Перейти до змісту

рибалка в с.Дорогостаї (фотозвіт)


alex1973

Рекомендовані повідомлення

09.07.08 їздили на день в с. Дорогостаї. Коли в Луцьку майже цілий день йшов дощ

ми з другої години рибалили і спостерігали грозові хмари, які ходили над Луцьком.

Тільки гроза яка почалась пізно ввечері заставила нас зібратись додому.

Ловили на мастирку поплавковою удочкою. Карась - середній 20см. Клює классно:

чуть попробує і тягне поплавок на дно. Я двічі витягував по два карася одночасно :)

Вартує це задоволення - 30грн. Вночі ловити заборонено.

Крім того отримав массу задоволення спостерігаючи за ондатрами та лебедями...

post-606-1215758230.jpg

post-606-1215758259.jpg

post-606-1215758690.jpg

post-606-1215758713.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

а приблизно який загальній улов був.

І чи є там місце, щоб поставити палаточку, вогнище розвести, ухи зварити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на якому ставку ловили? той що зліва від дороги, там де дамба?

поворот вправо з траси, через 100м поворот вліво до озера,

потім по грунтовій дорозі через поле вниз до озера вліво вздовж берега

до крутого підйому вверх по грунтовці. Справої сторони від грунтовки

ми і закидали з трьх різних місць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 грн. це за день? кіко наловив?

з 14:00 до 20:00 на дві удочки по два гачки на кожній я зловив близько 20карасиків.

Сергій ("Ну погоди") за той же час і при тих же умовах близько 50шт.

а приблизно який загальній улов був.

І чи є там місце, щоб поставити палаточку, вогнище розвести, ухи зварити?

Там де я зробив фото грозового неба - рівна галявина, яле на відстані від озера.

Думаю палатку поставити не проблема і переночувавши почати з ранкового кльову.

Наступного разу ми саме так і плануємо зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

09.07.08 їздили на день в с. Дорогостаї. Коли в Луцьку майже цілий день йшов дощ

ми з другої години рибалили і спостерігали грозові хмари, які ходили над Луцьком.

Тільки гроза яка почалась пізно ввечері заставила нас зібратись додому.

Ловили на мастирку поплавковою удочкою. Карась - середній 20см. Клює классно:

чуть попробує і тягне поплавок на дно. Я двічі витягував по два карася одночасно :D

Вартує це задоволення - 30грн. Вночі ловити заборонено.

Крім того отримав массу задоволення спостерігаючи за ондатрами та лебедями...

то на якому саме ставку ловив? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок коропа? Дорога нормальна до ставка (чи можна виїхати на трасу у випадку дощу)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок коропа? Дорога нормальна до ставка (чи можна виїхати на трасу у випадку дощу)?

По розповідям білетера короп там є і успішно ловиться на донку.

А дорога, якщо через село то асфальт, а якщо в те місце, де ми стояли

то у випадку дощу виїхати буде проблематично, хоча по траві на передньому

приводі, думаю можна.

Ми приїхали одразу після дощу. Так що машина взагалі не трималась

грунтовки, бо протектор в моменті забивався глиною. Але проїхали

без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за інформацію, дякувати Богу у мене в машини передній привід :lol: . А на рахунок коропа – не впевнений. Якщо білетер каже що є, то я впевнений, що його там дуже мало, або взагалі немає(PR хід, так би мовити). А може і є... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
09.07.08 їздили на день в с. Дорогостаї. Коли в Луцьку майже цілий день йшов дощ

ми з другої години рибалили і спостерігали грозові хмари, які ходили над Луцьком.

Тільки гроза яка почалась пізно ввечері заставила нас зібратись додому.

Ловили на мастирку поплавковою удочкою. Карась - середній 20см. Клює классно:

чуть попробує і тягне поплавок на дно. Я двічі витягував по два карася одночасно :D

Вартує це задоволення - 30грн. Вночі ловити заборонено.

Крім того отримав массу задоволення спостерігаючи за ондатрами та лебедями...

По карті знайшов тільки Малі дорогостаї вліво від дубнівської траси,а де Дорогостаї ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

09.07.08 їздили на день в с. Дорогостаї. Коли в Луцьку майже цілий день йшов дощ

ми з другої години рибалили і спостерігали грозові хмари, які ходили над Луцьком.

Тільки гроза яка почалась пізно ввечері заставила нас зібратись додому.

Ловили на мастирку поплавковою удочкою. Карась - середній 20см. Клює классно:

чуть попробує і тягне поплавок на дно. Я двічі витягував по два карася одночасно :D

Вартує це задоволення - 30грн. Вночі ловити заборонено.

