x9teen88 Опубліковано 25 Травня, 2020 в 22:12 #1 Опубліковано 25 Травня, 2020 в 22:12 Накопилось трохи барахла: 775: GigaByte ga-p35-ds3 (без задньої планки) + c2d e8400 (+кулер) + 2х2GB DDR2-800 + IDE HDD 160GB = 800 грн. Спойлер 1156: ASRock H55M-LE (без задньої планки) + i3-550 (+кулер) + 2x4GB DDR3-1333 + SATA HDD 80GB//є нюанс, ланпорт працює через раз, тому в подарунок Intel Pro/1000 GT (PCI)// = 1200 грн. Спойлер FM1: ASUS F1-A75M-PRO (задня планка є) + A6-3650 (+кулер) = 900 грн. відеокарта GT610 2GB DDR3 29Wt - 450 грн. Спойлер відеокарта GT430 1GB DDR3 49Wt //вдвічі потужніша за GT610// - 450 грн. Спойлер
x9teen88 Опубліковано 11 Червня, 2020 в 09:33 Автор #2 Опубліковано 11 Червня, 2020 в 09:33 ап є варіант продажу окремо материнки 775 сокет ga-p35-ds3 з процесором e8400 за 500 грн. також окремо материнки 1156 сокет ASRock H55M-LE з процесором i3-550 за 600 грн. можу зібрати щось із всіх вище перечислених комплектів в повноцінний системник (навіть два ) GT610 продана
x9teen88 Опубліковано 17 Червня, 2020 в 07:54 Автор #3 Опубліковано 17 Червня, 2020 в 07:54 ап комплект на 1156 сокеті - продано GT610 - продано залишились комплекти на 775 та FM1 сокетах також є варіант продажу повноцінного системника на 775 сокеті з відеокартою GT430 за 999 грн.
x9teen88 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:00 Автор #4 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:00 майже все продано, крім фм1 FM1: ASUS F1-A75M-PRO (задня планка є) + A6-3650 (+кулер) = 1000 грн. враховуючи природні катаклізми на південному сході Азії, ціна трохи піднялась
Litovets Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:04 #5 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:04 2 минуты назад, x9teen88 сказал: враховуючи природні катаклізми на південному сході Азії, ціна трохи піднялась Штаа? Мсьє, шутіть ізволітє?
x9teen88 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:07 Автор #6 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 09:07 2 минуты назад, Litovets сказал: Штаа? Мсьє, шутіть ізволітє? нє, ну а шо? виробникам памяті можна, а нам нізя чи шо?))
Zheny@ Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:05 #7 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:05 57 хвилин тому, x9teen88 сказано: нє, ну а шо? виробникам памяті можна, а нам нізя чи шо?)) А яким боком події в Азії впливають на ціну б.в. мамки / проца (які зняті з виробництва) на ринку України?
x9teen88 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:15 Автор #8 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:15 8 минут назад, Zheny@ сказал: А яким боком події в Азії впливають на ціну б.в. мамки / проца (які зняті з виробництва) на ринку України? А яким боком ті події впливали раніше на ціну оперативки в Україні?
Zheny@ Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:49 #9 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 10:49 30 хвилин тому, x9teen88 сказано: А яким боком ті події впливали раніше на ціну оперативки в Україні? Це наші бариги піднімали ціну. На нове, відповідно і б.в. трошки росло, бо рахується 30-50% від ціни нового. Ні проців ні мамок нових таких немає, відповідно і відштовхнутися немає від чого. Мені подібну мамку віддають за 400 грн. Коробка і все таке. Проц в районі 300 грн. От і маємо ціну.
x9teen88 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 12:16 Автор #10 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 12:16 1 час назад, Zheny@ сказал: Це наші бариги піднімали ціну. На нове, відповідно і б.в. трошки росло, бо рахується 30-50% від ціни нового. Ні проців ні мамок нових таких немає, відповідно і відштовхнутися немає від чого. Мені подібну мамку віддають за 400 грн. Коробка і все таке. Проц в районі 300 грн. От і маємо ціну. Жень, та я просто пожартував. В мене цей комплект від друга дістався, йому апгрейд на 9400ф півроку назад зробив. Там стан ідеал, ніби з магазину щойно. Він в мене про всяк випадок як резервний лежить тихенько в шафі. Тому така ціна, якшо кому треба, то віддам. А віддавати за 700 грн баригам щоб ті потім продали його за ту ж 1000 своїм клієнтам не охота.
Zheny@ Опубліковано 24 Червня, 2020 в 13:03 #11 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 13:03 45 хвилин тому, x9teen88 сказано: Жень, та я просто пожартував. В мене цей комплект від друга дістався, йому апгрейд на 9400ф півроку назад зробив. Там стан ідеал, ніби з магазину щойно. Він в мене про всяк випадок як резервний лежить тихенько в шафі. Тому така ціна, якшо кому треба, то віддам. А віддавати за 700 грн баригам щоб ті потім продали його за ту ж 1000 своїм клієнтам не охота. ну, 1000 за нього норм ціна.
Litovets Опубліковано 24 Червня, 2020 в 16:12 #12 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 16:12 3 часа назад, Zheny@ сказал: ну, 1000 за нього норм ціна. Та ну, 1к грн. за атлон 2 х4 і материнку до нього (це якраз еквівалент тому а6-3650) то норм?
Zheny@ Опубліковано 24 Червня, 2020 в 16:19 #13 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 16:19 2 хвилин тому, Litovets сказано: Та ну, 1к грн. за атлон 2 х4 і материнку до нього (це якраз еквівалент тому а6-3650) то норм? Знайди робочий аналог дешевше?
x9teen88 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 19:05 Автор #14 Опубліковано 24 Червня, 2020 в 19:05 2 часа назад, Litovets сказал: Та ну, 1к грн. за атлон 2 х4 і материнку до нього (це якраз еквівалент тому а6-3650) то норм? там мать топова, +відео. а відеокарта дискретна сама бомжова то як мінімум 350 грн винь і полож. Женя прав, аналогів немає шоб було сильно дешевше
Рекомендовані повідомлення
Заархівовано
Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.