теми

.Разом 3000 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сперечатись не буду в цій темі, але свої думки скажу.

Перше - раджу цю людину, дуже відповідальний:

 

https://m.facebook.com/profile.php?id=100012590201134&ref=content_filter

 

Друге: я думаю, що 30-ть квадратів стяжки, це 60-80 мішків, які можна нести. Година роботи хлопців, які носять - 130 грн/година. Таких треба чотири мабуть...і вони це знесуть години за 4-5. Тобто 4х4х130 тобто 2000-2200 за те щоб знесли. За вивоз гривень 500-600.

Вже біля трьошки. Демонтаж, як писали 1500, але ще треба зібрати в мішки. Мішки 50х5=250.

От така сума як на мене, може набігти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 minutes ago, kayot said:

За вивоз гривень 500-600.

чисто заради інтересу, фотку місця викидання можуть показати?

 

а то щиросердно переживаю за найближчу лісопосадку 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є люди,яким стяжка потрібна на вимостку.Ще можуть за доставку заплатити.Сам колись 3-4 тонни в гараж собі завіз.Шукав по новобудовам,добре хоть ліфт працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Zevs_Isver сказал:

чисто заради інтересу, фотку місця викидання можуть показати?

 

а то щиросердно переживаю за найближчу лісопосадку 

Коли робив вивіз свого будівельного сміття, то не цікавився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zevs_Isver сказал:

чисто заради інтересу, фотку місця викидання можуть показати?

 

а то щиросердно переживаю за найближчу лісопосадку 

Питання стояло в іншому ракурсі...я особисто не міг ні знести ті мішки, ні вивезти. Я просто оплатив пропозицію...за день вивезли з квартири без ліфту мішків зі двісті...мене влаштовував термін, ціна,,,да, тяжко це прийняти, що ти викидаєш сміття і платиш тисячі грн,,,але, воно було варте того.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, sobchuk30k said:

Є люди,яким стяжка потрібна на вимостку.

було б добре якби так співпало по часу, в ідеальному світі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно допомагав другові. В нього мужик забрав його 90 мішків бусом за 2 рази, безкоштовно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадився з чуваком який буде мені ставити сантехніку.Не радить робити демонтаж, в процес демонтажу може призвести до пошкодження труб.Ізначально на етапі покупки потрібно було попередити забудовника щоб здавав квартиру в кухні, коридорі та санвузлах без стяжкі.Но вже пізно пити боржомі.Так що буду ходити в тапочках :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, waltasar сказано:

Порадився з чуваком який буде мені ставити сантехніку.Не радить робити демонтаж, в процес демонтажу може призвести до пошкодження труб.Ізначально на етапі покупки потрібно було попередити забудовника щоб здавав квартиру в кухні, коридорі та санвузлах без стяжкі.Но вже пізно пити боржомі.Так що буду ходити в тапочках :) 

 

Цілком згідний. Не хотів вам таке радити, бо сказали б що лізу у не своє діло. Але якщо ви хочете і теплу підлогу і не довбати стяжку - зробіть електричну теплу підлогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вітдам будівельний битий бетон с стяжки. Самовивіз с Карамельки. Вже зробив підлогу с підігрівром. 

 

 

 

IMG_20200903_155344.thumb.jpg.522a814a371f491f736d79e04cbb9635.jpg

IMG_20200903_155326.jpg

IMG_20200903_155614.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...