Крім того отримав массу задоволення спостерігаючи за ондатрами та лебедями...

По карті знайшов тільки Малі дорогостаї вліво від дубнівської траси,а де Дорогостаї ??

Якщо їхати з Луцька, спочатку йдуть Дорогостаї, а потім за джерелом на горбочку йдуть малі Дорогостаї. Ставок є в самих Дорогостаях, а в Малих цілих три. Ціна в цьому році на одному 40грн, на іншому 80 за пів дня, 120 за день. Клює в залежності від погоди. Телефон брата, який проживаєм в самих Малих Дорогостаях, 80978735961, звати Валік. Можеш перезвонити уточнити нюанси. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

09.07.08 їздили на день в с. Дорогостаї. Коли в Луцьку майже цілий день йшов дощ

ми з другої години рибалили і спостерігали грозові хмари, які ходили над Луцьком.

Тільки гроза яка почалась пізно ввечері заставила нас зібратись додому.

Ловили на мастирку поплавковою удочкою. Карась - середній 20см. Клює классно:

чуть попробує і тягне поплавок на дно. Я двічі витягував по два карася одночасно :D

Вартує це задоволення - 30грн. Вночі ловити заборонено.

Крім того отримав массу задоволення спостерігаючи за ондатрами та лебедями...

По карті знайшов тільки Малі дорогостаї вліво від дубнівської траси,а де Дорогостаї ??

Якщо їхати з Луцька, спочатку йдуть Дорогостаї, а потім за джерелом на горбочку йдуть малі Дорогостаї. Ставок є в самих Дорогостаях, а в Малих цілих три. Ціна в цьому році на одному 40грн, на іншому 80 за пів дня, 120 за день. Клює в залежності від погоди. Телефон брата, який проживаєм в самих Малих Дорогостаях, 80978735961, звати Валік. Можеш перезвонити уточнити нюанси. ;)

Дякую, за нюанси уточню ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу там... рибааалка просто супер пупер мега зачот!!! таких карасів я ще не ловив взагалі. Зловив також два дзеркальних карпика та три карасика сантиметрів 30 довжиною. Менших за ладошу не було. Зійшов один карп дуууже великий як для мене прям від берега (думаю сантиметрів 60 там було аж бігом). Одна рибинка чуть не вкрала вудку, але коли підсік то вудка зігнулась в дугу та рибина втікла. Клює на манку та кукурудзу. На донку клює дуууже рідко але мітко. На поплавочні набагато краще. Покльовки там були дивні - ледь ледь починає вести поплавка (дуууже гарних покльвок було пару штучок), якщо відразу не підсік то вже все.

Як доїхати розповідаю: напроти зупинки Малі Дорогостаї повертаєш праворуч в село, та проїжджаєш крізь все село прямо. Виїхавши з села є невеличкий місточок здається (чи то низина з ямами) а по двох сторонах ростуть велики дерева. Як закінчаться дерева то метрів за 50 буде різкий зїзд ліворуч (обережно там крутий зїзд вниз, тому їхати тре обережно). Далі по польовій дорозі їхати, нікуди не звернете бо нема куди. Ставок будете бачити як дорога поверне праворуч то будете їхати вже паралельно ставку. Далі буде в полі поворот ліворуч на дамбу. Проїдете дамбу та за нею ще раз ліворуч до лісочка. Праворуч від дамби став коштує 120 грн день. Все - шукайте місця та отримуйте задоволення від риболовлі. Приїхати реомендую у вихідний день о 3 - 3,30 годині ранку - інакше будете дивитись на зайняті гарні місця. Якщо будете у будень то скоріш за все будете одні на весь ставок

Якщо ночью піде дощ то доїхати туди буде проблематично, як і виїхати якщо там застане дощ.

Найкраще видно там як клює у штиль, коли я був то був сильний вітер і половину покльовок я думаю я проспав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
120 грн. це з людини? якщо нас наприклад пару чоловік, то з кожного по 120 грн.?

Вартує це задоволення - 30грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в суботу там... рибааалка просто супер пупер мега зачот!!! таких карасів я ще не ловив взагалі. Зловив також два дзеркальних карпика та три карасика сантиметрів 30 довжиною. Менших за ладошу не було. Зійшов один карп дуууже великий як для мене прям від берега (думаю сантиметрів 60 там було аж бігом). Одна рибинка чуть не вкрала вудку, але коли підсік то вудка зігнулась в дугу та рибина втікла. Клює на манку та кукурудзу. На донку клює дуууже рідко але мітко. На поплавочні набагато краще. Покльовки там були дивні - ледь ледь починає вести поплавка (дуууже гарних покльвок було пару штучок), якщо відразу не підсік то вже все.

