Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Модель Puma Smash v2 L , Коллекция: Весна-літо 2020. Не взувані (тільки примірка одного). Абсолютно нові. З США.

Причина продажу - невірно вибраний був розмір при покупці.

розмір 44 (28.5 см), шкіра.

1300 грн.

повний опис дивіться на офіційному сайті puma.

 

DSC_7573.jpg

DSC_7578.jpg

DSC_7579.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони більш відносяться до *маломєрок*,чи навпаки-стандарт і трохи завеликі?Бо в мене десь 43,5 і якщо маломєрка,то можна поміряти,купити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, igrok сказал:

Вони більш відносяться до *маломєрок*,чи навпаки-стандарт і трохи завеликі?Бо в мене десь 43,5 і якщо маломєрка,то можна поміряти,купити.

 

це оригінал, там розмір на розмір,  в мене 43 і вони мені вільні сзаду, навіть якщо зашнуровати плотно, треба , думаю, все ж таки міряти. ПОміряйте устілку з свого взуття, тільки без загибів щоб пряма була , в цих кросівках рівно 28.5 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, igrok сказал:

Нога в плотній панчосі в мене 28.4

 

треба міряти

20200405_155046(0).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, igrok сказал:

Вони більш відносяться до *маломєрок*,чи навпаки-стандарт і трохи завеликі?Бо в мене десь 43,5 і якщо маломєрка,то можна поміряти,купити.

почитайте відгуки на оф.сайті...

не знаю як чоловічі, а жіноча така модель - лайно (в плані якості). Я якраз сьогодні залишила відгук на оф.сайті (сша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

почитайте відгуки на оф.сайті...

не знаю як чоловічі, а жіноча така модель - лайно (в плані якості). Я якраз сьогодні залишила відгук на оф.сайті (сша)

 

Я такі вже купив, тільки чорні, зі штатів. В Луцьку, в групі вайбера, дівчина торгує, через неї купив таку модель. Але ще не вдівав і не дивився, на балконі в коробці лежать. Що саме не влаштувало? До речі, скільки вам такі стали по грошам? Мені 1088 грн з доставкою. В Польщі такі бачив 1300 грн, в нас 1990 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

почитайте відгуки на оф.сайті...

не знаю як чоловічі, а жіноча така модель - лайно (в плані якості). Я якраз сьогодні залишила відгук на оф.сайті (сша)

Доброго дня, а  скажіть що з ними не так, бо я хочу інші такі самі замовити, так як ці не підійшли... дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Юріч сказал:

 

Я такі вже купив, тільки чорні, зі штатів. В Луцьку, в групі вайбера, дівчина торгує, через неї купив таку модель. Але ще не вдівав і не дивився, на балконі в коробці лежать. Що саме не влаштувало? До речі, скільки вам такі стали по грошам? Мені 1088 грн з доставкою. В Польщі такі бачив 1300 грн, в нас 1990 грн

в нас такі 1790... на ua.puma.com .мені обійшлись загалом 1250, поставив ціну з врахуванням пересилки, то якщо самовивоз від мене може бути 1250.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Andypack сказал:

Доброго дня, а  скажіть що з ними не так, бо я хочу інші такі самі замовити, так як ці не підійшли... дякую

Не знайшов вашого відгуку по цій моделі (жіночій) на сайті, напишіть Ваші враження сюди, будь ласка, дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що з ними не так, а ось зацініть фото, взуті двічі

Спойлер


photo_2020-04-06_11-22-17.thumb.jpg.0b675ce228b7aa8d8c83f8bfac0219ea.jpg

 

Купувала сама в сша, на оф.сайті, тому варіант типу підробка попалась, виключений. Мй відгук тут https://us.puma.com/en/us/pd/smash-v2-leather-womens-sneakers/191240053526.html (країна сша)

8 часов назад, Юріч сказал:

 До речі, скільки вам такі стали по грошам? Мені 1088 грн з доставкою. В Польщі такі бачив 1300 грн, в нас 1990 грн

мої дешеше набагато, в мене була хороша знижка ну і ніяких комісій і доставка по с/в. Не хочу тут автору демпінгувати ціну своїми цифрами 

Можливо з чоловічими буде і все ОК, а жіночі отаке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 06.04.2020 в 11:40, natalka) сказал:

Що з ними не так, а ось зацініть фото, взуті двічі

  Скрыть контент

 

photo_2020-04-06_11-22-17.thumb.jpg.0b675ce228b7aa8d8c83f8bfac0219ea.jpg

 

Купувала сама в сша, на оф.сайті, тому варіант типу підробка попалась, виключений. Мй відгук тут https://us.puma.com/en/us/pd/smash-v2-leather-womens-sneakers/191240053526.html (країна сша)

мої дешеше набагато, в мене була хороша знижка ну і ніяких комісій і доставка по с/в. Не хочу тут автору демпінгувати ціну своїми цифрами 

Можливо з чоловічими буде і все ОК, а жіночі отаке...

 

По ходу в тебе, Наталка, підробка. 

