Перейти до змісту

Фінансова допомога


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Помітив, що блокуютсья платежі,  які я відправляю через додатки аваль і приват24. Походу закон про фінмоніторинг у дії. Цікаво, як тепер потребуючим людям можна здійснювати збір коштів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Помітив, що блокуютсья платежі,  які я відправляю через додатки аваль і приват24. Походу закон про фінмоніторинг у дії. Цікаво, як тепер потребуючим людям можна здійснювати збір коштів?

ти про що взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ти про що взагалі?

 

Останні випадок, хотів перекинути кошти з додатка Аваль на рахунок Приват, щоб допомогти людині. Банк платіж заблокував.

 

Рахунок брав звідси.

https://kivertsi.rayon.in.ua/news/277603-riatuvalnik-z-sarn-potrebue-dopomogi-nebaiduzhih

 

Знаю інші подібні випадки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Останні випадок, хотів перекинути кошти з додатка Аваль на рахунок Приват, щоб допомогти людині. Банк платіж заблокував.

 

Рахунок брав звідси.

https://kivertsi.rayon.in.ua/news/277603-riatuvalnik-z-sarn-potrebue-dopomogi-nebaiduzhih

 

Знаю інші подібні випадки.

Новина відома, може бути таке, що банк блокує надходження, коли їх "забагато" або "зачасто".

Варто взнати на 3700

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

Новина відома, може бути таке, що банк блокує надходження, коли їх "забагато" або "зачасто".

Варто взнати на 3700

 

Не хочу дзвонити, бо ще мою картку заблокують. Тому то і створив тему, може хтось знає і підскаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

А це схуялі?

 

Подумають, що я нервовий або занадто цікавлюсь законом про фінмоніторинг.

 

Крім того, за нормами НБУ підозрілими слід вважати операції, якщо клієнт:

....

- нервує без видимих причин або проявляє нетипову поведінку;

- демонструє незвичну зацікавленість вимогами законодавства у сфері фінмоніторингу чи внутрішніх документів банку з цих питань;

- незвично та надмірно виправдовує або пояснює фінансову операцію, підкреслюючи відсутність будь-яких зв'язків із незаконною діяльністю тощо.

Джерело: https://www.budgetnyk.com.ua/news/3723-fnmontoring-koli-bank-moje-zablokuvati-rahunok

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Подумають, що я нервовий або занадто цікавлюсь законом про фінмоніторинг.

 

Крім того, за нормами НБУ підозрілими слід вважати операції, якщо клієнт:

....

- нервує без видимих причин або проявляє нетипову поведінку;

- демонструє незвичну зацікавленість вимогами законодавства у сфері фінмоніторингу чи внутрішніх документів банку з цих питань;

- незвично та надмірно виправдовує або пояснює фінансову операцію, підкреслюючи відсутність будь-яких зв'язків із незаконною діяльністю тощо.

Джерело: https://www.budgetnyk.com.ua/news/3723-fnmontoring-koli-bank-moje-zablokuvati-rahunok

:facepalm:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

може хтось знає і підскаже.

термінал не відміняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zheny@ сказано:

термінал не відміняли.

 

Термінал то гроші прийме але вони не дійдуть до адресата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

- демонструє незвичну зацікавленість вимогами законодавства у сфері фінмоніторингу чи внутрішніх документів банку з цих питань;

а якщо висловлює занепокоєність що його персональні дані можуть бути успішно пройобані і опиняться в загальному доступі - точно порохобот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Помітив, що блокуютсья платежі,  які я відправляю через додатки аваль і приват24.

всі платежі, чи платежі окремим людям?

Якщо всі - тоді варто таки взнати в банку, чому такий інтерес до вашої персони.

Я щотижня отримую платежі, в т.ч. з-за кордону - жодних питань, щоправда, банк попередив - про всяк випадок, розбивати на суми до 4800 грн. що не зовсім зручно, але значно дешевше ніж знімати готівку з іноземної картки в наших банкоматах.

P.S. Навіть анонімною карткою - платежі проходять туди-сюди без питань, але, умова та сама - до 4800 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подзвони в банк уточни причину. В мене таке було коли банк хотів шоб я оновив свої дані, теж блокували всі платежі на картки інших банків. Сходив у відділення з паспортом і розблокували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Bliksss сказано:

всі платежі, чи платежі окремим людям?

 

Окремим людям. В основному коли читаю новини з проханням про допомогу. Я платежі невеликі роблю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви і з привата і з аваля намагалися перекинути на одну й ту ж картку - то проблема скоріше не у вас, а щось з карткою отримувача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

Окремим людям. В основному коли читаю новини з проханням про допомогу.

тоді не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, vampirich сказано:

якщо ви і з привата і з аваля намагалися перекинути на одну й ту ж картку - то проблема скоріше не у вас, а щось з карткою отримувача

 

фінмоніторинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

може бути таке, що банк блокує надходження, коли їх "забагато" або "зачасто".

Сам себе процитую.

Банк міг блоканути карту отримувача. Могли перелімітити, хоча БАнк каже, що ліміту немає. Або в се ж занадто часті перекази.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@$ΩLΩMΩN

Банк сказав (я це за тебе зробив)

 

Цитувати

Потрібно перевіряти чому бракується платіж. Просто так сказати чому це відбувається немає можливості

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

@$ΩLΩMΩN

Банк сказав (я це за тебе зробив)

 

Потрібно перевіряти чому бракується платіж. Просто так сказати чому це відбувається немає можливості

 

От те чому я навіть не звертався в банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Cherman сказано:

Скоріше, це проблеми в тих людей, яким ти перераховуєш. Тим більше, можливо, частина цих людей сидить на зоні.

 

А ж не АУЕшник. Хочу допомогти людям, які смертельно хворі, хоч не великою сумою. Але ж зі світу по нитці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Ну, я ж нічого не кажу. Добре, що ти хочеш допомогти. Але, шахраї, теж не сплять.

 

Є і шахраї. Але ж я в супермаркет теж ходжу і купую продукти, хоча не раз мене там намахали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

В супермаркеті таке буває, хіба з-за власної неуважності або помилки касира. Мережі магазинів з оборотом в мільйони гривнів, мало сенсу обманювати тебе на якусь десятку.

 

А якщо пару тисяч покупців на десятці, за день?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А якщо пару тисяч покупців на десятці, за день?

99% обману покупців у супермаркетах через халатне відношення до роботи рядових працівників, а не з якимись злими намірами обідрати покупців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...