Як доїхати розповідаю: напроти зупинки Малі Дорогостаї повертаєш праворуч в село, та проїжджаєш крізь все село прямо. Виїхавши з села є невеличкий місточок здається (чи то низина з ямами) а по двох сторонах ростуть велики дерева. Як закінчаться дерева то метрів за 50 буде різкий зїзд ліворуч (обережно там крутий зїзд вниз, тому їхати тре обережно). Далі по польовій дорозі їхати, нікуди не звернете бо нема куди. Ставок будете бачити як дорога поверне праворуч то будете їхати вже паралельно ставку. Далі буде в полі поворот ліворуч на дамбу. Проїдете дамбу та за нею ще раз ліворуч до лісочка. Праворуч від дамби став коштує 120 грн день. Все - шукайте місця та отримуйте задоволення від риболовлі. Приїхати реомендую у вихідний день о 3 - 3,30 годині ранку - інакше будете дивитись на зайняті гарні місця. Якщо будете у будень то скоріш за все будете одні на весь ставок

Якщо ночью піде дощ то доїхати туди буде проблематично, як і виїхати якщо там застане дощ.

Найкраще видно там як клює у штиль, коли я був то був сильний вітер і половину покльовок я думаю я проспав.

Подякував за звіт вичерпний, надумав їхати також. Скільки вудок брав і на скільки ловив ??? Черв"яка копати чи ні ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так скільки коштує? 30 чи 120? може хтось на карті покаже точне місце розташування озера! на що там ловити? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідаю. Став по ліву сторону від дамби якщо заїжджати так як я написав коштує 40 грн (він величенький такий) і нема різниці день чи пів дня там будете рибалити, а по праву сторону коштує 120 грн і він меншенький. 40 грн чи 120 грн то з однієї людини без обмеження вудок. Ловити на "резинки" заборонено, з лодки заборонено, у нічний час заборонено, знаходитись у нічний час на ставках заборонено.

Ловив на 2 поплавочні вудки на манку з анісом, одна донка на 2 гачки на кукурудзу, одна пружина з мастиркою на пенопласт та кукурудзу. Якщо буде файна погода, то на одну поплавочну вудку аби встигали ловити. Багато поплавочних не рекомендую ставити, бо карпики і моїх дві вудки замотували що на 15-20 хвилин мав шо робити :). Карасики там сильні і теж непагано пручаються, а карпики - то якісь торпеди з очами!

Рекомендую накопати червяка на пробу, бо в мене знайомий їздив з місяць назад то брало тільки на черв'я, але надалі почало ловитися дуууже файно на манку (таку шо треба патичком намотувати на гачочка).

Я б дуже хтів туди ще разочок заїхати, але нажаль всі неділі в мене на місяць вперед розписані.... Але цього року я там ще порибалю обовьязково, тому що на оснь став будуть спускати і кірдик файній рибалці у Дорогостаях......

Доречі у ставі що за 120 грн рибка побільше водиться, але мене жабка задушить оплатити таку суму за рибалку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось доречі надибав карту. Червоним помітив приблизно шлях то ставка. :0049:

f4f19d97d4c51419dca5fde799f4.jpeg

У верхньому лівому кутку змініть розширення на 873x926.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був там вчора, на тому що по 40грн Клювало з шостої до девятої потім перестало, а в обід спортилась погода і ми поїхали Результат 7 карасиків грам так по 200-250 Всі як брати близнюки Красота і задоволення Ще бачив виводок лебедів, 9 штук. Фотозвіт додається.

post-2622-1248070207.jpg

post-2622-1248070215.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздили на рибалку на 3 став 19 липня. Оплата в цьому році 40 грн. Ловили із сторони де лісок на крутому березі. Клювало тільки на пружинки і іноді на червяка шо на поводку біля пружинки. У нас на двох улов відро карася і знами був ще знайомий то в нього крім карасів на пружинку ще 1 карп на 3 кг. Кажуть що щуку періодично ловлять, і шо в цьому році будуть ставок спускати шоб вибрати щуку.

post-6067-1248082957.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мали їхати сьогодні але погода неcтабільна :(

Їздили в неділю 26 числа. Погода саме для карпа. Зловили на горох кілька карпиків. Ще було кілька сходів і обрив одного макушатника, на фото частина улову.

post-6067-1248680374.jpg

post-6067-1248680405.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...