Ось мої, раз 10 вже взував

IMG_20200527_102749.thumb.jpg.b0f481da251522d71f8d263518c08581.jpg

 

Наталка на твоїх кросах двох швів ось тут немає

 

IMG_20200527_110243.jpg.1adc9ae04061022eca981e35ad8b3ad3.jpg

 

Ось в оригіналі як

 

DSC_7578.jpg.a6875be9c51fa3eb97e16340e89cea62.thumb.jpg.21ff60c2dcb563134f84ed1112fe94e9.jpg

 

Або в тебе не така модель кросівок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.04.2020 at 01:53, natalka) сказано:

не знаю як чоловічі, а жіноча така модель - лайно

Вітаю,я купив ці кросівки.Окрема подяка ТС за якісний товар і знижку,яку він надав.Ношу десь з 10 квітня,ніяких проблем,якісне,легке,зручне взуття.Бачив такі ж в Ельдорадо,десь біля 2тис.Так,що-рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.05.2020 в 10:29, Юріч сказал:

По ходу в тебе, Наталка, підробка. 

Ось мої, раз 10 вже взував

Ось в оригіналі як

Або в тебе не така модель кросівок

:D 

Ну я спочатку хотіла пожартувати, але напевно треба таки пояснити і розписати, бо бачу що Ви дуже обізнані в області підробок )))

Ви мені скидаєте фотку білих крос (з двома полосками) - чоловічої моделі Puma Smash v2 L

А в мене жіноча модель - Puma Smash v2 Leather

І якщо бути уважним, то  я писала "не знаю як чоловічі, а жіноча така модель - лайно (в плані якості)", а перед фоткою - в мене посилання на офіційний сайт Puma в США, саме там де я робила цю покупку. Якщо Ви по ньому пройдете і подивитесь фото, то побачите, що в жіночій моделі Smash v2 не повинно бути 2-ох полосок. 

Спойлер

1.jpg.70919b2d573213c550fa12ca5870a68a.jpg

 

Крім того, я писала що купую сама на оф.сайті закордоном. Більше того, я написала відгук на оф сайті (теж посилання дала, все можна побачити) і під ним Пума мені відписала. Під час розміщення відгуку мене повністю ідентифікують (тобто бачать мої дані, час дату модель суму, всю інформацію що я саме в них на оф.сайті придбала цю модель і це взуття), і тільки після перевірки всієї цієї інформації  відгук публікується. Якщо це не підтвердиться, то ніхто Вам відгук не опублікує. Тому після публікації відгуку фактично Пума визнала, що це взуття їхнє. Ну і доречі запропонували перезвонити їм в США, для того щоб вирішити цю проблему.

Трохи зрозуміліше стало на рахунок "підробки"? :D

 

По суті - брак поподається навіть на самих ідеальних виробництвах. Не та партія шкіри, не правильна обробка,  зберігання, недотримання тех.процесу, невдала модель  і т.д. і т.п. 

Взагалі по темі, я вже багато бачила крос від Puma (є в мене їх любітєлі, яким регулярно купую їх), то мені це взуття абсолютно не подобається. Щоправда, в основному, бачила моделі всі до 100$

 

В мене вже давним давно є бренд №1 серед взуття (особисто для мене) який мене майже ніколи не підводить. Інколи ведусь на дешеві ціни, і пробую щось інше, і в черговий раз переконуюсь що таки моє перевірене краще :rolleyes: 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, natalka) сказал:

 

В мене вже давним давно є бренд №1 серед взуття (особисто для мене) який мене майже ніколи не підводить. Інколи ведусь на дешеві ціни, і пробую щось інше, і в черговий раз переконуюсь що таки моє перевірене краще :rolleyes: 

 

Ну і добре, але не треба так зверхньо відповідати :) . І так, я написав, що напевно у Вас інша модель. Я не є естет як Ви, тому звиняйте мене, невігласа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, natalka) сказано:

 

В мене вже давним давно є бренд №1 серед взуття (особисто для мене) який мене майже ніколи не підводить. Інколи ведусь на дешеві ціни, і пробую щось інше, і в черговий раз переконуюсь що таки моє перевірене краще :rolleyes: 

А що за бренд, якщо не секрет? Може і собі звернути увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 06.04.2020 at 03:28, Юріч сказано:

 

Я такі вже купив, тільки чорні, зі штатів. В Луцьку, в групі вайбера, дівчина торгує, через неї купив таку модель. Але ще не вдівав і не дивився, на балконі в коробці лежать. Що саме не влаштувало? До речі, скільки вам такі стали по грошам? Мені 1088 грн з доставкою. В Польщі такі бачив 1300 грн, в нас 1990 грн

Можна контакти дівчини з вайбера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Sloop сказал:

Можна контакти дівчини з вайбера?

 

Будь ласка

 

Screenshot_20200529_211549.jpg.f7b132376bcce0c3bfabaaf969fb9520.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

крос від Puma (є в мене їх любітєлі, яким регулярно купую їх), то мені це взуття абсолютно не подобається.

Чого так?Наведу приклад-років 6 назад в кінці серпня (самі розпродажі) в Іспанії купив кросівки Пума.Ціна була 100 євро,це по розпродажі.Так до сих пір нічого їм не сталося,трохи підошва счовгалася.Вже й надоїли мені,але і викинути жаль,бо вигляд мають нормальний.Як по мені,то перебор,так якісно робити :D.А в Луцьку купляв,білі в Мегаспорті,так за 2 роки як старі колоші стали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 30.05.2020 в 01:53, igrok сказал:

Чого так?

Якщо цікавить, я можу поділитись своїми враженнями про взуття (про Puma і інші бренди), але то вже не в цій темі ) 

Ця себе вже вичерпала.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

Якщо цікавить, я можу поділитись своїми враженнями про взуття

Звичайно цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...